Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brek666


brek666
tag

sanyi iszonyatosan elbaltázta.
0 kockázatot vállalt és amiben jobb lehetne mint a konkurensek(kamera.)azt totálisan pamlagra rakta.
Így is drága csak a névvel egyre kevésbé lehet ma már bármit eladni.Ez egyedül az apple kíváltsága.meg a samué (bár ott azért odarakják magukat időnként. :F

(#2) janeszgol válasza brek666 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

+1. Nem leakciózni kellene a Sonyt, hanem lesöpörni az asztalról. G5, P9 jobb vétel és szeritnem alig vagy egyáltalán nem is drágábbak. Az S6-ról nem is beszélve.

(#3) Lirion


Lirion
addikt

Imádom ezt a t-mobilos telefon árazást. Ha megveszed kártyásan pl. az s7-et, fizetsz érte 200-at, de ha megveszed next s-ben, fizetsz 150 + 24*4000, vagyis összesen 246-t a telefonért. Nagy biznisz ez a t-nek és mennyi bolond beleugrik..

(#4) szmoli válasza Lirion (#3) üzenetére


szmoli
csendes tag

Miért kéne 24x4000 fizetni?

(#5) macskea válasza szmoli (#4) üzenetére


macskea
őstag

Mert mondjuk annyi a készülék havidíj?!

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#6) Vikooo válasza Lirion (#3) üzenetére


Vikooo
addikt

Telenor se kulonb, anno engem az ugyintezo "leteremtett", hogy miert kartyasan veszem az S6 -ot...

[ Szerkesztve ]

(#7) hdanit610


hdanit610
aktív tag

Hol itt a zuhanás?

(#8) hyperspace válasza Lirion (#3) üzenetére


hyperspace
őstag

A Next S-ért kapsz egy szolgáltatást is, nem olyan, mintha elégetnéd a 8000-et havonta.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Az S7 ára eshetne annyit, mint a Z5.

(#10) Decske


Decske
aktív tag

Nagyon jó ára van a p9 lite-nak. Ezt most hüvelyék jól megcsinálták, gratula. :)

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#11) rikxjeee válasza Lirion (#3) üzenetére


rikxjeee
tag

Next S csomagban 2 év hűséggel jelen pillanatban 149800 Ft, se több se kevesebb. Számold újra.

(#12) Lirion válasza hyperspace (#8) üzenetére


Lirion
addikt

Részben igazad van, azt hittem először, a next s a korlátlan, de az már az m. A next s-nél nincs nagy különbség, "csupán" 24*1500 ft a felára a telefonnak. A next m-nél viszont már tényleg 4000-zel kell többet fizetni, és teljesen mindegy, milyen telefont veszel, a legolcsóbb vacak elvitele esetén is csak a készülékárral emelt díjcsomagra fizethetsz elő.

(#11) rikxjeee
A next s díja készülék nélkül 6490 ft, készülékkel 7990 ft, vagyis havi 1500 ft-t fizetsz a telefonért a havidíjon felül, így összesen 185.800 ft lesz a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#13) szmoli válasza Lirion (#12) üzenetére


szmoli
csendes tag

Ezért jó ha van arany vagy platina kártyád mert így már csak 5490 a havidíj készülékkel is.

(#14) Lirion válasza szmoli (#13) üzenetére


Lirion
addikt

És mellé még akkor fizeted a platina kártyádhoz tartozó előfizut is? :)

(#15) Pjotr válasza Lirion (#14) üzenetére


Pjotr
senior tag

Telekom specifikációk: független!!! Dual sim vagy sima?

(#16) golyós


golyós
őstag

Hát nem tudom, nekem lejárt hűségidővel az S6 edge 32gb pont 2x annyi:139800 ft.
Nem tudom a cikkben milyen árak vannak. :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#17) Rusi válasza golyós (#16) üzenetére


Rusi
senior tag

Ott van, hogy melyik tarifával mennyibe kerül, ÚJ előfizetés esetén. Egyébként a 139 800 forint az pont a Next S csomagnak felel meg. Ja, ha nem lakossági, hanem flottás, céges, üzleti, egyéb speciális csomagod van, akkor ott természetesen nem ezek az árak érvényesek. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#18) golyós válasza Rusi (#17) üzenetére


golyós
őstag

Sima lakossági csomagom van és teljesen mindegy, hogy új vagy meglévő előfizetést választok ugyan-annyi.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#19) hyperspace válasza Lirion (#12) üzenetére


hyperspace
őstag

Ja megvan, arra gondolsz, hogy előfizu nélkül olcsóbb a Next díjcsomag. Ez számomra is vérlázító, holnap munkatársamat megkérdezem, miért. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#20) Lirion válasza golyós (#18) üzenetére


Lirion
addikt

Valószínűleg az aranytáskártyás next m-hez a sima next s árakat adják.

(#21) Rusi válasza golyós (#18) üzenetére


Rusi
senior tag

Pont előttem írták, de én is ugyanezt vettem észre. Amit mutatsz az a Next M Aranytárskártya csomag, ami viszont nem a sima Next M-mel, hanem a sima Next S-sel van azonos (ár/tarifa)kategóriában, azaz stimmel a 139 800 forintos ár. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#22) UnChico válasza Lirion (#3) üzenetére


UnChico
csendes tag

Ezt igencsak benézted, készülékhavidíj a Vodánál van - és ott valóban gusztustalan szerintem is.

