Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na, ez már annyira nem rossz kezdőár (ott)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Valahogy ez nekem kicsivel egyedibb, mint az az ifonra hajazó kivitel. Nemde?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) Carbonado11


Carbonado11
tag

És nem is áfony' koppincs... ;)

Redmi Note 8

(#4) Carbonado11 válasza Polarstar (#2) üzenetére


Carbonado11
tag

103! :DD

Redmi Note 8

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Ez egy 3 éves visszalépés a formát illetően.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Az Android verzióról van valakinek infója?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ha egy kicsit kapkodta volna magát a HTC (és nem az A9-el pöc.öl :(( ) akkor vártam volna a váltással és nem Lumiát használnék.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) mackoman válasza jacis (#5) üzenetére


mackoman
tag

+1 rém ronda......

(#9) Matada2.3 válasza jacis (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez a visszalépés mégis több mint a az A9-es "előrelépés".

Finn the human

(#10) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Határozottan tetszik, bár M9-ről nem hiszem hogy váltani fogok, de meg fogom tapogatni, mint múlt héten a Privet, egyébként jöhetne már róla egy teszt.

(#11) kokobe


kokobe
senior tag

Mèg mindig az m8 a favorit odèbb van a vàltàs...

<---AMD___ATi--->

(#12) ..thealien.. válasza kokobe (#11) üzenetére


..thealien..
csendes tag

Nem is rossz! ;)
Bocs nem neked ment :D

[ Szerkesztve ]

(#13) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ne, végre hosszú ideje az első HTC ami tetszik, ha tartják az ehhez hasonló dizájnt, akkor lehet, hogy egyszer veszek is ilyet...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#14) jacis válasza Matada2.3 (#9) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt nem látjuk egyformán...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) batai15


batai15
félisten

Veszett ronda.

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Nekem tetszik. Ezek szerint van vékonyabb ceruzájuk is az árcédulás fiókban. Kíváncsi vagyok a Helio x10-re.

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tetszetos, vegre egy jo design

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) devast válasza Ricardo (#16) üzenetére


devast
addikt

Azt ne feledd, hogy olyan piacon kerül ez ennyibe, ahol majdnem ugyanazt a vasat más névvel 50k alatti yuan-ért is megkapod...

(#19) joey04


joey04
titán

Mtk :O :( :W

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Graphics válasza joey04 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jo az :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Ricardo válasza devast (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Na igen. Nekünk az lesz az érdekes, mennyi lesz mire ideér. Bízzunk benne, hogy megjött a HTC esze.

(#22) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

Lehetne kisebb, de amúgy tök jó!
Végre rájöttek, h ezeknek a kijelzős gomboknak semmi értelme...
Mondjuk tényleg nem szép, nekem még mindig az M8 vezet dizájnban...

[ Szerkesztve ]

(#23) Chevalier


Chevalier
tag

M7-8-9 mellett ez egy szürke kisegér :W

Bármi lehet HTC logó nélkül

einhorn az finkle

(#24) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

És mi lesz az új csúcs, ha ez felső-középkategória?
Én úgy tudtam, ez lesz az utódja az M9-nek...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#25) s3nsitivity válasza Klaus Duran (#7) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Részvetem. :D

A Telekom pl ideiglenesen felfüggesztette a Win10es készülékek értékesítését mert annyira rosszak. :DDD Hozzák vissza őket rendesen. :D

Nekem bejön az X9. :K
Kíváncsi vagyok mennyi lesz mire ideér. :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#26) Xaels válasza HUTCHDB (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Soha nem is volt arról szó, hogy ez az M9 utóda lett volna, csak kitalálta valaki aztán terjedt a neten... Ugyanez volt az A9-el is. Az igazi utód majd az MWC-n.

