Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Még jó hogy lehet majd kapni... :D

1000 font... az szép...

(#2) prolad


prolad
őstag

Szóval csinált tavaly a Huawei egy telefont, ami végre ismét kiérdemelte a Mate nevet (méret+akksi miatt), de nem adják ki világszinten. Erre most itt van megint, 5G-vel, persze az akkut megvágták, hogy annyira mégse legyen tökéletes, de legalább ezt is csak korlátozotta és drágán lehet majd megvenni. Miért?

(#3) Narancskoma válasza prolad (#2) üzenetére


Narancskoma
tag

Én sem értem, mintha a mobilgyártók más mozit néznének, és totálba szarnának az igazi felhasználói igényekre.

(#4) hmb válasza prolad (#2) üzenetére


hmb
aktív tag

Mert az 5g midem egyelore nincs integralva a prociba es kulonallo nyomtatott aramkor ,plussz antennak kellenek

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#5) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

inkább a sima futna be ide.
egyébiránt mókás hogy mindenki más nagyobb akkut rak az 5g-s készülékébe merthogy sokat fogyaszt.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#6) Jeanne d'Arc

Gyönyörű!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) pusszycat válasza Jeanne d'Arc (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy !

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) prolad válasza hmb (#4) üzenetére


prolad
őstag

Ez a része tiszta sor, de ha már csináltak egy 5Gs verziót ami jön a Európába, akkor a sima 20x-et miért nem hozzák? Mert ha még áttervezik a házat (pl annyival vastagabb lenne, hogy az 5 ezres akku ugyanúgy megmaradjon, akkor még azt mondom oké. Valamiért a Huawei/Honor nem hozza errefelé a nagy kijelzős gépeiket, pedig igény az lenne rá (tudom, a kis telefonokra még nagyobb, de azok meg nem is léteznek).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.