Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Magyarországi képviseletet! ;) :C

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) #59070464


#59070464
törölt tag

Kár érte.

(#3) HarleyCustom válasza ghiottone (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K :K :K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) Márko88


Márko88
aktív tag

Régi idők... V70, V80, V600..

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#5) AS


AS
félisten

Egyik új legerősebb cégnél van ez is .
Igen ezt azt is jelenti hogy lesz újból Motorola nálunk is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Úgy vélem a Moto előtt nagy jövő áll, csak a reklámok kellenek, hogy ezt el is hitessék a pórnéppel (lásd galaxy-k).

(#7) Thaaleum válasza AS (#5) üzenetére


Thaaleum
aktív tag

Ez biztos?
Szerintem nem mindenhová fogják bevezetni a Motorolát
a Motorolát. Az egyik mobilarenás interjúban a lenovos ürge azt mondta, hogy mindenhol felmérik az igényeket, és az alapján fogják a márkaneveket használni.

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Várjuk meg, hogy milyen erősek lesznek. Én szurkolok nekik...

(#9) tjb007 válasza Thaaleum (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szimplán csak optimista, azért ír ilyeneket.
Még nem esett szó semmi ilyesmiről, egyelőre minden változatlan marad.

(#10) Kand Úr


Kand Úr
csendes tag

"A Google és a Levono bejelentette..."
Nem matrica az, hanem Lenovo! :N

(#11) janos68 válasza Kand Úr (#10) üzenetére


janos68
aktív tag

Én azt hittem vinyetta. :)

(#12) Kaktusz92 válasza HarleyCustom (#3) üzenetére


Kaktusz92
tag

:K :K :K :K :K

(#13) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jól bevássál a Lenovo. :D Ha netán-tán, de csak talán forgalmaznának Motorola néven Lenovo készülékeket nálunk is, akkor már őrölünk. Tudom ez így már nem lesz ugyan az, mondjuk eddig meg a Google-nál volt a márka telefonos része, szóval jó ideje nem beszélhetünk független Motorola telefonokról. Amúgy meg Droid Turbo-t akarunk! :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Chiller


Chiller
őstag

Még mindig a v3xx-emet nyüstölöm... Amikor megtudtam, hogy a google megvette motoékat, akartam venni valami jó kis okostelót, de nem volt rá igazi okom/elég pénzem, most meg már mindegy is :U

Azért remélem a legjobbakat.

(#15) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Jönnek az MTK chipes Motorolák? :D

(#16) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Tehát ezek alapján viszonylag függetlenek maradnak, emellett kapnak egy biztos, és elég szépen fejlődő anyagi hátérrel rendelkező céget a hátuk mögé. Jöhetnek a jobbnál jobb mobilok, hajrá! Én nem fanyalgok azon, hogy felvásárolták őket, még így is sokkal jobb, mintha csődbe mentek volna...

Minden szavam magánvélemény!

(#17) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Szerintem mindenképpen jót fog tenni a Moto-nak, hogy kikerült a Google alól, és a Lenovóhoz került.

Na meg így semmi akadálya annak, hogy Win10-es Motorola telefon jöjjön, ami egy szintén Win10-es Lenovo 2-in-1 géppel tökéletes összhangban működne! :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#18) babkukta


babkukta
senior tag

Ez nagyon jó hír! Főleg annak örülök, h a Motorola nem fog Lenovosodni. Hiba lenne dobni a márkát (akárcsak a Nokiát). Sztem aki egy kicsit is otthon van telefonos témákban, ismeri a Motot. Jelenleg se lehet rá rosszat mondani. Jó hardver, jó optimalizáltság, jó támogatás. Ennél nem is kell több! Ja de, h IDE is jöjjenek!!
Droid Turbot kérek!!!! :P

Üdvözlettel, Tibi

(#19) embe válasza ghiottone (#1) üzenetére


embe
nagyúr

Ha már a Lenovo betette a lábát kis hazánkba, akkor valszeg előbb-utóbb a Moto is itt lesz. Bár nem biztos, hogy az annyira jó lesz nekünk. mert ha az Amazon garija olyan korrekt mint ahogy mondjátok, akkor lehet többet ér mint egy gyengús szervíz Bp.-en.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#20) wortz


wortz
tag

Hát, ha a Moto olyasféle telókat fog gyártani ezek után is, mint a Droid Turbo, akkor nincs baj, de ha elkezd Lenovo-szerű telókat kiadni, akkor azzal teljesen tönkreteszik. Én szurkolok nekik. Nagyon.

(#21) HarleyCustom válasza embe (#19) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Igaz,de legalább lenne lehetőség eldönteni,hogy kintről,vagy itthonról veszem meg.Pl.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#22) tothmaxy182 válasza babkukta (#18) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Csak maradjanak meg a stock Androidnál. Ezzel egyediek tudnának maradni a piacon, mert szinte az összes gyártó (khmmm) ráfossa a telefonokra a saját IU-ját. A Moto maradjon stock droidos, ezáltal baromi gyors, és jöjjenek rá szépen és gyorsan a frissítések. A Lenovo meg a saját márkaneve alatt kiadott telókra olyan UI-t rak, amit csak akar...

Minden szavam magánvélemény!

