Hirdetés

2019. október 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) shteer

shteer
(félisten)

És GDDR6-ra mennyi gyártó várható?

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#2) errorcode06 válasza shteer (#1) üzenetére

errorcode06
(őstag)

2, hogy legalább a verseny látszatja meglegyen.

"Meg ha az FX-ek mentek 4.5-ön azzal a földkéregvastagságú csíkszélességgel, akkor a Ryzenek nehogy ne menjenek mááá" - jedis

(#3) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Akkor ezek szerint a hbm2-t el is lehet felejteni a jövőben is, a felső kategórián kívül.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#4) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Az árakat tudják mesterségesen magasan tartani, ha olyan termékeket állítanak elő amiből nem tudnak elegendőt gyártani a piacra, miközben egymás arcán lépkedve rohannak előre az új termékekkel.

Kíváncsi leszek hogy a high-end en kívül hova lehet ezt pozícionálni. Kizártnak tartom hogy nagyobb csippet gyártanak, ha olcsóbban akarnák adni mint a GDDR5X-et, vagy szélesebb palettát akarnának vele lefedni.

Drága lesz ez is? :U

[ Szerkesztve ]

(#5) bteebi válasza Duracellm... (#4) üzenetére

bteebi
(addikt)

"Drága lesz ez is? :U"

Nyilván, sajnos. A HBM(2) amúgy sokkal drágább ettől? Mert azt tudjuk, hogy sokkal jobb, de ebből még nem kellene egyértelműen következnie a jóval magasabb árnak :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#6) Yany

Yany
(addikt)

Ez pont arra lesz jó, hogy mire az AMD is megjelenik végre egy érett HBM2-es VGA-val, addigra már alig lesz előnye az olcsóbb megoldásokkal szemben.

Áron alul eladó Wraith Max, MSI Z270 A-Pro alaplap, 8GB DDR4: http://bit.ly/elacucc

(#7) westlake

westlake
(félisten)

Drága a HBM2. :(

Play nice!

(#8) shteer válasza GodGamer5 (#3) üzenetére

shteer
(félisten)

drága az interposer egyelőre, szóval igen

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#9) arn

arn
(nagyúr)

Mire elterjed a hbm, lelepik majd vmi olcsobb megoldassal.

RETRO HW-t veszek (VLB, Pentium, Tseng, GUS, Roland, etc)

(#10) Pinky Demon válasza Yany (#6) üzenetére

Pinky Demon
(addikt)

Mert az AMD csak bohóckodik a HBMmel, még ha drágább is, akkor is megért volna valamennyi felárat, de addig megy a töketlenkedés, hogy kb 0 előnye van a HBMnek. Vega is ennyi csúszással kijön 2 stackkel, síma GDDRes geforce körberöhögi

(#11) Z10N válasza shteer (#1) üzenetére

Z10N
(addikt)

Eddig 3.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#12) Tigerclaw

Tigerclaw
(veterán)

Az a 20nm kicsit fura. Nincs hol gyártani modernebb technikával, vagy az olcsó gyártás volt a lényeg?

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) MZperX75

MZperX75
(addikt)

"Bejelentette az iparág leggyorsabb GDDR6-os memóriáját a Hynix"

Mivel még a piacon sincs GDDR6 így nem csoda ,hogy a leggyorsabb .....nem? :DDD
Az első GDDR6 tehát a GDDR6-osok közül az első,a legdrágább ,a leggyorsabb ...ugri- füles bírom ezeket a jó címeket :C

(#14) tibaimp válasza Z10N (#11) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Bocsánat, de ez a link nélkül is sejthető volt :B

A HBM-nek meg van az az előnye, hogy sokkal kisebb helyen elfér, a sima gddr-ekkel összehasonlítva!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) Z10N válasza tibaimp (#14) üzenetére

Z10N
(addikt)

Csak valaszoltam. Nem tudom minek kellett szova tenni.

Amugy a hbm megmarad draga jatekszernek, a gddr6 pedig leszivarog a kozepkategoriaba, ahol mar nagy szukseg van ra.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#16) ViZion

ViZion
(félisten)

Ami kimaradt a hírből:
hááát, sajnos így kevés a kapacitás lett DDR4 gyártásra... árat kell emelni! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) kromatika

kromatika
(veterán)

Ez igen.Nem semmi sebesség.

Korg DS DAC 100M,és AKG 712 Pro eladó

(#18) Kopi31415 válasza tibaimp (#14) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Cserébe szarabb is hűteni a rendszert, mert koncentráltak a hőforrások.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#19) arabus válasza tibaimp (#14) üzenetére

arabus
(aktív tag)

Meg minek a kis hely.Nem telefon ez.
a Nagy nyákon elfér már jo pár éve.
Abbol megint semmi nem lesz.

(#20) tibaimp válasza Kopi31415 (#18) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Ebben igazad van.

arabus: gamer laptopoknál használni fogják, tuti, kisebb helyre beépíthető, így nagyobb akku fér.

Z10N: bocs nem akartam kötekedni. Úgy fogalmazok inkább, hogy számomra nem volt nehéz kitalálni...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.