Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Miről maradtam le:
Grand Theft Auto IV: Episodes from Liberty City???

A többi részét az újjításoknak örömel hallom, hazaérek kipróbálom mindenképpen.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Én felraktam a 6800 ultra SLI-m mellé de a GTA4 most is ugyanúgy nem gyorsult egy grammot sem a második kártyától mint ahogy a korábbi driverekkel sem :(

(#3) House M.D


House M.D
tag

Na ez megér egy próbát bár csodára nemkell számitani :)

"A zenészek nem mennek nyugdíjba, egyszerűen abbahagyják, ha már nincs bennük több zene." /Louis Amstrong/

(#4) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Én a 197.13 béta drivert használom minden gond nélkül, érdemes lecserélnem a 197.13 WHQL-ra? :F

(#5) Enton válasza CoolMan (#4) üzenetére


Enton
addikt

HA minden gond nélkül használod 1-2 hete(azt nemírtad mióta), és csak játszani és filmetnézni meg netezni használod a gépet, akkor felesleges.
Ha van kedved megnézegetheted hogy mi a különbség, de egetverő gyorsulást sehol nem fogsz tapasztalni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#6) CoolMan válasza Enton (#5) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

kb egy hete használom, főleg game (BFBC2, BF2142) meg net, néha film.
Akkor asszem egyenlőre marad.
Köszi :R

(#7) Himym


Himym
senior tag

Semmi nem szoltam elolvastam és rájöttem. :R

[ Szerkesztve ]

(#8) mmdms


mmdms
addikt

Felraktam, azóta többször újraindítottam a gépet, és kábé 3-4 szer lassabban indul el. :F

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#9) Dyno


Dyno
veterán

Én a 191.07WHQL-t hazsnálom, érdemes cserélni?

(#10) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Én is a 191.07-est használom. Leginkább az érdekelne, hogy az új driver-el lehet-e már játszani a Tomb Raider Underworld-el Geforce 6/7 esetén.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) gabor85 válasza Enton (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Jaja, jön a PC-s változat :D

(#12) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

nekem az új driver produkált filmnézés(MPC.) közben szaggatást , tekerésnél és igen nagy CPU használatot , a régebbire visszatérve ez a probléma megszűnt

(#13) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Elég sokáig tartott kijavítani a hibát... (bár nálam nem okozott gondot)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#14) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

Sziasztok!
Akkor most a 197.25-ös driver-el mi a helyzet? Release notes szerin a 197.13 hibáit javítja :)
Most akkor hogy is van ez? 197.25_beta

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#15) Colos1 válasza Pyzoo (#14) üzenetére


Colos1
őstag

Kiadták a 197.17 -et, mint WHQL candidate (jelölt) drivert. De ezt a minősítést nem kapta meg, mert a Microsoftnál megbukott. A 197.25 beta tartalmazza a javítást, és a sikeres whql teszt után maradt 197.17. Ennek az az oka, hogy ha az nvidia kiad egy drivert WHQL minősítésre jelölve, de megbukik, akkor a javítás után marad az eredeti jelölés. Ezt mi normális esetben nem szoktuk látni, most csak azért volt tapasztalható, mert a múltkori hiba miatt siettették a kiadást, és elérhetővé tették a drivert a WHQL teszt előtt. Ilyen már régebben is volt.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#16) Воланд


Воланд
titán

Azért azok a teljesítményben érzékelt növekedés adatok nagyon durvák. Akár 30%-os gyorsulás? :Y Valaki tapasztalt ilyent akár a mostani, akár az előző drivereknél?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) whiz válasza Воланд (#16) üzenetére


whiz
aktív tag

Kérdés, hogy mihez képest +30%?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#18) Воланд válasza whiz (#17) üzenetére


Воланд
titán

Bár a cikkben nem szerepel, de gondolom az előző driver alatt nyújtott teljesítményhez képest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) whiz válasza Воланд (#18) üzenetére


whiz
aktív tag

Azé' kérdeztem, mert nV-nél többször is volt már úgy, hogy nem az előző driverhez képesti sebességnövekedést írták, aztán így jöttek ki mókás számok.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#20) Воланд válasza whiz (#19) üzenetére


Воланд
titán

"Increases performance in several PC games from v196.21 WHQL."
Hivatalos tájékoztatóból, szóval akkor ezek szerint az előzőhöz képest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) ricsy888


ricsy888
senior tag

Kijavíthatták már azt a hibát ,hogy W7 alatt a Digital Vibrance-t minden indításnál 0-ra rakja?
Nagyon idegesítő, hogy e miatt kell régi drivert használni. :W

[ Szerkesztve ]

(#22) Воланд válasza ricsy888 (#21) üzenetére


Воланд
titán

Megkérdezhetem, hogy miért használod? Én úgy tudtam, hogy a digital vibrance a kontrasztba és a gammába is belenyúl és kevesebb színt tud így megjeleníteni a monitor.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) ricsy888 válasza Воланд (#22) üzenetére


ricsy888
senior tag

Pont, hogy jóval élénkebbek a színek, erőteljesebbek. Ezért is használom.

(#24) Воланд válasza ricsy888 (#23) üzenetére


Воланд
titán

Értem. Közben megnéztem, nálam egy újraindítás után nem állította vissza nullára (Windows 7 x64 Ultimate).

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) vakond5


vakond5
őstag

Sokszor írja az nvidia hogy ennyi meg annyi %-kal nőtt bizonyos játékokban egy gpu-nál, illetve több gpu-nál a teljesítmény, de szerintem nem igaz..pl a 197.13-ra írja hogy Crysis Warhead-nél egy gpu-nál 13%, többnél pedig 30. Érdekes.. :Y

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#26) xXmartXx válasza Enton (#1) üzenetére


xXmartXx
tag

milyet érdemes vennI?

Üdv. xXmartXx

(#27) ZBO


ZBO
tag

Mondjatok már tippet, hogy tegyem fel ezt az új drivert az Acer notebookra, mert 2 vga van benne: egy intel chipset a szerényebb/takarékosabb módban, és van egy GF 130M a játékokhoz. Nem akar települni, mert (szerinte) nem való hozzá. még mindig a 185.85 számú van rajta ami a rejtett partícióról települt anno.
Köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.