(#23) Enci1983 válasza brek666 (#1) üzenetére


Enci1983
senior tag

Nekem speciel nincs gondom vele, 4 éve Sony mobilom van. Szép a design, minőségi anyagokat használnak, a kamera manuális módban tökéletes, nem beszélve az OIS nélküli és mégis stabilabb videófelvételről, támogatottság kitűnő és ellentétben a legendákkal nem laggol és nem fagy le. Ja, és eddig még nem találkoztam olyan alkalmazással amire telepítésnél azt írta volna hogy nem támogatja (ellentétben Huawei). Divat szanálni errefelé a Sony-t, egyik vezeti a másikat zéró tapasztalat mellett....

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#24) Lirion válasza UnChico (#22) üzenetére


Lirion
addikt

Akkor te fizesd ki a telefon miatti +4000 ft-t havonta a korlátlan csomagokra és örülj neki, hogy milyen jó bizniszt csináltál. :)

Amúgy igen, a vodánál is van ilyen, csak ott arányos a készülékhavidíj a telefon árával és azt se felejtsd el, hogy a vodánál az árban benne van egy alap készülékbiztosítás is red csomagok esetén, ami a t-nél csúcskategóriás telefonoknál 2390 ft. Megegyező szolgáltatás esetén a csúcstelefonok nagyjából azonos árban mennek mindkettőnél, alacsonyabb árkategóriában viszont a voda sokkal olcsóbb lesz. Persze ha nem kell a biztosítás, csúcsok esetében olcsóbb a t, csak ne mondd azt, hogy ugyanazt kapod.. :)

(#25) Rusi


Rusi
senior tag

Akiket érdekel a május 17-től életbe lépett árlista változásai (amelyet a Telekom honlap hibájából csak utólag tudtam beszerezni, így a blogba is csak most került fel), azok kattintsanak IDE és megnézhetik. :)

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#26) cskamacska válasza Rusi (#25) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez így gyönyörű egyébként. :DDD
Szóval van egy szem visszadátumozott cikkünk(lol), "amelyet a Telekom honlap hibájából csak utólag tudtam beszerezni"(lolol), és mindeközben múlt keddi 24-től magukat ünnepeltették egy hétig a honlapjuk rendberakásának apropóján(trololol ;] ). Viszont 16 ezerért Lumia 640, 26 ezerért One Touch Idol 3, és 66 ezerért HTC One A9 azért nem volt rossz buli, adhatnák ezeket mindig ennyiért. :))

UnChico: Bevezette azt a tré is, csak nem minden csomagban, a kisebbeket hagyták békén. Viszont a "Havi díja e-Packkel ha készülékkel együtt rendeled" ill "Havi díja e-Packkel készülék nélkül" apróbetűs az ott vigyorog minden Next csomag mellett. És ha már lehúzás: "Az e-Pack kedvezmény igénybevételének feltétele elektronikus számla igénylése, elektronikus csatornán történő számlafizetés, a számlák időben történő kiegyenlítése. Amennyiben az adott hónapban a feltételek nem teljesülnek, a havi 600 Ft e-Pack kedvezmény nem érvényesül." Ez már tavalyi old nyúz, de azért ma sem kevésbé görénység. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#27) Rusi válasza cskamacska (#26) üzenetére


Rusi
senior tag

Azért nem raktam ki mostani dátummal, mert ugye június 1-től már új árlista volt, amiről ki is ment a blog, így viszont összekeveredett volna. Amúgy amikor elindult a megújult honlapjuk, onnantól egészen június 1-jéig az április 6-tól(!!!) érvényes árlista volt letölthető tőlük. Való igaz, hogy egyéb elfoglaltságaim miatt nem tudtam hamarabb beszerezni a 17-ei árlistát, de hogy később is visszakövethető legyen minden, ezért csináltam meg utólag is a cikket róla (ja, és a június 1-jei változást is csak ezzel együtt tudtam megírni, hiszen mindig az előző árlista alapján írom a változásokat). Amúgy a változásokat elnézve komoly durranásról nem maradtunk le, a kismillió 50, meg 550 forintos árváltozások elég viccesek, a K4, meg a K10 sem olyan durva újdonságok.

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) Lirion válasza cskamacska (#26) üzenetére


Lirion
addikt

Szerintem már a bevezetésnél is így volt a next csomagoknál, de az egészen biztos, hogy legalább 2.5 éve ez a trend náluk, szóval nem mondhatni, hogy ez újdonság. Inkább csak az a meglepő, hogy mennyien nem tudnak erről és bedőlnek a marketingnek, hogy milyen olcsó a mobil, miközben csak a kezdőrészletet fizetik ki gyakorlatilag a szerződéskötéskor.

(#29) UnChico válasza Lirion (#24) üzenetére


UnChico
csendes tag

Ezt megint igen csúnyán benézted, de nem is süllyedek a szintedre a továbbiakban. :D

(#30) golyós válasza cskamacska (#26) üzenetére


golyós
őstag

Ja, csak se A9, se samu A5, de azért hirdtik ezerrel.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#31) Lirion válasza UnChico (#29) üzenetére


Lirion
addikt

Trollkodásból jeles. :C
Ha vmihez nem értesz, inkább hallgass. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.