Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kristof93


Kristof93
senior tag

PC-n zsenialis, kedvenc vr jatekom. PS4-en, modok nelkul viszont nem sok ertelmet latom.

(#2) SunMount3r válasza Kristof93 (#1) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Én inkább: Ez tényleg egy "játék"? Mármint ráadásul ilyen "zenékre", ami a trailer-ben is volt? Kösz: kimarad...

[ Szerkesztve ]

(#3) szente válasza SunMount3r (#2) üzenetére


szente
addikt

Igen, ez egy játék. Még hozzá az egyik legjobb.
Mellesleg tornának sem utolsó:[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#4) RIC5I válasza szente (#3) üzenetére


RIC5I
tag

ez a férfiak just dance e :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#5) SunMount3r válasza szente (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Túlhájopolt PS4-es indie "gyökérzet". PC-n a Steam-en tucat számra ontják az ilyet. (Attól még lehet némileg jó móka is a nagyon-nagyon uborka szezonban, de NEM erre a zenére)... IMO. :D

(#6) Aslan


Aslan
aktív tag

Június óta tolom a PC-s verziót Oculus Rift-el. Totális és abszolút kedvenc... A!!!! VR játék!

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#7) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

Egyszer úgy kipróbálnám milyen lehet ezt tolni VR-ban! :DD

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#8) Kristof93 válasza SunMount3r (#5) üzenetére


Kristof93
senior tag

Ezt nagyon benézted. Egyik legjobb vr játék bármelyik platformon. PC-n pedig bármilyen zenével..

(#9) Segal válasza Kristof93 (#8) üzenetére


Segal
veterán

Nekem is az egyik kedvencem lett.
A masik szenzacios ebben a kategoriaban a runaway vr. Azt is imadom:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Biztos király lehet. Next-gen Guitar Hero.:)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) SunMount3r válasza Kristof93 (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most direkt megnéztem még 1x a "Trailer-t", hátha "lemaradtam valamiről"... Nem, nem hiszem... :D

Veszitek, hogy a "Trailer-t" is idézőjelbe raktam? Hát kb.

(De írtam is, attól még, hogy ilyen basic, még lehet jó móka, sokszor az egyszerűségben rejlik a varázs, engem inkább a Trailer zenéjének a primkó "dzsedáj" attitűdje zavar...)

[ Szerkesztve ]

(#12) RIC5I válasza SunMount3r (#11) üzenetére


RIC5I
tag

szerintem is nagyon basic :C :W [link] [link]

a játék kifejezetten jó de ami az embereknek legfőként tetszik az a Star Warsos alap designe, de " kardokkal " vagdosni VR ban a fuirt ninja óta tudjuk hogy fél siker mivel élvezetes, ha ehez hozzá vesszük a szabad modolást costumizációt ( ami ps4 en nem tudom hogy oldanak meg mert ha nem lesz rá lehetőség akkor a játék egy nagy élvezeti faktortól esik ell ) akkor kapunk egy kifejezetten jó játékot

és nem nem öntik steamen sem az ilyen játékokat, ritmus játékok a müfajuk miatt nagyon egyszerüek ezért nagyon érződik ha valami nem jó és nagyon könnyü elcsúszni a banán héjon pláne hogy a VR miatt még érzékenyebb az egész

úgy hogy a steames verzió egy 10/10 es ritmus játék az eggyetlen kérdés hogy a PS4 esek ebből az élmény tortából mennyit kapnak vissza :F

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#13) SunMount3r válasza RIC5I (#12) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Attól még, hogy sokat és gyorsan kell csapkodni benne, meg relatíve jól meg van csinálva az a minimál dolog ami a lényege, még nem lesz valami összetett. Ha az alap ötletet nézzük csak, akkor egy 90' évek béli kvarc játékban több komplikáció van.

De most már látom, hogy ez egy ilyen kb. max "fél órás" feszültséglevezetős koca játék szerűségként működik leginkább. Legalábbis én nem tudom, hogy bírnék ebből egyszerre fél óránál többet.

(#14) Eldenisa


Eldenisa
csendes tag

Nekem is megvan release date óta, eddig 5 ilyen véleményt hallgattam, hogy ez milyen játék,meg max egy számot megnézek, aztán alig bírják letenni, az alap pár zene ami benne van szerintem jól el van találva a játék felvezetéséhez, aztan a custom számok közt bőven akad olyan, amit az ember szívesen tol.

(#15) Kristof93 válasza SunMount3r (#13) üzenetére


Kristof93
senior tag

Milyen 1 bites, bármi képzelőerő nélküli gondolkodás ez már. Nem tetszik a (jól eltalált) trailer zene vagy nem tűnik elég komplexnek a játékmenet akkor már fos játék... Nem komplikált kell legyen, hanem jó.

Ha nem bírod fél órát akkor bizony edzeni kell, :))

(#16) SunMount3r válasza Kristof93 (#15) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Most frappánsan válaszolhatnám azt is, hogy nem én vagyok "1bit-es és fantázia nélküli", hanem a játék. :D De ez túl magas labda leütés lenne és amúgy is ennél sokkal árnyaltabb a véleményem, amit ki is fejtettem. Nem is írtam olyat konkrétan, hogy f@s lenne, de az én mércémhez, elvárásaimhoz, ízlésemhez képest ez akkor is max egy "koca" játék. Az egyszerűséggel semmi gond nincs, működik az is, de a "helyén kell kezelni", én erre próbáltam reagálni. Talán kicsit hevesen tettem először, de azt már revizitáltam.

(Azt a "zenét" most inkább hagyjuk, egyéni ízlés, vélemény kérdése, de az alapján amit írtam, azt tartom.)

[ Szerkesztve ]

(#17) Aslan válasza SunMount3r (#16) üzenetére


Aslan
aktív tag

Tényleg maradjunk annál, hogy ez a TE személyes és szuverán véleményed, mert akkor azzal nincs is semmi baj. Ha már megpróbálod általánosítani és rátolni másokra... ott kezdődnek a bajok!

Mellesleg a Beat Saber-t 10 emberből kis híján 10 imádja és rengetegen vannak ugyan azon a véleményen, hogy a "legjobb VR játék"!

:R

SAMSUNG GALAXY S20+ 5G - azé me jóóó!

(#18) Béééla válasza SunMount3r (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Taiko no Tatsujin. Azt hittem a képek és egyebek alapján, hogy ez egy vicc, nem pedig játék. Majd a demót kipróbálva azon filózok, hogy fogom megrendelni a hardveres dobkészletet mert elvileg itthon nem kapni. Zseniálisak a ritmusjátékok. Nem arra vannak kitalálva, hogy egy éjszakán át tolja az ember, de nagyszerűen lehet velük szórakozni, főleg haverokkal. Néhány hete kipróbálhattam egy táncpadot (igen, az a 4 nyilas gagyi izé) és most tervezem hogy építek sajátot. Egyszer ki kell próbálni. Ha utána se, akkor nem a te műfajod, ennyi. Csak sajnos hamar rákap az ember.

Bélabá

(#19) maross válasza Aslan (#6) üzenetére


maross
veterán

szinten kedvenc, ez az egy jatek ami mindig visszater, a tobbit csak kijatssza/megunja az ember. apropo, miert nincs itt beat saber topic? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20) maross


maross
veterán

Ugy latom nincs erdeklodes :). Tiz nap szunet utan ma kapcsoltam be, latom volt egy kover frissites, minden highscore nullazodott, es megjelentek a +- szorzók. Gyorsitott zenevel kar hogy fura a zene, egyebkent nagyon jo porgos lesz tole :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.