Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nálunk a kolléganőknek van egy A1 és az egyiknek most rendeltünk egy A3-t.
Az A1 már akkor nem kapja meg a 10-et? :D

(#2) tudi13


tudi13
aktív tag

Nekem még nem dobja fel a frissítést a céges A2-őn. :(

(#3) TaylorPro válasza tudi13 (#2) üzenetére


TaylorPro
addikt

Állítólag az A2 esetében vissza is vonták. Én még feltudtam tenni, és hibát sem találtam benne.

Pixel 8 Hazel

(#4) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Kapjákbe (A3 tulaj). Először októberre igérték, aztán novemberre, majd decemberre, decemberben januárra és most februárra. Majd amikor más mobilokra elkezd csordogálni az android 11, mi is megkapjuk végre a 10-est... tele bugokkal, amik téglát varázsolnak a telefonból ;]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Szégyen

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) #24556544 válasza TaylorPro (#3) üzenetére


#24556544
törölt tag

Már megint kezdik ezt a frissités visszavonást?
Hihetetlen, hogy ez az android one mekkora egy rakás szar.
Már másfél éve van ilyen telóm, de már ott tartok, hogy hatalmas csalódás, persze ez nem a telefon, hanem a xiaomi hibája.
Akik csinálják ezeket a frissitéseket, ritka nagy balf@szok.

(#7) aprokaroka87 válasza #24556544 (#6) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Azért ne lepődj meg, ha a Xiaominál inkább a Miui élvez fejlesztési prioritást.

(#8) TaylorPro válasza #24556544 (#6) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem gyorsak ez tény. Viszont legalább jön. Annak kell örülni hogy ár-érték arányban a legjobbak. Lehet venni más gyártótól is készüléket jóval drágábban. Nekem nexus után nincs hiány érzetem One vonalon, hiába késlekedik a Xiaomi. Amíg jön a frissítés egy adott készülékre addig használom, utána csere. Évente amúgy is kuka a telefon nálam.

Pixel 8 Hazel

(#9) #24556544 válasza TaylorPro (#8) üzenetére


#24556544
törölt tag

Egyáltalán nem beszéltem a gyorsaságról, nekem azzal nincs bajom.
A frissitések minőségével van bajom illetve azzal amikor visszavonják, majd várhatsz még 1 hónapot.
A telefonkínálattal nincs bajom leszámítva azt, hogy sokszor feleslegesen szarják az utódokat amik néha majdnem visszalépések inkább, mint az a3 vagy a k30 stb., sőt a következő mobilom is biztos xiaomi lesz pont az ár érték miatt, de attól még hányadék amit művelnek sokszor frissités terén.
Miui oldalról sem hallok szebbeket, bár nekem annó jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#10) Yutani


Yutani
nagyúr

Vajon A2 Lite megkapja?

#tarcsad

(#11) Somatom válasza Yutani (#10) üzenetére


Somatom
veterán

+1
Jó kérdés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) TaylorPro válasza Somatom (#11) üzenetére


TaylorPro
addikt

Megkapja. Az A2, és a lite egyszerre debütáltak.

Pixel 8 Hazel

(#13) Somatom válasza TaylorPro (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, ez jó hír. Tartalékban van a teló, úgyhogy kockázatmentesen kipróbálhatom rajta a 10 -et.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) twollah1976


twollah1976
őstag

Ez is teglasitja a Mi A2-t?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) TaylorPro válasza twollah1976 (#14) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem. Eddig sem. Minden készülék minden frissítésénél benne van a pakliban hogy elhasal a rendszer. Ennek tudatában kell frissíteni. Nemlehet téglásítani, minden állapotból könnyen visszahozható.

Pixel 8 Hazel

(#16) Ricardo válasza TaylorPro (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

"Nem gyorsak ez tény. Viszont legalább jön"

Azért a One programnak az egyik lényege, hogy majdnem teljesen alap android fut rajta, így gyorsan kellene kapnia a frissítéseket.

(#17) TaylorPro válasza Ricardo (#16) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez így igaz.

Pixel 8 Hazel

(#18) Shyciii


Shyciii
veterán

No ezen Xiaomi beleszarok bénászásért adtam el az A2-őt, és inkább vettem eg használt Oneplus 6-ot...