(#19) joey20 én sem díjazom ezt a megoldást. A telefon egyébként tetszene, de ez a paraméter kifejezetten nem tetszik. Van egyébként már 6.0-s droidos MTK-s telefon? Mert itt baromira nem verték nagydobra az M-et ha egyáltalán az van rajta, pedig az A9-nél ezt eléggé kihangsúlyozták.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) joey04 válasza Graphics (#20) üzenetére


joey04
titán

használjátok csak, én kerülöm.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) RaveForce


RaveForce
veterán

egy újabb eredeti és saját design a hTC-nél.... ja már megint nem ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#29) Dominó85 válasza joey04 (#27) üzenetére


Dominó85
veterán

A Helio X10 és X20, valamint P10 illetve az utána jövő socokkal mi a bajod? Vagy éppenséggel a középkategóriába szánt MT6752-vel és az belépőszintű MT6732-vel? A Mali T720-as MT6753 és MT6735 meg simán jó annak aki nem játszik, cserébe a nagy gyártókat enyhén alázó üzemidőt nyer vele. Amúgy a Snapi és Exynos (bár utóbbi fejlődött e téren) is aksihasználat szempontjából még mindig el van maradva a Kirin, MTK párostól. Természetesen a Snapi és Exynoss 3D terén mindig hatalmasat akar domborítani, csak ennek elszenvedője az ilyen telefonokban amúgy is alulméretezett aksi. Minden mobil chipset gyártónak meg van a célközönsége. Vagy brutál teljesítmény mellett, gyorsan merülő, gyorstöltővel 1 év alatt kicsinált aksis telót veszel. Vagy teszem azt nem csak a mobiltelefon-ra gyúrt 3D-s játékok a lényeg, hanem az, hogy az aksi, aksi legyen 2 év múlva is illetve a telefon komponensei se érezzék magukat folyamatos szaunában. Amúgy meg teljesen feleslegesek az ilyen "beszólások", mert mindenki azt vesz amit akar (illetve amennyit a pénztárcája, elvei, elvárásai engednek). A másik... Milyen jó is lenne egy csak Exynos-os vagy csak Snapis vagy csak Speadtrumos világ a végfelhasználók számára, ugye? Ezt te sem gondolod szerintem. Végre az van, hogy több, erős szereplős egy piac és egymást ösztönzik a fejlődésre (az más kérdés hogy jó vagy rossz irányba, lásd magok száma, architektúra, iGPU, benchmark kukacoskodás <-> optimalizálatlan 1000 féle HW-s termékpalettára gyúrt android rendszer)

* Péter - 06302461862 *

(#30) Graphics válasza joey04 (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi ;)

Evek ota hasznalom.. :) Tokeletesen fedi az igenyeimet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Klaus Duran válasza s3nsitivity (#25) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Tudtommal azért nem értékesítik mert nincs már raktáron.
Ex HTC-s ként azt mondom hogy van majdnem ugyanolyan jó. Bár van egy két idióta megoldás, de már késő bánat. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#32) Xaels válasza Klaus Duran (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Erre térjünk vissza fél év múlva :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33) Janaboy


Janaboy
veterán

Komolyan beszarok par emberen, egyszeruen egyeseknek tok mind1, h milyen a kinezet, ha meglatja h htc, akkor mar irja, sz@r, h koppintas h hulladek, h draga!

Eddig sirtatok, h minek a htc logo alulra, miert nincs kapacitiv gomb, miert veszi el a szoft gomb a helyet a kijelzobol..

Most valtoztattak es ez se jo, egyeseknek semmi se jo..

Sztem marha jol nez ki, bar 5.5" nekem nagy..

Janaboy

(#34) Klaus Duran válasza Janaboy (#33) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szidjak mert azt hiszik hogy minden android egyforma. Ha használnának egy kis ideig HTC-s androidot egyből más lenne a véleményük.
De kell vevő a Samunak meg az Alcatelnek is.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#35) Ricardo válasza Klaus Duran (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Az a baj, hogy előszeretettel árazzák túl a telefonjaikat. Nem rossz készülékek, nagyon jól optimalizált szoftverrel, de ár/érték arányban sajnos gyengék.

(#36) Csapoati válasza joey04 (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

So 2012...

Nekem bejön az újabb formavilág, legalább alul jóval kisebb a káva.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Klaus Duran válasza Ricardo (#35) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Valamiből ki kell fizetni a szoftvermérnököket is.
Samsungnál marketingesnek éri meg lenni, hisz mást se látok csak Samsung reklámokat mindenhol.

Ha már a Google írja helyettük a szoftvert. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#38) RaveForce válasza Klaus Duran (#34) üzenetére


RaveForce
veterán

De kell vevő a Samunak meg az Alcatelnek is.

lol. pont nekik kell, nem a hTC-nek aki még a top10ből is messze kiszorult mert a kutyának se kellenek a vackai :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#39) Ricardo válasza Klaus Duran (#37) üzenetére


Ricardo
félisten

"Valamiből ki kell fizetni a szoftvermérnököket is."
Úgy nehéz, ha nem veszik a terméket. :U
Jó telefonokat gyártanak, mégsem veszik őket. Kicsit több reklám, és normálisabb árak.

