Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

nah
modularitás 5-ös
hely-5-ös
anyaghasználat(a tömegből itélve) 5-ös
kinézet ekkora dögnél 5-ös
ára kérdéses
Valami történik thermal-éknál......minden piaci termékükön jön valami új...ami úgy néz ki jobb is az elmúlt évek átlagánál....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) csatahajós válasza zolee5016 (#1) üzenetére


csatahajós
senior tag

Hát ez leginkább egy pofátlan CaseLabs rip-off, úgyhogy sajnos ez mindenből 1-es, anyaghasználatból is mert nem alu hanem vékony acéllemez legjobb esetben is.....

(#3) zolee5016 válasza csatahajós (#2) üzenetére


zolee5016
őstag

pár házat nyestem már szét...0.6 secc-ből kétlem a 30,ill a 40 kg üres gépházsúlyt........
Sajnos innen sem derül ki milyen vastag....

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4) #65675776 válasza csatahajós (#2) üzenetére


#65675776
törölt tag

A P100 csak akkor lehet 10kg ha legalább 1mm-es acéllemezből van. Azzal meg gyakorlatilag elpusztíthatatlan lesz. Attól nem lesz jobb az anyaghasználat, hogy valami részben vagy egészben aluból van.

(#5) Locutus


Locutus
veterán

Olyan mint a régi acorpok.... csúnya, feleslegesen nagy, de legalább gurul :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6) scope2007


scope2007
addikt

tetszeni nem tetszik, de belül ebben is van hely :D
meg gondolom okos megoldások

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#7) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

31 darab 14 centis ventilátor szerelhető az alapdobozba, emellé szerintem is nagyon kell, mint falat kenyér, egy kiegészítő, amibe további ventilátorok szerelhetők...
nyilván szinte fillérekért.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) mildwood válasza bambano (#7) üzenetére


mildwood
tag

Pont akartam írni, hogy játszunk egy játékot, hány ventit lehet belerakni és melyik a legoptimálisabb kombináció ventiméretekből. Bár ez utóbbihoz kéne némi fizika meg matek :D

P

(#9) #20655360


#20655360
törölt tag

Ez a szerveres design bejövős. Like.

(#10) hash99 válasza bambano (#7) üzenetére


hash99
senior tag

Szerintem ezt úgy kell elképzelni hogy egyszerre 2 de akár 3 gép is be van építve és nem is a ventiknek hanem a plusz tápok és vízhűtő radiátoroknak van a hely. De egyet értek elég extrém eset hogy valakinek ilyen kelljen.

(#11) bambano válasza hash99 (#10) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ha három gép lenne beleépítve (egyébként kettőt tud), akkor gépenként 10 darab ventilátor jutna egyre. Amelyik gépnek ennyi ventilátora van, azt drónnak hívják és azért kapcsolják be, mert élvezik, hogy repül.

A kiegészítő doboz a 31 ventilátor mellé további 21 darab 14 centis számára kínál helyet, tehát ez két gép esetén darabonként 26 venti, 3 gép esetén is 14. ehhez szerintem már indokolt a 40 kilós üres tömeg, le kell horgonyozni a gépet, hogy ne szaladgáljon szerteszéjjel az irodában...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) tailor74


tailor74
őstag

Bár semmire nem tudnám használni őket itthon, de nekem bejövősek.
Meg úgy általában a thermaltake cuccai, praktikus, jó házakat alkotnak.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#13) sanzi89 válasza bambano (#11) üzenetére


sanzi89
addikt

"ehhez szerintem már indokolt a 40 kilós üres tömeg, le kell horgonyozni a gépet, hogy ne szaladgáljon szerteszéjjel az irodában..."

Ez kész, sírok. :DDD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#14) hash99 válasza bambano (#11) üzenetére


hash99
senior tag

Igen ismét leszögezném felesleges ennyi radiátor / venti hely de... :D 2db 520-as radiátor oldalanként 4-4 ventivel az ugye 16 db / gép. Ezen felül nem árt némi belső szellőzés sem és már 20 / gépnél járunk. Most persze lehet mondani hogy 2 db 520-as radi minek. De vannak ennél jóval extrémebb hűtések pl 1020 -as nova-ból kettő és sorolhatnánk. Ha mondjuk quad sli-t tennék bele gépenként El tudom képzelni hogy 3db 520-as radival játszanék 2 körön és külön tápot is betennék csak a vga-knak. Pumpák, tartályok, áramlásmérők, aquaero és teleaggatnám mint egy karácsonyfát. :)

(#15) akoska07


akoska07
nagyúr

A WP200 eléggé csalogató. :K
Remélhetőleg nem a Caselabs áraihoz fog majd hasonlítani az ára,akkor még vásárolni is érdemes.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16) Tanisz válasza bambano (#11) üzenetére


Tanisz
senior tag

Nekem pc házamban Corsair D800) 7 db ventihely van, viszont 9 ventilátor, mert a két kompakt viz radiatorán 2 -2 van.