(#19) aero. válasza aprokaroka87 (#7) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Háát, a fene tudja. Annyi telefont fosnak ki magukból, hogy már ők sem tudják követni szerintem. :(

4 hónapja kint van a 10, MI 9T/K20-ra semmi híre ... Persze a telefon utódja (K30) már kapható, pedig ez is csak Júniusban jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#20) Ricardo válasza aero. (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindig is a Miui volt az elsődleges. Ezzel nincs gond. Szerintem a gond az (ez már az Mi A1 esetében is az volt) hogy ha emellett adnak ki android one készülékeket, azokra jöjjön időben a frissítés, hiszen pont ez az egyik fontos tulajdonsága. Azzal hogy ezt elhúzzák, pont a lényegét veszíti el az egész One széria. Vagy csinálják rendesen, vagy sehogy.

(#21) aprokaroka87 válasza Ricardo (#20) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tudomásom szerint senki nem kényszeríti őket arra hogy Android one rendszerrel adjanak ki telefont :D

(#22) Ricardo válasza aprokaroka87 (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

Erről van szó. Nem az van, hogy muszáj ezért kiadjuk aztán majd megoldjuk a frissítéseket a gyakornokokkal. Nincs kényszer. Ha nem akarják ne csinálják, de ha úgy döntenek, hogy adnak ki ilyen telefonokat, akkor viszont illene normálisan csinálni.

(#23) kaiser84


kaiser84
csendes tag

Az én készülékem tegnap frissült. Látszólag semmi hiba, és már a januári biztonsági csomaggal érkezett.

(#24) HaJudu


HaJudu
friss újonc

Nekem a múlt héten települt az Mi A2-re az Android 10...
Azóta nem tudok hívást fogadni... Ill. magát a hívást fogadom, csak éppen se én a hívót, se a hívó engem nem hall...
Ha visszahívom, akkor minden rendben, bár ott is előfordul, hogy csak 2. vagy 3. hívásra működik, előtte ott sincs hang egyik irányba sem...
Eddig a telefonnal soha semmi gond nem volt, pláne ilyen nem...
Találkozott esetleg valaki már ilyen hibával, van ötlet, hogy mit lehet ez ellen tenni?

(#25) tmarkee válasza HaJudu (#24) üzenetére


tmarkee
tag

A napokban többször is frissült a telefonapp, legalábbis nálam. Fel is tűnt, hogy mi lehetett az oka, hogy ilyen sűrűn frissül.

# apt upgrade

(#26) TaylorPro válasza tmarkee (#25) üzenetére


TaylorPro
addikt

Én bétán vagyok, hibátlan.

Pixel 8 Hazel

(#27) giroud199


giroud199
aktív tag

Nálam frissítés óta nincs gyorstoltest... Csak lassú, amivel jó 8ora a feltoltés... Full gyári a telefon :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#28) DUCIJUCI


DUCIJUCI
újonc

Üdv. Nekem pár napja frissített az A2-em, 10-re. Vèlemènyem szerint ez, egy katasztrófa, felhasználói szempontból. Eltüntek a nevek, t.számok a telóból. Nem jelez ha jön sms, email. Valami lakat került a kijelzőre ès nem tudom eltűntetni. Mások lettek a beállítások. Nem találom a SIM kártyán lèvő neveket, vagy eltűntek azok is. Ha már megvettem ezt a (szerintem) jó telefont, mièrt vágják tönkre ilyen f.ssal, az engedèlyem nèlkül. Nem èn akartam, hogy 10 legyen rajta. Csak újra indítottam ès ez lett belőle. Egy f.s.

(#29) giroud199 válasza DUCIJUCI (#28) üzenetére


giroud199
aktív tag

Lagalabb nálad meg van gyorstoltes... :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#30) DUCIJUCI válasza giroud199 (#29) üzenetére


DUCIJUCI
újonc

Hali. Nem, sajnos nálam is, az is eltűnt. Azért elgondolkodtató, hogy az ember vesz egy jó képességű telefont, viszonylag olcsón, igaz gyenge aksival, tehát sűrűn kell tölteni, és kinyírják a gyorstöltési funkcióját! Hát mondták volna meg előre és akkor nem veszem meg.

(#31) giroud199 válasza DUCIJUCI (#30) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nálam amúgy az akksi idővel semmi probléma, simán hozza az öt óra feletti képernyő időket egy nap alatt :U viszont ezzel az irtó lassú toltessel nem tudok megbaratkozni így a fiókban landolt a telefon... :W

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#32) DUCIJUCI válasza giroud199 (#31) üzenetére


DUCIJUCI
újonc

Tehát egy drágább telefonban erősebb aksival tovább is működne a teló. Az A2-ben, aránylag gyenge aksi van. A teló képességeihez és a méretéhez képest.
Én nem értek ezekhez a játékszerekhez, de vissza lehet állítani a gyári állapotot? Tehát el lehet belőle tüntetni az android 10-et? Nekem tökéletes volt a gyári állapotú teló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.