Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eventus


eventus
veterán

microATX házat is kérünk tőlük :K Nagyon tetsztenek, de nagyok.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes ház, rengeteg ötlettel és lehetőséggel. Árban sincs elszállva, főleg ha azt nézzük amire ki van találva még akkor sem ez lesz a gép egyik legdrágább komponense. Ettől függetlenül nem tetszik, nekem nem kéne igaz nem is használnám ki a felét sem annak amit ez tud.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Romvr


Romvr
őstag

Nemrég vettem Silent Base 600-at és teljesen elégedett vagyok vele. Valóban tompítja a hangokat, még így 30 fokos szobahőmérsékletnél se olyan hangos mint a régi házam. Jól szellőzik, rengeteg hely van benne és az ajándék 14 és 12 cm-es ventilátor is jó húzás volt. Meg persze nekem nagyon tetszik a fekete - narancssárga design :K

A jövőben tuti hogy amiből lehet csak Be Quiet! -et fogok venni.

Jó lenne ha beszállnának a Custom VGA (hűtés) iparba is, csendes, hűvös kártyákkal.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#4) R3wind


R3wind
csendes tag

Hasonlót kérek ITX méretben. Nem kell ennyiféle dolog bele, elég ha kicsi és ilyen bitangul néz ki. :D

(#5) antihero0112


antihero0112
tag

Külsőre tetszik, bár a narancssárga szín nem az én világom, de bejön. Belső elrendezése az viszont nem bejövős, nem lehet olyan jól elrejteni a kábeleket. QI töltő az marha jó, meg hogy ki lehet venni az alaplap tálcát. Méretben a Phantom Full Toweremre emlékeztet, nagyon sok helyet foglalt, egy kisebb verziót szívesen látnék belőle. Most egy Phanteks Enthoo Pro M-et használok maximális megelégedéssel, ott a kábeleket marha jól el lehet vezetni/rejteni, ami nálam fő szempont.

(#6) ANOka


ANOka
őstag

Ugye, ennyiért elég csak rádobálni a házra az alkatrészeket és azt beszereli saját magába? :)

Tetszeni tetszik, de egy házért - elavult módon (?) - max. ~30 ezer Ft-ot tartok elfogadhatónak. Persze aki szeret folyamatosan legózni...

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem rossz. Az én véleményem az, hogy minél nagyobb egy ház, annál jobb. Nekem egy Cooler master HAF 932-es házam van. Meg is vettem szinte azonnal, ahogy megjelent, ez az első igazán "nagy" házam, de nem bántam meg. Aki "erős" gépet épít, kell a nagy ház (szerintem).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Cifu


Cifu
nagyúr

Nagyon ígéretes ház, viszont egy vadonatúj háznál nagyon nagy elvárás lenne az USB Type-C támogatása a front panelen? Vagy erre még nincs alaplapi csati-szabvány? Vagy mi miatt nem látni még mindig elöl Type-C csatit, csak hátul? :F

Oké a Qi töltő, meg minden, de szvsz az Type-C hasznosabb lenne...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#9) drsanya


drsanya
aktív tag

Kettő probléma van ezzel a házzal szvsz. Az ára, és az, hogy nem lehet elrejteni a tápot a kábelekkel együtt alul.

I am iRacer

(#10) Egon válasza Romvr (#3) üzenetére


Egon
nagyúr

Gépcserére készülődvén, én is nézegetem ezeket a házakat (pont a Silent Base 600-at), bár a régi házam (Fractal Design Define R3) is hangszigetelt, és nem biztos hogy előrelépés lenne egy csere (meg vagyok elégedve a jelenlegivel, csak akkor váltanék, ha szellőzés/hangszigetelés tekintetében jobb lenne az új, azaz ha ugyanolyan szellőzéssel jelentősen halkabb, vagy ugyanolyan zajszinttel jelentősen hűvösebb házat kapnék).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#11) wattafaka válasza Cifu (#8) üzenetére


wattafaka
senior tag

Már léteznek ilyenek (legalábbis 1-1 biztosan).

Itt egy MSI alaplap Type-C előlapi konnektorral, illetve előlapon elhelyezkedő Type-C csatlakozós In Win ház.

