Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KonZumo


KonZumo
tag

Az lg valami fasza kinyithato bluetoothos billentyűzetet is csomagolt melle :D

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#2) Agrippa22


Agrippa22
tag

Telenornak mi baja az iPadekkel?...

(#3) Lord Sidious válasza Agrippa22 (#2) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

ezt én sem értem. :) pedig alapból jó áron játszanak az iPhone-okkal is. (talán a szolgáltatok között ők a legjobbak) legutóbb, akkor volt náluk iPad, amikor új előfizú mellé adtak egy iPad minit ajándékba. Ez is ferbúár március volt.

(#4) viano


viano
aktív tag

Azért ez a Pixi már a szégyen kategória . . . MTK Dualcore, 4GB tároló . . .ezt már bőven ingyen adhatnák a legolcsóbb előfizuhoz is!

Ja és a telenor oldalán egyik készülék sem található (még), akkor ez a reklám helye

(#5) KonZumo válasza viano (#4) üzenetére


KonZumo
tag

De a mobilarena elso kezbol kapja a friss arlistat mindengyartotol, szoval sanszos h hamarabb ki rakjak minthogy frissitenek az online adatbazist :DD

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Hagyom tovább futni.

(#7) Rusi válasza KonZumo (#5) üzenetére


Rusi
senior tag

Pontosan így van, illetve mindhárom szolgáltatónál általános trend, hogy az online letölthető árlista (amely egyébként az üzletekben érvényes árakat és készülékeket tartalmazza!) az érvénybe lépés napjától már elérhető, de a weboldalon az adott ár vagy készülék még nincs feltüntetve, azokat 1-2-3 nap késéssel frissítik. Azonban ha te ma bemész egy Telenor üzletbe, akkor az itt olvasott áron fogod megkapni a hírben szereplő készülékeket. Annyit még érdemes figyelembe venni, hogy az újdonságoknál nem minden esetben van azonnali készlet, illetve nem minden üzletben érhető el azonnal a készülék (ez szintén érvényes mindhárom szolgáltatóra). :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#8) Mono25


Mono25
csendes tag

Most szombat lesz két hete hogy, vettem a Telenornál a 10.1-es LG tabletet. Elég jó cucc, az akksi bírja sokáig és hogy van benne egy Reader mode nevű beállítási lehetőség. Gyors is, és a kijelzője is szép. A két dupla hangszóró jól szól. A hátúlja élőben még jobban néz ki. Egyedül a 16 GB-s tárhelyet keveslem. A feltöltős ára is egész baráti, bár én a Hipernet Medium mellé vettem. Egyszóval egy frankó gép.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.