ON:
Inkább több venti hely legyen benne, mint kevesebb, max nem kell kihasználni mindet :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#17) bambano válasza Tanisz (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem a stacker1 a rekorder, 6 darab házventivel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) Memora


Memora
senior tag

Nem kicsit ocsmány...ezt biztos nem tenném a HDTV-m mellé mindenesnek :DDD

Fancy quote placeholder

(#19) bambano válasza Memora (#18) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem mellé, alá :)
sőt, a teknő sem billegne rajta :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20) ViZion


ViZion
félisten

Nah, egy drón-PC... vagy PC-drón? Repülési adatokat is kérünk ;] :DDD

Komolyan: hely van sok, de ehhh... valahogy nem kellene ilyen monstrum.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#21) paperboy válasza bambano (#7) üzenetére


paperboy
senior tag

És ki mondta, hogy minden ventihelyre rakni kell ventilátort... Gondolom a kiépített konfiguráció függvényében így teljesen kényelmesen felszerelhető a szükséges számú, megfelelő szellőzést biztosító ventilátorokkal. :K

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Egyvalamit kúrtak csak el rajta: a jobb oldali rekesz miért nem pakolható tele 5.25" bővítőhelyekkel (mondjuk hotswap rack)? A Lian-Li ezt is meg tudta oldani, ezek meg elvesztegették a ház felét. Jó is lehetett volna, így csak szép.

[ Szerkesztve ]

(#23) #65675776 válasza bambano (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

Elméletileg kilenc ventilátort lehet beépíteni egy Stacker T01 és 810-be. Az elrendezés közös részei a három lehetséges vinyókeret egy-egy ventilátorral (3x120 mm), az oldallap (1x80mm), a hátlap portok feletti része (1x120 mm), az egyik táptartó takarólemeze (2x80 mm) és a tető (1x80mm). A kilencedik ventilátor helye eltérő. A T01-nll ez ugye a szemből nézve jobboldali oldallapon egy oszlopventilátor, a 810-nél pedig a portok felé lehetett mégegy 120-ast beépíteni. Bónusznak ott lehetett egy negyedik vinyókeret, de akkor nem volt hova rakni az előlapi portok és gombok blokkját.

[ Szerkesztve ]

(#24) Lacika112


Lacika112
aktív tag

akartam venni egy wp200 at de a 4.en lakom így lemondok róla :D

viccen kívül a w200 ast úgy tudom elképzelni hogy most veszel egy házat ami 10+ évig kiszolgál mert van hely és bármit pakolhatsz bele

sajnos tuti piszok drága lesz :(

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#25) zetor2000 válasza bambano (#17) üzenetére


zetor2000
senior tag

7 az a 6...
3 elöl, 12 centis, 1 hátul, a lap táján, 12 centis, 1 fent, 8 centis (ez gyárilag benne is van/volt (nekem legalábbis)), meg a második táp helyén a 2db 8 centis. Ez nekem 7 :), majdnem ennyi van benne... És a cross-flow-t nem számoltuk.

Ehh, Daa raa megmondta már a tutit :) Én is rosszul számoltam :) szal 8+1 :B

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26) djyuri


djyuri
őstag

"PSU Standard PS2 PSU x 2 (optional)"

Pff...ez csak nekem tűnik megint problémának? gyakorlatilag egyetlen kocka házat sem találtam,amibe elférne az én valós tuningra való tápegységem....és ebbe is csak a standard fér?
Már elkezdett repdesni a szívem,hogy 10 év házon kívüli használat után végre lesz valami,amibe befér a gépem,de most is csalódnom kell :(
Pedig a gyártó oldalán lévő képekről azt hittem sima ügy a hosszú tápom :O :O

(#27) HalasKYO válasza djyuri (#26) üzenetére


HalasKYO
aktív tag

Mit akarsz belerakni?
Hegesztőtrafót ? XD
Nekem is stacker st-01 van és gondolkodok, hogy nas lesz belőle.

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#28) djyuri válasza HalasKYO (#27) üzenetére


djyuri
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.