(#12) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jó az a ventilátor-szabályzó. Külön nem lehet ilyesmit venni?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) sixpak válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, elég jó találmány, az en házamban is van, 10 ventilátort lehet vezérelni róla.
De, lehet külön is venni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14) tatararpad


tatararpad
őstag

Nekem jó lenne ez a ház olyan feleekkorában :D

[ Szerkesztve ]

(#15) Jim Tonic válasza sixpak (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Biztosan ezt akartad linkelni? Engem olyan érdekel, mint ami a tesztben van. 3 + 4 pin, ill. előlap nélkül.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) rottenbull válasza Jim Tonic (#15) üzenetére


rottenbull
senior tag

Gondolom ilyesmit keresel:

http://www.frozencpu.com/products/20988/ele-1196/Swiftech_8-Way_PWM_Cable_Splitter_-_SATA_Power_8W-PWM-SPL-ST.html?tl=g47c17s240

(#17) Jim Tonic válasza rottenbull (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem, annál jóval többet tudóra lenne szükségem. Közben találtam is: [link]. Jó húzós ára van.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) sixpak válasza Jim Tonic (#15) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sorry, nem...telefonról balfaszkodtam, 10 lap meg volt nyitva. :B
Olyan splittert akartam, mint felettem a kolléga, de már tárgytalan.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez nagyon jól néz ki, de elég drága.

(#20) Jim Tonic válasza wattafaka (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Milyen a Type-C előlapi csatlakozó egy alaplapon?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#21) wattafaka válasza Jim Tonic (#20) üzenetére


wattafaka
senior tag

Jó kérdés, élőben még sosem láttam. Itt a szóban forgó alaplap.
Itt a manual alapján teljesen jobb oldalt van középen (az a fehér kis valami). Gondolom fektetve van és hasonló lehet, mint maga a type-c dugalj.

De igazából lényegtelen, mert ha a házon van ilyen USB, akkor ami kábel fut hozzá az úgyis passzol az alaplapi csatlakozóra.

[ Szerkesztve ]

(#22) Jim Tonic válasza wattafaka (#21) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ahh, akkor ez nem header, hanem kvázi egy Type-C csatlakozó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#23) wattafaka válasza Jim Tonic (#22) üzenetére


wattafaka
senior tag

Igen, közben szétnéztem a hivatalos MSI oldalon, és pont olyan.

(#24) scope2007


scope2007
addikt

Elég kicsi még így is nekem belsőre

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#25) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Alapvetően jól ollóztak össze ötleteket a konkurrensektől: moduláris belső a CM MasterCaseből, hosszabbítós tápegység a Lian Li V750-ből (csak ott értelme is volt, mert a táp előrekerült a vinyók alá, az alaplap lecsúszott a földig, jobb helykihasználással alacsonyabb lett a gép). Viszont ami szar: ajtós előlap (lengyel piacos megoldás), csak a vinyókeretek forgathatók, nem tehető a helyére 5.25" egység (leginkább hotswap rack, a DVD már sok vizet nem zavar), ha már vinyókeret, elférne rajta a hotswap hátlap. És persze a gagyi műanyag burkolat helyett Lian Li féle minőségi alu kéne.

(#26) Sanchez638 válasza Dr. Akula (#25) üzenetére


Sanchez638
addikt

Aztán meg meglenne a Lian Li féle ár is mi?..

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27) Zsmester89 válasza Sanchez638 (#26) üzenetére


Zsmester89
őstag

Az én házam is alu acél vázon + edzett üveg oldallapok, árban pedig ez alatt van 5-10e ft-al.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#29) pomorski válasza dementor (#28) üzenetére


pomorski
őstag

Tetszett a teszt/bemutató. Köszi.

(#30) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tokjo megoldasok vannak benne.

egyetlen baja, hogy a HDD tartót nem lehet a táp előtti ventihelyre mozgatni ahogy nézem akár részlegesen is, ha előre bemegy egy radi úgy marad egy (gyakorlatban kettő) 2.5ös hely tárolni. bár végülis ez egyre kevésbé probléma.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31) Xero


Xero
nagyúr

A gameboypc-t én is egy 800-asba költöztettem nem olyan régen. Első ránézésre nagyon hasonló, bár nem egészen a hangra mentek rá mint annál. Nyilván nálam az elsődleges szempont az volt, hogy csöndben legyen a gép, de ha minőség ugyan az, akkor bizony megéri az árát ez is.

