Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Nem nez ki rosszul, de nem er ennyit. Akinek letszukseglet az okosora talan vesz ilyet, de en ennyiert inkabb vennek egy hasznalt Tag Heuert vagy Omegat.

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Felesleges és drága!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) pit450 válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


pit450
aktív tag

Azt meg néznem milyet vennél ebből a pénzből....

(#4) Gibo válasza pit450 (#3) üzenetére


Gibo
senior tag

èn egy Xiaomi Amazfit-et a maradékból egy ZUK Edge-t melléje, és a maradékból meg...mondjuk elmennék egy hosszú hétvégére a horvátokhoz merülni :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Amilyen szép volt az előd ez olyan mocsok...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) pit450 válasza Gibo (#4) üzenetére


pit450
aktív tag

Úgy gondoltam milyen használt tagheuer vagy omega jön ki belőle...

(#7) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Rohadt drága, de legalább iszonyat jól néz ki.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#8) Csapoati válasza Polarstar (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Drága? Igen. Felesleges? Max. neked.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) #65193216


#65193216
törölt tag

szerintem ez minden, csak nem elegáns.

(#10) #57919488


#57919488
törölt tag

Igazabol pont fele annyi mint a Tag Heuer Smartwatch de itt mar svajci automatat is lehet venni ami azert evtizedekig egy igazi óra.
Nekem ezek az orak meg mindig kicsit gagyi hatast keltenek ezeknel a nagy marka neveknel. Azert egy Rolex soha nem fog ilyen viccet csinalni a marka nevebol.

[ Szerkesztve ]

(#11) moleculez


moleculez
veterán

Mikor szókunk már le arról, hogy az analóg órákhoz hasonlítjuk ezeket?! Teljesen más az egész, mind a kettőt csuklón viseljük, ennyi a közös.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) rottenbull válasza pit450 (#6) üzenetére


rottenbull
senior tag

Rengeteg van, nezz szet a chrono24-en.
Omegabol csak 17 oldalnyi hasznalt van, ami olcsobb mint ez.

[link]

(#13) rottenbull válasza #57919488 (#10) üzenetére


rottenbull
senior tag

A rolex az oyster tron munkacimen futtatja a sajat tervet 2014 ota.

(#14) #57919488 válasza rottenbull (#13) üzenetére


#57919488
törölt tag

Teatyauristen :Y kosz a felvilagositast, akkor mar ertelmetlen az egesz eletem mert Rolex-re sem kell gyujtenem :DDD

(#15) RaveForce válasza moleculez (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

Szerintem soha. Ha jopar ev nem volt eleg, hogy egy tech forumon felfogjak az emberek, es legyen annyi eszuk, hogy egy okosoranak nem helyettesito termeke egy hagyomanyos karora, csak mert mindkettoben szerepel az "ora" szo, akkor ne nagyon bizakodj... :(
Egyebkent veszett szep cucc lett, amennyire copy volt es stilustalan a PD Mate, ez annyira utos lett! Bar itt azert felnevettem: "a Porsche Design Huawei Watchért nem kevesebb, mint 795 eurót kell otthagyni, ami 242 ezer forintot jelent" erre csak Gabent ideznem az uvegtigrisbol: "na, annyit nem er" :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) rottenbull válasza moleculez (#11) üzenetére


rottenbull
senior tag

Tobb okbol sem hinnem, hogy nem kellene osszehasonlitani a ket piaci szegmenst.
Az arakkal mar ott vannak, hogy felso kategorias gyartok olcsobb termekeit veszelyeztetik. Ennek hatasara, ezen gyartok egy resze mar belepett a sajat megoldasaval, nehanyuk pedig kivar.
Az orapiac legnagyobb resze, ahol a tomegeknek gyarto cegek vannak, egy az egyben piaci vetelytarsak lettek egyik naprol a masikra.
Ennek pedig egyszeru biologiai oka van, csak egy bal csuklonk van. Azon pedig csak egy eszkoz foglal helyet.
Mar nem a sci fi kinezetu mini kepernyoknel jarunk, amik csak a geek kisebbseg uri mulatsaga volt anno.
az okosora gyartok kimondottan karora kinezetu termekekkel jonnek elo, mig az oragyartok elkezdtek hagyomanyos karorakat okositani. Nem ugy tunik, hogy ket kulon piacrol van itt szo.

(#17) #57919488 válasza rottenbull (#13) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pontosabban rakeresve sehol nem talalni az oraval kapcsolatban semmit csak aprilis 1. trefakent feltunteve.

(#18) rottenbull válasza #57919488 (#17) üzenetére


rottenbull
senior tag

Igen, ennek ellenere tobb dizajn es pletyka kerul elo evrol evre. Sot, piaci elemzok szinten felig tenykent emlegetik. Gondolom mar regen megvan a terv mindegyik presztizs gyartonal, csak nem akarnak addig kijonni vele, amig inkabb karos lenne a piacukra nezve, mintsem elonyos.
Szemely szerint inkabb elhiszem, mint sem, hogy a tron egy valos koncepcio.

(#19) #24536576 válasza moleculez (#11) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szóval akkor te hordasz a kezeden egy okosórát meg egy simát is. Hiszem mind2 más. Nem semmi.

(#20) no more


no more
addikt

Gyönyörű!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#21) gacsoi válasza no more (#20) üzenetére


gacsoi
senior tag

Mindíg jókat röhögök az itteni hozzászólásokon. :) Azt viszont nem értem, hogy aki szerint felesleges kacat, meg semmire sem jó, az miért olvassa ezeket a teszteket, és miért ír véleményt ? Én a W1-et használom egy ideje, és számomra igen is hasznos. Nem bántam meg, hogy megvettem, és nem érzek késztetést, hogy márkás analóg órára cseréljem. És szerintem ez is szép!! Más mint az előd, de szép.

(#22) #72042496 válasza #24536576 (#19) üzenetére


#72042496
törölt tag

Miért ne hordhatna okosórát és simát is? Nyilván nem egyszerre, hanem vagy az egyiket vagy a másikat, alkalomtól függően.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.