Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tnt512


tnt512
csendes tag

Jónak tűnik, én már régóta várok egy ilyen típusú "játékra". :))

(#2) tisn válasza tnt512 (#1) üzenetére


tisn
addikt

terep2? :)

(#3) greenlizard


greenlizard
csendes tag

Wow
Nekem nagyon atjott a sebesseg, foleg a belso nezetes rovid reszletnel.

(#4) kerekfej


kerekfej
addikt

Egy pár Crash Dummies mehetne bele :D

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ilyen töréssel kérjük az új NFS-t, meg a Forzát, meg a Gran Turismo-t. :D

Live-Die-Respawn

(#6) V8TommY válasza tisn (#2) üzenetére


V8TommY
tag

Nekem is a terep jutott eszembe eloszor. :)

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#7) tnt512 válasza tisn (#2) üzenetére


tnt512
csendes tag

Igen, az is jó volt a maga idejében, de azért mára egy kicsit eljárt felette az idő. :DDD

(#8) Beri78


Beri78
őstag

Ez nagyon jónak tűnik! :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nekem ez első órás vétel volt amikor megjelent a támogatás opció. A terepet is imádtam.
A hivatalos oldalon van kipróbálható techdemo.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#10) zolee5016


zolee5016
őstag

nah csak lesz belőle valami....kb 1 éve fennt van az első verziók egyike...és sokszor mókáztam órákon át vele...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#11) atike


atike
nagyúr

Nagyon komoly!

Jó lenne visszahozni a pályaszerkesztőt.... :) :DDD A Stunts egyik legnagyobb királysága volt anno....

(#12) Puma K válasza oriic (#5) üzenetére


Puma K
veterán

+ GTA 6 :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#13) caprine válasza tisn (#2) üzenetére


caprine
aktív tag

Nem a terep2-ből lett az insane?

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#14) hodostamas


hodostamas
addikt

Kicsit street legal feeling. Igaz ott a tuning volt a lényeg, meg szerintem részletesebb volt.

(#15) shiftac


shiftac
aktív tag

Igazán megjelenhetne már véglegesben is, Demo-val már játszottam, el lehet vele lenni. De az elég gáz, ahogy bugol az aszfaltba a kocsinak a kereke.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#16) #06658560 válasza shiftac (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

"De az elég gáz, ahogy bugol az aszfaltba a kocsinak a kereke."

Az kátyú, értem?

(#17) shiftac válasza #06658560 (#16) üzenetére


shiftac
aktív tag

Gondoltak a magyar utakra :DDD

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#18) Mokó


Mokó
aktív tag

Nekem is terep2 ugrott be először de még anno'.Kb fél éve próbáltam,elég optimalizálatlan volt (4-6 mag,mindegy volt-AMD) de ez nem is annyira zavart de az autó hangja valami iszonyat gagyi volt :D
Amugy el lehet vele szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#19) intelMMX


intelMMX
senior tag

Youtube tele van videókkal, hogy MKIIes Golfokat törnek ripityára meg ilyenek. Add-on már most van hozzá :U
Kipróbáltam tavaly, de a Q6600 összeszarta konkrétan magát alatta.

(#20) Sanchez638 válasza shiftac (#15) üzenetére


Sanchez638
addikt

Kész játék?

Más: Anno én is letöltöttem, jól elvoltam vele, csak "nagy gépigénye" miatt nem élvezhettem mindig.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#21) XuChi


XuChi
addikt

Mikor lesz ebböl végleges verzió ?

(#22) batai15


batai15
félisten

érdekes. lehet be szerzem .

(#23) Chapel


Chapel
addikt

Mikor még teljesen korai verzió volt, megláttam és megszerettem. 10€-volt :)
Nem volt még fele ennyi tartalom sem,talán ha 3-4 autó és ugyanennyi pálya volt, de engem az ilyen szimulációkkal meglehet venni kilóra, ez meg is tette.
Igazából én csak azzal elvoltam órákat sokszor, hogy folyamatosan törtem és lassítottam :D
Ez kb. 2-3 éve volt, azóta steamen is fent van már és persze automatikusan küldték a steam serialt, korrekt csapat, még korrektebb játék.