(#40) m1lan


m1lan
őstag

Végre itt egy nem kávahuszár telefon a HTC-től. Pedig van BoomSound és HTC logó is... ezt az M-szériánál miért nem sikerül nekik összehozni?

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#41) joey04 válasza Graphics (#30) üzenetére


joey04
titán

tudom azért írtam. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) holozis_HUN válasza Dominó85 (#29) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem S801-gyel nagyon jól bírja a telóm, 8 óra SoT is meglehet ha csak böngészem wifivel + messenger + kevés Hearthstone. Auto fényerővel.

Vezérlőgomboknál egy ilyennek örülnék: picüvel.hosszabb a képernyő (de nem arányosan szélesebb, csak hosszabb) és azon a nyújtott részen lennének a navigációs gombok... Persze így kicsit több pixel de csak a nyújtott irányban. Pl 2000x1080. És ez filmnél stb mindig megmaradna, hogy a filmnél a képarány ne változzon. Így módosítható lehetne, pl kicserélni más kinézetű ikonokra stb :) és persze zárolható is lenne pl filmnél, vagy eltüntethető, hogy ne zavarjon.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#43) s3nsitivity válasza Klaus Duran (#31) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem azért nem áruljuk. :N
Elvileg januártól lesz megint ha összekapja magát a Microsoft.
Én csak a prototípust próbáltam de az undorító volt, a múltkor meg elég sok átment a kezem alatt mert hozták őket vissza, hogy szar.
Pocketnow -on is elég durván lehúzták. :(
Pedig még én is vártam de az év csalódása lett a Win10.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#44) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem nez ki rosszul. Azt ne feledjuk az arcimkere nezve, hogy az A9 is kb 120 ezer kulhonban. Illetve azt se feledjuk, hogy ez szerintem csak Kinan belul lesz kaphato. Android 6.0.1 verzio az eselyes, mivel a HTC igen erosen tolja a felso-, csucskategoriaban a frissiteseket. (Ill. az MTK sem hulye es nem ma kezdtek. Gyak a piacon kaphato SoC-jukre mindig van friss droid driver.)

Jon majd a Snap 820-as telok, melybol a HTC sem fog kimaradni. Utobbinak Parfume egyelore a neve, 6.1-es droiddal (de ez a nev tuti nem marad igy.)

(#45) Klaus Duran válasza s3nsitivity (#43) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nekem már semmi bajom vele. .29 verzió

A gyárilag kiadott verzióval nekem se tetszett.

Had idézzem magamat "Eddig 2x fagyott le. De még alig értem hozzá a telefonhoz. THX microfos. 10,0,10586,0"

Na ezért a kommentért kaptam rendesen a topicban. :DDD

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#46) Xaels válasza janeszgol (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk érdekes, hogy az M9+ra még nincs MM. Pedig az M9-re meg az M8-ra is kint van már.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) Halkow.


Halkow.
senior tag

Szép! Sokkal szebb lett mint az HTC A9,M8,M9-es :C számomra

#25 ) s3nsitivity: :C :DDD

(#48) no more


no more
addikt

Az előlap tetszetős, a hátlap kevésbé. Sajnos kénytelenek design-t váltani, mert már koppintja őket főként az Apple, Huawei és ezek nevesebb gyártók a hétköznapi vásárlónak. Nekem nagyon nem tetszik, hogy lapos ennek is a hátlapja, mint az A9-nek. Nem ergonomikus, nem kényelmes fogni. Remélem az M10 tartja a régi irányvonalat, Boomsounddal, természetesen.

(#28) RaveForce: És multitaskingban ez is jobb, mint akármelyik Samsung. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49) monti0222w válasza Dominó85 (#29) üzenetére


monti0222w
addikt

Minden szavaddal egyetértek, nem kell ezt tovább ragozni. :C :K
Egyébként nekem is tetszik ez a formaterv, meg az egyéb paraméterei, plusz az ára is jó! :K

[ Szerkesztve ]

(#50) csubbaka válasza Janaboy (#33) üzenetére


csubbaka
tag

+1
Sajnálom az ilyen embereket, állandóan elégedetlenek, keserű életük lehet!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.