Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Azért szép, hogy eközben a Mi A1-re meg se híre se hamva... Köszi AndroidOne :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) INGJOKE válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pont ezt akartam kérdezni, hogy kolléganőnek mikor jön majd meg a1-re...:D

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Remélhetőleg stabil és megfelelő minőségű lesz a frissítés.

Android One nekem túl puritán, de itthon lesz most egy A2 Lite pont, majd Poco Launcherrel feldobjuk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Obyboy


Obyboy
addikt

Nekem OPO-ra már szeptemberben készült Custom Pie ROM. Feleségemnek MiA1 van, a havi frissítő csomagok jönnek szépen, de a Pie-ról még semmi infó.:F Nem kapkodnak az Android One projekt fejlesztői, lehet titkon arra várnak, hogy elkészüljön a Lineage 16 ;] és majd azt átportolják.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) Tewe013 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


Tewe013
őstag

Szerintem tök egyértelmű, hogy először az A2 utána az A2 Lite, majd ezt követően pedig az A1 kapja meg, de biztos bennem van a hiba.

(#6) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Hát akkor várom minél előbb. :D Sajnos nekem még nem ajánlotta fel.

(#7) Graphics válasza csiki_92 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet érdemes egy régióállítást csinálni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) nicu71


nicu71
addikt

Valaki mondja már meg hogy a Pie miért tortás android?

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#9) Emil777 válasza Graphics (#7) üzenetére


Emil777
csendes tag

Hi,

Mit értesz pontosan régió állítás alatt?

köszi

Emil

(#10) SyMbioTe válasza nicu71 (#8) üzenetére

Megfogtad a lényeget :DDD
Tippre azért mert az amcsi pite kinézetre hasonlít kicsit a tortára.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#11) chipesz válasza nicu71 (#8) üzenetére


chipesz
őstag

Mert ez irtó poénos. :U Mint a "kisült a pite", vagy "kekszes nyalánkság" az Oreo-nál, meg ezek a bugyutábbnál bugyutább becézgetések, komolyan full gáz. Egy szakmai portálon. Nem vagyok karót nyelt, de ez nagyon komolytalan. A vicceskedő alcímeket is el kellene felejteni a mobil teszteknél.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#12) SyMbioTe válasza chipesz (#11) üzenetére

Mondjuk a címekkel szerintem semmi gond. Tök jó hogy fel van dobva kicsit egy teszt ilyenekkel.
Standard címmel, meg szárazon csak az infókat leíró teszttel elég uncsi lenne 1-1 cikk szerintem.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#13) nicu71 válasza SyMbioTe (#12) üzenetére


nicu71
addikt

Még ha vicces lenne akkor OK. De ez csak maximum kínos... erőltetett, bosszantó. Olyan Kósa Lalis.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#14) djtom1981 válasza nicu71 (#13) üzenetére


djtom1981
tag

Édsapáméra most töltődik... holnap rádió teszt lesz, már látom :)

ASUS fx505dt-al087; iPad Air 2; Xiaomi Mi A3

(#15) Baggins86 válasza nicu71 (#13) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Van akinek vicces a Sas kabaré, van akinek kínos. Úgysem lesz mindenkinek jó. Ennek az oldalnak ilyen a stílusa, de van még legalább egy tucat hasonszőrű oldal, amelyiknek nem...

(#16) Yutani


Yutani
nagyúr

Hát akkor várjuk szeretettel, nagyon kéne az az FM rádió normális alkalmazással!

#tarcsad

(#17) KBL001


KBL001
tag

Mikor van hivatalos release nálunk? Mert nekem még mindig semmi.

(#18) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Mától telepíthető a Pie a telefonra :C
Nálam már az fut :K

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#19) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok! Após telefonjára le is szedtük a piet. Azt meg tudja valaki mondani, hogy a kezdőoldalról a dátum és időjáráskijelzést,valamint alulról a google keresősávot hogy lehet eltüntetni?

(#20) Yutani válasza klepto (#18) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi az infót, megy is az FM rádió! Már csak egy baja van ennek a telefonnak, de azt nem tudják szoftveresen javítani: a tömege! :))

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.