Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Fitbit gyakorlatára tartanak igényt a készülékgyártás területén, nem a közel 29 millió aktív Fitbit felhasználó adataira.

Legalább nyíltan kijelentik, hogy kell nekik a felhasználók adatai.
Pofátlanság határtalan Google -nél.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#2) dave987


dave987
aktív tag

Inkább Rick Osterloh, nem?

(#3) SirRasor


SirRasor
őstag

Egyedül azért nem Fitbit órát/szíjat vettem, mert egyedül ez az egy a havidíjas (1 év ingyenesség után). Az ingyenes változat meg a használói szerint semmire se jó.

Azaz most kb. az lenne reális, hogy a felhasználók adataiért cserébe legyen teljesen ingyenes az app minden része.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#4) Mumukuki válasza GreenGoblin (#1) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

?

(#5) juuzer


juuzer
addikt

És vajon ez fogja megmenteni a WearOS-t vagy csak arra volt jó, hogy újabb konkurenciát tüntessen el a Google?

Amíg nincs normális chip a WearOS alatt, csak a hulladék Snapdragon Wear-ek, addig bizony nem is lesz egy jó alternatíva. Na meg hát a Google se foglakozik vele, mint kb anno a Honeycomb-bal se foglalkozott.

Vamos a la playa.

(#6) GreenGoblin válasza juuzer (#5) üzenetére


GreenGoblin
tag

Szerintem a fitnesz részét fogja alkalmazni csak. Lesz majd gondolom egy Google Fitnesz plan mint amit most az Apple csinált. A fitbitnek van ilyen előfizus része, na az fog szerintem nevet változtatni. Totál kiherélik, átnevezik majd. Gyakorlatilag olyan lesz mint az Apple-beats kapcsolata.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#7) holozis_HUN válasza juuzer (#5) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Azért a legújabb 4100-as chip egész jó lett.

Viszont én is nagyon hiányolom pl az 5 nm technológiát maz órákból. Az a 4100-as chip is asszem 14 nm. Sokat dobna a fogyasztáson meg a teljesítményen a fejlettebb magok és gyártástechnológia, érdemes lenne legalább a csúcskategóriában, hogy ellenfele legyen az Apple Watchnak. Egy Wear chip integrált wifivel, bluetoothszal, esetleg 5G-vel (tudom, jelenleg még sokat fogyaszt, de nyilván ott a 4g mellé, meg a jövőben pont az IoT-nek kedvez az 5G) eléggé komoly lenne, magának az alaplapnak a méretét is lehetne csökkenteni, ha ennyire integrálnak (aksiméret), nem beszélve a fogyasztásról.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8) juuzer válasza holozis_HUN (#7) üzenetére


juuzer
addikt

Tippre ez is valami rebrandelt 400-as szériás telefonprocesszor, mint a korábbiak.

A Qualcomm az új Intel.

Vamos a la playa.

(#9) juuzer válasza GreenGoblin (#6) üzenetére


juuzer
addikt

Könnyen lehet. Bár nem szeretném, ha a FitBit is eltűnne a piacról a Jawbone és a Pebble után. :/

Vamos a la playa.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.