Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem rossz kis "szerkezet". De most már mindent telefonon kell majd csinálni? :F ;]

(#2) danikollar


danikollar
őstag

A wireless rész az aztán hiánypótló! :))

(#3) Pete55555


Pete55555
addikt

Szerintem marhajó, és még nem is olyan drága.

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) Imifej


Imifej
senior tag

Akkor, ha jól értem ez tudja pótolni a tabletbe beépített gyenge wifit?

[ Szerkesztve ]

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Azért kíváncsi lennék a sebességére. Oké, hogy N-es, de a maximális 3 eszköszt kitudja szolgálni pl. egy stream FHD mkv videóval?
Vagy ha egy eszköz videót streamingel, a másik 2 eszköz mekkora sebességgel tud adatot írni/olvasni?!

Amúgy jó ötlet, főleg az USB-s vinyó csatlakoztathatóság. Még több ilyet!

#4 Imifej: Mármint ezt most hogy érted? Ez wifire nem tud csatlakozni, a ketyere hoz létre egyet, de azon csak adatot tudsz másolni. Az USB-s stick-eket nem támohatja. (nehéz is lenne neki, rendszer nélkül.)

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tetszik hogy többfunkciós. Nem tetszik hogy windows-al nem megy egyelőre. :U

Imifej: Mit sóztak rád? :))

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#7) Imifej


Imifej
senior tag

Egy NAVON platinum 10 tabletet szereztem olcsóé, de baromi rossz a wifi része. Azt gondoltam, hogy talán ezt rányomom USB-n, és lőn világosság. De ezek szerint nem. Most ezt vettem hozzá: TL-WA850RE Csak körülményes minden hálózaton újra konfigolni.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#8) pusszycat válasza Imifej (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jól néz ki nagyon, most aztán full jeled van mindenhol. :K

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#9) Imifej válasza pusszycat (#8) üzenetére


Imifej
senior tag

Igen. Kivéve a tabletet. Lehet,hogy majd szétszedem, hátha kontaktos az antennája.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#10) Rover623


Rover623
félisten

Látszik hogy jön a nyár...a nagy melegben szokás szerint kicsit szétszórtabbak a cikkírók... :U

A Wi-Drive családba tartozó eszközt bármilyen iOS és Android operációs rendszert futtató mobil termékhez lehet csatlakoztatni az USB porton keresztül.
Illett volna kihangsúlyozni: nem mindegy, hogy melyik USB portján és milyen iOS és/vagy Android mobil termékhez.
Merthogy ugyebár az OTG funkció megléte azért nem mellékes a mobil cucc részéről? ;)
Ezért is van benne a WiFi, hogy tutira lehessen adatot cserélni közte és a "mobil termék" között.

primus inter pares

(#11) Ernest. válasza Rover623 (#10) üzenetére


Ernest.
tag

Nekem nagyon tetszik, hamarosan be is szerzek egyet, mert a 8GB-s Nexus4 elég kevés nekem (nem kérdezték meg, h a 16-os vagy a 8-as kell e amikor kaptam, abba memkártyát sem lehet tenni).

Kicsit fura nekem, hogy nem értik egyesek, hogy mire való.
- van benne egy kártyaolvasó, és tökmind1, hogy hogy juttatod fel az adatot rá, kábellel az eszközön keresztül, vagy direktbe a kártyára ez teljesen OS független. A Wi-Fi eléréshez kell alkalmazás, az autentikációhoz, stb, csak ez a rése OS függő.
- a mobil eszközökről az adatokat Wi-Fi-n keresztül éred el, nem kábelen, nem kell oda OTG
- az USB port az két dologra való:
1 - Pendrive-ot dugsz rá, amit Wi-Fi-n keresztül elérsz a telórdól
2 - töltöd a telódat, de ebben az esetben is WI-Fi-n keresztül érem el az adatokat
- ha jól látom van rajta egy microUSB port is, amin valszeg töltöd magát az eszközt, és éred el a tárolók adatait PC-ről

(#12) Imifej válasza pusszycat (#8) üzenetére


Imifej
senior tag

Na megvan a hiba! Szétszedtem a tabletet, erős nagyító alatt megtaláltam a forrasztási hibát. A panelen a wifi vezeték meleg pontja nem volt odaforrasztva. Szabad szemmel nem is lehetett látni, mert elő volt ugyan készítve, de a robot kihagyta. Most tökéletes jelem lett! Hihetetlen, hogy egyáltalán volt valamicske térerő.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#13) pusszycat válasza Imifej (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mázlista. :D Akkor most lett pluszba egy wifi extendered. :K

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#14) Imifej válasza pusszycat (#13) üzenetére


Imifej
senior tag

Kiránduláskor azért jól jön. Meg nem volt ingyen, nettó 6500.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#15) ppp78


ppp78
csendes tag

Sziasztok. Ennél az eszköznél adatforgalommal jár a benne lévő sd kártyán található képek elérése, vagy csak a wifit kell bekapcsolni és akár a puszta közepén ahol mondjuk semmilyen net nincsen, ott is elérem az adatokat?

(#16) Ernest. válasza ppp78 (#15) üzenetére


Ernest.
tag

Szerencsére a 2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.