Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Szép kis csomag, várok pár napot amíg előjönnek a hibák, a negyedéves driver frissítésem lehet erre a meghajtóra esik.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Frissen újrarakott Win10 mellett egyelőre teljesen hibátlanul teszi a dolgát.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) ETOM


ETOM
addikt

"Radeon beállításokv" :DDD Amúgy nálam is jó eddig.

(#4) savior


savior
őstag

Nekem a 1903-as Windowsal olyat csinált, hogy belépéskor rózsaszín volt a kép, de pár másodperc múlva jó lett.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#5) #25068288


#25068288
törölt tag

Mi a bánatot vétett a magyar közösség, hogy már megint "Radeon beállításokv" -t ír? :DDD
...egyáltalán ezt megint, hogy? Talán még a régebbi szoftverhez nyúltak vissza?

(#6) #25068288


#25068288
törölt tag

Hát ilyen sem volt eddig :)
R9 380X -el, win 10 -en, 2200G társaságában...
Újraindítás után nálam is elszíneződés volt, csak épp zöld és a win ki is írta, hogy 'radeon software alaphelyzetre állt...stb'. Ez után pedig azt tapasztaltam, hogy minden játéknál egy erős 10% -al kevesebb az fps szám. Nekem az előző sokkal jobb volt. Vissza is raktam a 19.4.3 -at, mert ez nálam kehes.

(#7) Clorf


Clorf
tag

Nem speciel ezzel a driverrel kezdődött, de nálam bizonyos beállítások a wattman-ban alaphelyzetbe állnak 1-3 újraindítás után. -.-

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#8) GodGamer5 válasza #25068288 (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nálam full piros lett a kép install után, de egy újraindítást követően minden megjavult.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) GodGamer5 válasza Clorf (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nemrég nekem is voltak ilyen problémàim,-főleg undervoltolás után-, ezért érdemes az aktuális beállításokat elmenteni profilként, utána be lehet tölteni akármikor ha gond van.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) Clorf válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


Clorf
tag

Igen azt csinálom, csak néha hiába töltettem be, a ventilátor beállítások maradnak a gyári+0rpm.

Főleg egy tréé rx560 nál aminek egy alumínium blokk a "hűtése" és pont úgy van GPU a nyákon hogy semmivel sem kompatibilis ami otthon van (régi artic cooling hőcsöves blokk, 3 másik ugyanezen gyártó hőcsöves stock az előző generációkból hűtése)

[ Szerkesztve ]

"The Morru'Khan is not satisfied with your peformance"

(#11) SP!T válasza haxiboy (#1) üzenetére


SP!T
addikt

:DDD :DDD :DDD Remélem viccelsz...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12) haxiboy válasza SP!T (#11) üzenetére


haxiboy
veterán

Mármint hogy negyedévente frissítem a meghajtókat? Csak ha nem ér hátrány...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.