Sokszor hozom példának mióta megvan, örülök hogy végre kapott egy cikket!

(Majd spintires is legyen!)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24) Duree


Duree
veterán

Elgondolkodtató.Talán érdemes beruházni,nem olyan drága.

duree54

(#25) Assimilator válasza Puma K (#12) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem a GTA V-ben kifejezetten jo a toresmodell. Autos jatekokhoz merten is kiemelkedo.

(#26) Chapel válasza Assimilator (#25) üzenetére


Chapel
addikt

A 4. részhez képest több szempontból butíttották. Pl. a járművek tömege, levegőben történő mozgása, gyengébb. Több darab esik le és persze szépek a karcok stb., tehát nem rossz, sőt, csak számomra például csalódás volt, ahogy akissé el "nfsedett" irányítás is, plusz 4. részben sokkal jobban gyűrödött a kaszni.
Persze az sem volt tökéletes, kicsit már sok volt a hajó mozgás, ott néha alig fogott a fék, nem volt igazi satu, valahol a kettő között lenne a jó.

Ezt pedig nem érdemes összehasonlítani vele, fényévekre van tőle, ha pedig csak úgy beakartad írni, akkor igen, ott egész jó, de a realításhoz semmi köze. :)
(Megjegyzem a jó fizika - Euphoria motor - védjegye a sorozatnak, az lenne gáz ha nem így lenne.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#27) Assimilator válasza Chapel (#26) üzenetére


Assimilator
őstag

En ertelek, de az nem egy autos jatek.
Lehetne Test Drive fele badogbodon iranyitas is....

(#28) Puma K válasza Assimilator (#25) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem a IV után mint más is írja nem jó a törésmodell.

Elindultak egy irányba, hogy milyen is lehetne, majd visszaléptek kettőt.
Nem autós játék, de egy reallife simulator amiben meg benne kéne lennie annak, hogy ha 320-al neki mész egy kamionnak frontálisan akkor szörnyethalj.

Most meg mint más is írja, átment NFS-be, ahol a sok low/béna vígan tud száguldozni következmények azaz halál nélkül...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#29) Assimilator válasza Puma K (#28) üzenetére


Assimilator
őstag

A jatek lenyege nem a szorakozas? Szerintem nagyon poen. Illetve pl. a hegyen felmenni egy sportautoval eleg fura, de osszesegen az is poen.
Nem ertem mi a jo abban, ha 5 percenkent szornyet halsz egy gyengebben sikerult mutatvany utan?
Igy lesz szamodra elvezetes a jatek? Szamodra ez a szorakozas? Ezt keresed egy jatekban? Ez a plusz?
En is szeretem a realitast, de van egy hatar.
Eleve azt sem ertem, hogy miert eshetek ki a kocsibol. Persze nem realis, de szamomra rohadt bosszanto volt pl. a 4-ben, amikor egy kis koccanasnal is repultem. Az a lo masik oldala.

(#30) kerekfej válasza Puma K (#28) üzenetére


kerekfej
addikt

A fizika is rosszabb lett.

(#31) Chapel válasza Assimilator (#27) üzenetére


Chapel
addikt

Watch Dogsb erre jó példa. Egy órát bírtam, pont a nulla fizika és faék autós fizika/irányítás miatt.
Pedig hozzáteszem, a folyamatos gta v csúszások miatt nagyon vártam. Sejtettem persze, hogy nem lesz gta szintű a fizika, de ott a 0 felé tendált, jobb nfs szint alatt van. Ez pedig nekem (és mint kiderült sokak számára) kiábrándító; nem tudom beleélni magam, rontja a játék élményt.
Annyi derült ki, hogy sok olyan gta player van aki a szabadvilág és egyéb jó dolgok mellett, kifejezetten elvárja és élvezi a lehetőleg minnél reálisabb fizikát.
Végülis az alap hangulat az, hogy valóságban játszódik...megyek és indítom is :)

Hogy ne csak offoljak; BeamNG-ből rengetek új videó van a legfrissebb dolgokal, nézztek meg, zseniális és ha nem is érzékeny az ember annyira a fizikára, még akkor is jó móka, csak ajánlani tudom :K

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#32) JoolsNOS válasza Chapel (#31) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én már a gta5nél is ezt érzem. Kiábrándulás a 4 után. Szokható lehetne amúgy, de inkább "beletörődhető".

