Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) ghiottone

ghiottone
(veterán)

Az üzenetküldő? A Messeges appban már régen elérhető a sötét mód, ha erre gondoltatok. A Fotóknál is jelen van már egy ideje stock droidnál a sötét háttér ha a fejlesztői beállításoknál átváltunk éjszakai módra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (= La verdad esta lejos de aqui) | Moto Z2 Force

(#2) Bembee12

Bembee12
(aktív tag)

Mi ez a nagy sötétmód mánia mindenhol?

Személyesen már nincs alku *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 5T *** Viber (ejtsd: Vájber) *** Win10=Spyware beépített operációs rendszerrel.

(#3) MittuDomain_ válasza Bembee12 (#2) üzenetére

MittuDomain_
(senior tag)

Kéz a kézben jár az (AM)OLED panelekkel, kiebb fogyasztás, sokkal jobb kontraszt és olvashatóság.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4) san01

san01
(addikt)

Politikát plíz mellőzzük. ;]

OP 7 Pro | Origin: Captain_Adamica

(#5) proradeon

proradeon
(őstag)

Ahhoz képest, hogy a Dark mode-ot már a 6.0 bétájánál is próbálgatták, 10.0-ra csak sikerült kinyögni. :U

De természetesen örvendetes. :)

Omlette Du Fromage

(#6) ghiottone válasza proradeon (#5) üzenetére

ghiottone
(veterán)

valamivel el kell adni az új rendszer felületet is :D

(#7) JoeCockBill válasza MittuDomain_ (#3) üzenetére

JoeCockBill
(senior tag)

Évekkel ezelőtt be kellett volna vezetni, nem is értem mi tartott eddig. A világ legnagyobb tech cége csak talált volna egy mérnököt akinek lett volna egy szabad 20 perce erre

(tényleg) új dalunk: https://youtu.be/F9Ns3qbHqSw

(#8) enginev3.0

enginev3.0
(nagyúr)
LOGOUT blog

És hol lehet bekapcsolni mondjuk a playaruhazban?

Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#9) atike

atike
(nagyúr)

Végre már. Az előző telefonjaimnál is ezt próbáltam elérni - több kevesebb sikerrel... :) Jobban tetszett mindig is mint a világító fehérség... :)

(#10) szkaroly válasza proradeon (#5) üzenetére

szkaroly
(aktív tag)

Eleve nem kellett volna a Holo-t nyugdíjazni és akkor megspórolhatták volna ez egész hajcihőt.

[ Szerkesztve ]

(#11) janeszgol válasza Bembee12 (#2) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Sötét modern kor.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#12) Bone123 válasza ghiottone (#1) üzenetére

Bone123
(HÁZIGAZDA)

Igen? Köszi, átírom. Kerestem, de a végleges Android 10-zel sem találtam a Pixel 3a üzenetküldőjében sötét módot.

(#13) tom_87 válasza enginev3.0 (#8) üzenetére

tom_87
(tag)

Én se találom a Gmailben és Play storeban ezt a lehetőséget (OP 7 Pro_02_BETA1).

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#14) proradeon válasza tom_87 (#13) üzenetére

proradeon
(őstag)

Androidcentralon azt írták, hogy nem elég, hogy az adott verzió van feltelepítve a telefonra. A Google részéről szerver oldalon is engedélyezni kell a funkciót, az pedig időbe telik. Így marad a várakozás egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Omlette Du Fromage

(#15) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

A chrome ba es a google keresőbe nincsen sötet mod !!!!! Vagy csak en vagyok vak ?

Samsung Galaxy S10+ 512GB Ceramic White

(#16) ollie válasza tom_87 (#13) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Előbb- utóbb frissülni fog, de ez akár hetekbe is kerülhet.

(#17) Steve1207 válasza mrThomi (#15) üzenetére

Steve1207
(őstag)

A chromeban megoldható, pont most néztem, chrome://flags/ dark-ra rákeresel és átállítod bekapcsoltra a másodikat. Nekem kétszer kellett megcsinálni, pedig kiléptem, bezártam, de másodjára már működött.

Én arra vagyok kíváncsi mikor kapja meg a Naptár a sötét widgetet. Már több, mint negyed éve működik normálisan, első verzióban a widget is fekete volt, erre kb 2 frissítés után kikerült belőle és az azóta fehér...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Stewie1207 | "A nevem Randy és öö.. Én csak szeretem a sört."