(#23) ghiottone válasza embe (#19) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez benne lehet a pakliban, de hátha nem a Cordon kapja meg, vagy ha igen ők is fejlődtek. Majd kiderül. Fő az optimizmus :D

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#24) HarleyCustom válasza ghiottone (#23) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#25) hohohohóó...


hohohohóó...
csendes tag

Aha, szabadalmak és fejlesztői részleg nélkül...
Ennek meg mi értelme volt? Szóval a Google megvette az egyik legrégebbi és legkomolyabb szakértői gárdával rendelkező gyártót, átszervezte a lényegét maga alá, majd kikukázta a nevet. A Motorola név így így már semmit sem ér.
Nagyon úgy tűnik, hogy a jövőt azt a moduláris telefonokban képzeli el és ezt így egyértelműen a saját nevéhez tudja majd kötni.
A Lenovo pedig annyira vacaknak gondolja a nevét, hogy másikat kell vennie? Ez így nem egy bizalomgerjesztő lépés.
Egy pozitívuma van a dolognak: remélhetőleg akkor így a lehető legjobb, Motorola minőségű moduláris telefonokat várhatjuk. :)

(#26) Simi87


Simi87
senior tag

Remélem nem fog a minőség rovására menni. :U

(#27) tjb007 válasza hohohohóó... (#25) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak az Ara projekttel foglakozó mérnökök/fejlesztők kerültek át, mindenki és minden más maradt.

A szabadalmakkal kapcsolatban:

„Google will maintain ownership of a majority of the Motorola Mobility patent portfolio, while Motorola will receive a license to this rich portfolio of patents and other intellectual property. Motorola will retain over 2,000 patent assets and a large number of patent cross-license agreements, as well as the Motorola Mobility brand and trademark portfolio” [link]

[ Szerkesztve ]

(#28) #65577472 válasza hohohohóó... (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

"Ennek meg mi értelme volt?"

Regionális iparági beágyazódás. Ez a felvásárlás nagy lendületet adhat a Lenovo-nak a fejlett országokban

(#29) TRIvidore


TRIvidore
tag

Vàrom az elsô szerelemgyermeket :) Motovo? Lenorola? :)Viccet fèlretève kívàncsi leszek mivel fejelik meg a Vibe Z Pro kontra Droid Turbo vonalat, mègha csak szürkeimportból is lesz majd beszerezhetô kis hazànkban...

[ Szerkesztve ]

Never say no to...@##%%£...Panda

(#30) TechArtist


TechArtist
aktív tag

Jó hír, hogy megmarad a függetlenségük, kár lenne a legősibb mobilgyártóért.

(#31) szebev válasza babkukta (#18) üzenetére


szebev
senior tag

Csatlakozom!
Droid Turbot kérek!

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#32) eventus


eventus
veterán

Helyes, Google kezében nem volt jó :(((

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#33) csordas11 válasza szebev (#31) üzenetére


csordas11
aktív tag

Én is, én is!

(#34) #16820480 válasza babkukta (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ennek én is örülök, és remélem taratni is fogják magukat ehhez az elvhez, hogy lenovosítják el a Moto telefonokat! 1-2 éve annyira jó cuccokat csinálnak, kár lenne, ha ezt tönkrevágnák. Pénzügyileg támogassa őket a Lenovo, és kész :K

(#35) Crafter32


Crafter32
őstag

„A Lenovóban olyan partnerre találtunk, amelyik hasonló célkitűzésekkel, globális képviselettel, színes portfólióval és remek stratégiai döntéshozó képességekkel rendelkezik. Ketten együtt gyorsabban és messzebbre juthatunk"

Mi mást mondott volna. Nem mondhatta, hogy az amerikai vásárlók többsége kerüli a Kínai cégeket, de remélik a Motorola név megtartása félrevezeti őket.

(#36) JanR


JanR
addikt

Droid Turbo-t a népnek!

(#37) dreamdancer válasza TechArtist (#30) üzenetére


dreamdancer
őstag

Megmarad a függetlensége? Ne legyél már ilyrn naiv!

Sokat mondó, hogy a Google megtartotta a K+F-et, a Lenovo kb. a brandet, a sales-marketinget és a kapcsolódó részeket vette meg, az ár is ehhez passzol. Az új Motorolák már csak a nyugati ízlés szerint átcimkézett Lenovók lesznek. (Ami persze nem jelent alapból rossz telefonokat.)

Nem a lényeg a fontos.

(#38) Paul119 válasza Fr0z3n (#15) üzenetére


Paul119
addikt

Attól mentsen meg minket az isten :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) tjb007 válasza dreamdancer (#37) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#40) mekker


mekker
őstag

Nem tudom örüljek-e, vagy nem. A Lenovo nem egy rossz gyártó, de azért remélem folytatódik ez a Motos és Droidos vonal a Motorolánál. (Moto vonalon remek szoftveres támogatás, Droidos vonalon egyediség, innováció)

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Nem valami bizalomgerjesztő, hogy kézről-kézre adják a Moto-t. Én drukkolok nekik, a Droid Turbo igazán jól sikerült.

(#42) TechArtist válasza dreamdancer (#37) üzenetére


TechArtist
aktív tag

Te hiszel valamit, én meg tudok valamit, maradjunk ennyiben.

[ Szerkesztve ]

(#43) halkow


halkow
őstag

Arra lennék kíváncsi hogy a droid turbot végül is ki hozta össze? Ha a lenovo akkor :R

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44) sz.balazs.95 válasza halkow (#43) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Akkor még a Lenovo nem is volt a képben, amikor azt elkezdték készíteni :D

Azt még bizony a Motorola rakta össze. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#45) Cyberpunk válasza halkow (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egy készülék fejlesztése nem két hónap, márpedig a Lenovo nem rég került csak a képbe, szóval botorság, ha azt hiszük, hogy a Lenovo keze munkáját dicséri. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#46) tjb007 válasza sz.balazs.95 (#44) üzenetére


tjb007
nagyúr

A soron következőket is (a még Google-ös időből származó roadmapet végig fogják vinni).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.