Hirdetés

2020. január 29., szerda

Gyorskeresés

(#1) atike

atike
(nagyúr)

Várjuk... Bár egyenesbe kerülhetne már végre az USA vita... :)

Ez meg:
"P40 Lite-ról is közölt egy rendert, igaz: ez szerinte nem más, mint egy átcímkézett Nova 6 SE"

Lapozhatnának már ezen az egy telefont kiadunk több néven dolgon... :U

(#2) jacis válasza atike (#1) üzenetére

jacis
(nagyúr)

"Lapozhatnának már ezen az egy telefont kiadunk több néven dolgon... :U"
A P és a Mate szérián kívül csak ez zajlik a Huawei/Honor párosnál.

Samsung Galaxy S10+

(#3) elfelejtette válasza jacis (#2) üzenetére

elfelejtette
(veterán)

Idén elég sok telefont adtak ki több néven, néha nagyítóval kell keresni a különbséget a Honor/Huawei Nova/Enjoy/Y szériák között...

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#4) andor80

andor80
(junior tag)

Ok google.HMSel nem kell...még!Nincs még azon a szinten.
Illetve bevállalnám HMS el is de max 150.000 hufért.Félek kéz a biliben induló ára a jó forintnak és a Huawei nembelátásának hála 340.000 lesz kb.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#5) beyruth82

beyruth82
(őstag)

De jó lesz...hogy nem lesz magyarországon....ez sem.... :DDD

(#6) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(addikt)

Megkérdezném azért a Hua és a Samu elnökét, hogy nem-e érzik cikinek a másolást. Ennyire nincs ötlet? S10-nek a legszebb a kamera elosztása, erre muszáj majmolni?

(#7) Aryon87

Aryon87
(nagyúr)

Várós, bár nekem az 50-es P vagy M széria lesz esedékes :) de valószínű hogy Honorra váltok majd.

Huawei P30Pro - Xiaomi Mi8 & Honor 20Pro - Huawei P9 & Huawei P8 Lite ///-/// Flickr mobilfotós albumom: https://www.flickr.com/photos/144073675@N05/albums/with/72157710882382922

(#8) csiribá

csiribá
(aktív tag)

Végülis csak a lényeg maradt ki a cikkből.
5500 mAh-s grafénakku 50 wattos gyorstöltéssel

(#9) Aryon87 válasza csiribá (#8) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Kivancsi vagyok erre a technologiara. Es ahohy elnezem elsokent futnak be ezzel, bar a Samsung is jovore hozza az S11-el (elvileg).

Huawei P30Pro - Xiaomi Mi8 & Honor 20Pro - Huawei P9 & Huawei P8 Lite ///-/// Flickr mobilfotós albumom: https://www.flickr.com/photos/144073675@N05/albums/with/72157710882382922

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.