(#18) csako

csako
(addikt)

Kéne ezekre egy olyan mód, mint a Twitternek, hogy napszakhoz állítja magát automatikusan, mert nappal nekem kényelmetlen a sötét mód a legtöbb alkalmazásban.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#19) IkszIpszilon

IkszIpszilon
(aktív tag)

Hangoutsra is "lefejlesztik " :F

(#20) ghiottone válasza csako (#18) üzenetére

ghiottone
(veterán)

Megoldható. A 9-es stock droidban a Fejlesztői beállításoknál az éjszakai módot lehet napszakra állítani és akkor lesz fekete a fotók, galéria, névjegyek, tárcsázó, stb.

(#21) csako válasza ghiottone (#20) üzenetére

csako
(addikt)

Köszi, OP7Pro-n megtaláltam a beállítást, este kiderül mi változik.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#22) nobela válasza Steve1207 (#17) üzenetére

nobela
(aktív tag)

Hurrá, végre más is hiányolja a naptár widget sötét módot :DD

(főleg azután hogy egy ideig már tényleg működött)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#23) Steve1207 válasza nobela (#22) üzenetére

Steve1207
(őstag)

Egyik leginnovatívabb fejlesztések egyike az elmúlt két évből, jó hogy hiányzik :DDD

Remélem amúgy csak az a baja, hogy nincs összhangban a pite alapú xiaomi, aztán majd az android 10-től minden klappol.

(#24) aprokaroka87

aprokaroka87
(veterán)

Akkor most tisztázzuk, ez csak Android 10 esetén fog müködni, vagy lesz backport is?

(#25) Dolphine válasza nobela (#22) üzenetére

Dolphine
(addikt)

Akkor csak jól láttam egy darabig a telón a sötét widgetet és nem őrültem meg, ezek szerint! :DDD

(#26) janeszgol válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére

janeszgol
(veterán)

Szerintem nem lesz OS megkötés. Ha lesz, akkor a Google saját magát köpné szemen, ugyan is már appként lehet frissíteni az OS részeit (most a kötelezően feltett appokat tekintsük az OS részeként).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban. / Intel is dead. nVidia targeted - AMD

(#27) pusszycat válasza aprokaroka87 (#24) üzenetére

pusszycat
(veterán)

Nem csak. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#28) zsoltip válasza nobela (#22) üzenetére

zsoltip
(senior tag)

+1

(#29) mytrashsamu

mytrashsamu
(csendes tag)

Egesz egyszeruen siralmas, szanalmas ez az egesz. 2012 öszen vettem a Note2-t, rövidesen felkerult ra az akkori egyik legjobb custom ROM ( Omega). Es minden dark volt, amit akartal , es muködött. Es 2019-ben az 1000. hirt lehet olvasni, az 1000. portalon, hogy vegre, most mar MAJDNEM mindenre van dark mod a Google-nal. De ha nem is most, majd EGYSZER, majd rövidesen, most mar biztosan...Mondom, siralmas....persze a kattintas jol jön.

(#30) xhege

xhege
(senior tag)

Nekem csak az a bajom, hogy ez a drak mód "csak" dark sok esetben és nem rendes black...

(#31) Dorcsika

Dorcsika
(junior tag)

Na végre lesz a play áruházban is sötét mód! Ez jó hír.

Huawei P30, Pubg mobile: CICUS

(#32) aprokaroka87 válasza Dorcsika (#31) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

remélem majd a facebook appjai is követik, a messenger már tudja mondjuk

(#33) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Valaki talált már kapcsolót fekete módra? Gmail?, Google fotó?, Play áruház?

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Huawei P Smart

(#34) ollie válasza pusszycat (#33) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A Google fotókban már rég benne van.

(#35) Steve1207 válasza pusszycat (#33) üzenetére

Steve1207
(őstag)

GFotók már negyed éve fekete legalább, ha be van kapcsolva a dark mode a telón. Kapcsolót nem találtam beta app-ban sem a többinél, hogy lehetőség legyen egyelőre.

(#36) aprokaroka87 válasza pusszycat (#33) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

Szerintem majd érkezik play update és abban lesz benne

(#37) pusszycat

pusszycat
(veterán)

Jah,tényleg az s9+ fekete a huawei p smart-ban meg fehér.

(#38) ollie válasza Steve1207 (#35) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Benne van a kapcsoló, a beállításoknál.

Érdekes, most nem látom sehol, pedig ott kapcsoltam be, és nálam most is sötét.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.