Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Hexus test @ PP9 CM 600W [link]

(#2) eventus


eventus
veterán

Ezek a az új kábelek jöhetnek a többi termékre is. Enyémen is utálom a vastag hurkákat, cseréltem is, amit lehetett. Viszont dicséretes a silver, nem bronz.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#3) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Az általam egyik legjobban preferált tápegység lehet, ha jó árazással jön. :)

(#4) SkS7891


SkS7891
tag

"the company claims the fan produces little to no noise."

Most akkor egy terhelés alatta a venti OFF, akár a corsair RM esetében?

(#5) DR|FTK|NG válasza SkS7891 (#4) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nem félpasszív, sajnos. :(

Itt van egy ventilátor-hangerő görbe(marketing), ha a Volume feliratú gombra kattintasz.

(#6) eventus válasza SkS7891 (#4) üzenetére


eventus
veterán

Terhelés alatt nem hallottam semmit az én BQ tápomból. Ha leáll a venti, max port nem szív magába, de a BQ nem áll le, nem is baj. Lassan 3 éve van meg és kevesebb por van benne, mint amennyi a gépházban összegyűlik pár hét alatt.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#7) M107


M107
addikt

:R

500 W 26000 FT :C annyit nem ér meg, -6000 Ft akkor jó vétel sliver ide vagy oda.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#8) Normi™ válasza eventus (#6) üzenetére


Normi™
őstag

Így van,nekem is volt Bq tápom,eszméletlen halk,nagyon jó minőség minden porcikája.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#9) Balrog


Balrog
tag

Lehet, hogy rosszúl tudom, de a Raidereknek egyben van a 12V-os ága nem? Legalábbis én 2014 decemberében mikor megvettem a Raideremet ez volt az egyik szempont. Érdekes, hogy most mégis szétszedték két ágra.

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#10) Graphics válasza Balrog (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az elektronika az FSP gyártósorán készül, méghozzá az FSP Raider platformon nyugszik, némileg átalakítva, hogy megfeleljen a modern követelményeknek

Ezt megoldani seperc a gyártónak :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Balrog válasza Graphics (#10) üzenetére


Balrog
tag

Persze azt sejtettem, hogy a Be Quiet! kérésére szedték szét. :)
Viszont azt nem értem, hogy miért jobb a kettő (vagy több) ág mint az egy? Ha több ág van akkor még az ágankénti terhelésre is figyelni kell, nehogy túllépjük.

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

(#12) DR|FTK|NG válasza Balrog (#11) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Lesülés ellen jobb védelmet nyújt.
Ha jól vannak elosztva az ágak, akkor teljesen rendben vannak.

(#13) dogab93


dogab93
tag

Nem lesznek olcsók ezek a tápok az biztos.Mondjuk a Be Quiet-nél szart nem nagyon szoktak kiadni a kezükből.

"Jó, ha az embert emlékeztetik rá, hogy a legerősebb is elgyöngülhet, és a legbölcsebb is tévedhet" Mahatma Gandhi

(#14) arn válasza DR|FTK|NG (#5) üzenetére


arn
félisten

A bq tapok ventimenedzsmentje baromi jo... Az enyem harom eves, joval halkabb, mint a korabbi corsair/seasonic.

Azota a hazventik is bqtol vannak.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15) Graphics válasza arn (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Le van tekerve. Ennyi.

Bizonyos szituban visszauthet a dolog. Mint a Corsair HX-nél

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) arn válasza Graphics (#15) üzenetére


arn
félisten

Milyen helyzetben? Mukodik, nincs se mechanikus, se elektronikus zaja.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#17) Graphics válasza arn (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha sok a hőtermelő.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) takacsbotond válasza Graphics (#15) üzenetére


takacsbotond
őstag

Tapasztalataim szerint a be quiet! tápokban van messze a leghalkabb venti, illetve még más előnye is van, pl ha tönkre megy a venti, könnyen lehet cserélni egy ugyan olyanra.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy megkapták-e a Silent Wings ventiket. :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#19) arn válasza Graphics (#17) üzenetére


arn
félisten

Nem a tap feladata megoldani a gep szellozeset, az a 90es evekben volt :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#20) Graphics válasza arn (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem erre gondoltam :) , Én arra, hogy ha magas hőtermelésű eszközök vannak a házban, rossz szellőzés esetén.

@takacsbotond : fentiek :) Nem kapták meg, Silentwings helyett Yate Loon venti került bele.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) arn válasza Graphics (#20) üzenetére


arn
félisten

a normalisabb hazakban eleve nem a hazbol szivja a tap a levegot. de ha igy is lenne, akkoris megoldja.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22) Graphics válasza arn (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell a házból szívnia. De értem mit mondasz, csak ezt a usernek is tudnia kell ,aki ezt veszi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) arn válasza Graphics (#22) üzenetére


arn
félisten

amugy mi a fenet csinalna a homersekletmenedzsment? azert van, hogy megvedje a tapot.
gepet elvileg azok epitenek, akik ertenek hozza :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24) Graphics válasza arn (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A hosszantartó hoterheles nem egyből nyirja ki a tápot, hanem a melegtől hamarabb öregszenek az alkatrészek :)

Mindezt Azért írom, mert létező dolog :) a hatásfok növelésevel persze ez már csokken
.gépet bárki épít..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) arn válasza Graphics (#24) üzenetére


arn
félisten

Elvileg optimalis homersekleten tartja, ha ot even belul elromlik, kicserelik. Szoval nem igazan ertem mi akarsz ebbol az egeszbol kihozni, de ha nem tetszik, vegyel mast. Tul van ragozva.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) Graphics válasza arn (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem érted mit mondok :) Semmi bajom ezzel a táppal, szokásos FSP minőséget hozza.

Csak értsd meg amit mondtam, a halkság velejárója az, hogy a táp éélettartama rövidülhet, persze ez nem szentírás. De volt rá már példa a tápok világában

Anno a Corsair HX-nél a Seasonic belsős tápoknál a Corsair egyedi ventiprofilt alkalmazott, ami még magasabb terhelésnél sem ment egy bizonyos fordulat fölé. Emiatt sok HX küzdött melegedéssel.

Pusztán ennyi :) Ne vedd támadásnak, meg semmi ilyennek, ez nem morcizásról szól :)

Béke van :R / de szerintem nem írtam semmi rosszat :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) arn válasza Graphics (#26) üzenetére


arn
félisten

Ot ev gar van ra, igy egyaltalan nem erdekel mi tortenik benne, amig rendben teszi a dolgat. :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#28) Graphics válasza arn (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oké, nyugi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Piftuka


Piftuka
veterán

Tudom, hogy egy tápegység esetében huszonhatod rangú dolog, de ezek a Be Quiet! termékek nagyon szépek! A tervezőknek igen kifinomult ízlése van. :R

Ráadásul még jó is mindegyik... most lapos kábelekkel, félmoduláris kábelezéssel, "80+ Silver" hatásfokkal... Eléggé "Best buy" terméknek tűnik. :K

"Aquila non captat muscas."

(#30) Renok válasza arn (#27) üzenetére


Renok
senior tag

Sajnos csak 3 év gari van ezekre.

(#31) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Tudja vki, hogy Be Quiet Pure Power 9 500W BN267, és BN263 között mi a különbség?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.