ON: Ez saját videó.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33) Puma K válasza Assimilator (#29) üzenetére


Puma K
veterán

Hasonló játék mint a Saint Row, ott ez a törésmodell megfelelő lenne, mert az a játék olyan szintű.

De egy GTA azért kicsit mostanra komolyabb szinteket ért el a korábbi részekhez képest.
Ezért hát hiányosságnak-visszalépésnek tekinthető és játékélményt csökkentő a törésmodell (amit nem csak én érzek így). Főleg úgy, hogy az előző részben megmutatták mire is lenne képes a játék grafikus motorja fizika és törés terén.

Az aztán végkép illúzióromboló, mikor egy béna játékos az Online-ban küldetés közben felmegy a hegyre sportkocsival, mert csak úgy tudja lerázni a zsarukat... de hogy esetleg irányt is változtatna és nem csak egyenesen haladva az már eszébe sem jut... közben még autót is lehetne váltani ami révén hamarabb a nyomát vesztik az embernek a zsaruk.

Senki nem mondja, hogy padló gázzal kanyarodás nélkül kell közlekedni szalagkorláttól-szalagkorlátig esetleg szalagkorláttól-szakadékig...
Van egy olyan dolog, hogy optimális féktáv, kanyarív és útviszonyoknak megfelelő sebesség.
Ezek nem ördöngösségek.

Az meg valakinek játék, hogy meteorit módjára mindennek nekicsapódik ami az útjába kerül?

A kocsiból azért eshetsz ki, mert már a IV-ben is benne volt az, hogy ha beülsz egy kocsiba és nem rögtön nyomsz egy irány billentyűt vagy húzod a kontrolleren a ravaszt és indulsz el, hanem vársz egy rövid ideig akkor igaz animáció nélkül, de "beköti magát" a karakter így nem repülsz ki a szélvédőn keresztül ütközésnél.
Ha viszont rögtön indulsz beülés után és akár még az ajtó is nyitva marad akkor bizony nincs biztonsági öv ami megfogjon és jön szélvédőpuszi komolyabb ütközés esetén.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34) Assimilator válasza Puma K (#33) üzenetére


Assimilator
őstag

Hatalmas problemakkal kuszkodtok, azt meg kell hagyni. ;]
Nem is folytatom, mas korban nottunk fel, ez eleg egyertelmu.

Nektek tokeletes lesz a BeamNG.drive. A torosmodellek kanaanja. :DDD

(#35) Puma K válasza Assimilator (#34) üzenetére


Puma K
veterán

Elbagatelizálod a témát, mert számodra jó így ahogy van.

De semmi baj úgy látszik ez neked megfelelő szint.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36) #81556480 válasza Puma K (#12) üzenetére


#81556480
törölt tag

Pont neked akartam irni a GTA V topicba, hogy ezt kéne a játékba integrálni :D

(#37) Puma K válasza #81556480 (#36) üzenetére


Puma K
veterán

A törés mellet a kocsik irányíthatósága is nagyon komplex.
900 fokos kormányt simán lehetne hozzá használni váltóval és 3 pedálos pedállal (vagy mi a neve... :B ) ha minden igaz.

Tudom, hogy csak álmodozás szintjén fog maradni, de a GTA következő single részéhez jó lenne egy "Realistic mod options" rész amiben be lehetne kapcsolni, hogy az üzemanyag fogyjon és kelljen tankolni, legyen használható váltó motorfékkel stb.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38) #81556480 válasza Puma K (#37) üzenetére


#81556480
törölt tag

abba belegondoltál már hogy soha egyetlen résznél sem volt ilyen kapcsolható opció semmihez? mennyi az esély rá hogy lesz?

ha már a realitás a cél, akkor 1 golyó = halál ( na nincs mellényed)

(#39) intelMMX válasza Puma K (#37) üzenetére


intelMMX
senior tag

A mafiaban ezek benne vannak. A manuális váltó a 2ben lehet nincs benne, de a többi igen.
Meg talán a motorfék sincs benne, bár azt nem is néztem, meg nem mostanában játszottam vele.

(#40) Puma K válasza #81556480 (#38) üzenetére


Puma K
veterán

Várj segítek:

"Tudom, hogy csak álmodozás szintjén fog maradni, de a GTA következő single részéhez jó lenne egy "Realistic mod options" rész"

Sehol nem írtam hogy volt vagy lesz. Annyit írtam összesen, hogy jó lenne=szeretném=örülnék neki (de szerintem nem csak én hanem mások is).
Viszont most már van mértékegység állításra lehetőség. Ebből persze nem egyenesen arányosan következik, hogy több opcióval is ellátják a beállítások menürészt amiben a játék működésére kiható lehetőségeket lehet majd állítani.

Az 1 lövés és meghalsz már most is meg van... ha fejbe lőnek.
A testbe meg belelősz akkor meg lelassulhatna a karakter pl ha a lábát célzod ha meg a karjába kapná akkor meg nehezebben tudna célozni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#41) XuChi


XuChi
addikt

A gumiként lengedező kerekek és kiálló alkatrészek dolgot, még mindig nem orvosolták :W

Jó lenne ha az autók, helikopterek, tereptárgyak tényleg miszlikbe szakadnának :))

(#42) #81556480 válasza Puma K (#40) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ne érts félre, én értelek ! Viszont csomó triviális, magától értetődő dolog kimaradt a játékból.

Én azt sem értem hogy ha egyszer valami már benne volt az előző részben, akkor miért nincs a következőben? Tehát van amit kivesznek pedig a realitást fokozná, mint pl a guggolás. ( ezt egy gpec-es fórumos siratja évek óta :D )

Meg még vannak ilyenek csak most nem jut eszembe.

Nemigazán foglalkozik a rockstar a játékosok ötleteivel. bezárkóznak, faragnak valamit 5 évig aztán egyed.

FOntosabb hogy autó eladási statisztikákat elemezgessenek Los Angelesben, azért hogy reális legyen a járművek felbukkanása adott helyeken, mint a reális fizika.

(#43) kpal


kpal
veterán

Basszus erről nem is hallottam nagyon szép. :Y

(#44) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Nem semmi ez a cucc! Rendkívül komplex.
8 jármű, 0 tereptárgy és 50%-on a Xeon (6mag/12 szál, 4.5GHz)

2-3 autóval több összetörve már 60% fölé is benéz

Itt már a GTX 970 fogy el. Ezután ha még +1-2 járművet beteszek elszáll a program. Lehet, hogy a CPU nem teljesen stabil. Azt kéne még megnézni, hogy mennyire kiegyensúlyozottan terheli a 12 szálat. Gondolom nagyon szépen eloszlik a terhelés már 50% közelében. Simán futott ablakban, mellette chrome-ra meg realtemp-re váltogattam.

Az biztos, hogy ilyen törést még jó darabig nem fogunk látni játékokban, pláne multiban. De egy butított változat is már nagyot ütne.

Viszonyításnak, a GTA5-el ritkán megy 50% fölé a CPU. Most ezt sikerült alacsonyan, nagy sebességgel a kocsik fölött repülve.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#45) TomiLi


TomiLi
addikt

Nem 100%-os a "ketté" szakadás, de már majdnem.....

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#46) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Epic Compilation BeamNG.Drive Montage

Itt feltűnik néhány érdekes újdonság! A téglafal ami saját fizikai tulajdonságokkal, kölcsönhatással rendelkezik és a kigyulladó autó jó iránynak tűnik.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#47) Ciccuka válasza rup1u5 (#46) üzenetére


Ciccuka
veterán

(#48) winhate


winhate
őstag

Van uj verzio!

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#49) winhate válasza TomiLi (#45) üzenetére


winhate
őstag

Szép munka !

Nekem full sikerült a te 5leted alapján :)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#50) TomiLi válasza winhate (#49) üzenetére


TomiLi
addikt

Szép munka! ;] :C

Bogyóka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.