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Frankó házikó, az én konfigom elveszne benne az tuti. :D

(#33) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Végre gondolnak azokra is, akik bal oldalon tartják a gépházukat, mégis szeretnének gyönyörködni a bélésben. Silverstone raven 4 például, csak az áruk rettent el a megvásárlásuktól.
Nagyon jó az egész gépház, kivéve a színét, de már feltalálták a festéket. Táptakarót meg lehet hajlítani igényesen is lemezbõl hozzá.
Csak támogatni tudok (szóban) :D minden ilyen jellegü kuckót!
Bravó Be Quiet!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#34) Dr. Akula válasza Sanchez638 (#26) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Akár. Ha az olcsóságra mennék Codegent vennék Vargáné és Tsa táppal, nem ilyet.

(#35) davidsone


davidsone
addikt

szép darab, miniITX-ben és fehérben mégszebb lenne ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#36) rottenbull válasza Jim Tonic (#17) üzenetére


rottenbull
senior tag

Eleg combos.

(#37) Jim Tonic válasza rottenbull (#36) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Sajnos az.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#38) DarkFire


DarkFire
csendes tag

Hm, azért az, hogy szupertorony erős túlzás, egy CM Cosmos 2 na az az, de ez egy normál miditorony szerintem. :))
Amúgy tetszik maga az elrendezés, szépen ki lett alakítva. Külön öröm látni a silent wings ventiket benne, én is pure wing és silent wing ventiket használok és remek teljesítményűek. Grat Be Quiet!

Sean Tyas & Dima Krasnik RuLeZ

(#39) #46922752


#46922752
törölt tag

Nekem egy Silent Base 800 Window házam van. 1 hónaposan sajna elhalálozott benne az egyik venti, de most nem ez a lényeg.

Ha itthon lehet majd kapni, szerintem lecserélem az SB-t erre. A párom úgyis noszogat, hogy neki is nagy ház kell :D

Nekem tetszett. Ha kisebbe lenne én akkor is ezt választanám. :K

Köszönjük a tesztet. :C

[ Szerkesztve ]

(#40) Xero válasza #46922752 (#39) üzenetére


Xero
nagyúr

A ventik mondjuk nem voltak rosszak, de hú de kiemelkedőek sem. Nyilván ők is külön forgalmazzák a komolyabbakat, de én cseréltem Noctuara. Így csendes igazán. :)

(#41) #46922752 válasza Xero (#40) üzenetére


#46922752
törölt tag

Igen, már ebben is Noctua van. Első dolgom volt cserélni. :K

(#42) Zsmester89 válasza #46922752 (#41) üzenetére


Zsmester89
őstag

Azért durva, hogy 60+ háznál ventiket kell cserélni...

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#43) sixpak válasza Zsmester89 (#42) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ááá, az semmi.
Az én házam 60 felett volt, de a 4 ventiből 1 hibás volt (zörgött). :D
Mondjuk nem reklamáltam, mert az egész házat cserélték volna, külön a ventilátort nem. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#44) Zsmester89 válasza sixpak (#43) üzenetére


Zsmester89
őstag

Én a ventiktől nem féltem, bíztam a márkában..inkább a szállítástól, nehogy valamelyik üveg oldalt összetörjék.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#45) Xero válasza Zsmester89 (#42) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem igazán van olyan ház ami noctua szintű ventikkel érkezik. Legyen bármilyen prémium egy ház, a noctua az noctua.

(#46) Zsmester89 válasza Xero (#45) üzenetére


Zsmester89
őstag

Noctua az noctua, de már több gyártó is hozza azt a minőséget, olcsóbban.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#47) Xero válasza Zsmester89 (#46) üzenetére


Xero
nagyúr

Az lehet, én azt vettem amit ismertem, de attól még oob házakat ilyen minőségű ventikkel nem szerelnek.

(#48) Zsmester89 válasza Xero (#47) üzenetére


Zsmester89
őstag

Az én phanteks házamhoz 3x5e ftos néma hűtőket csomiztak, szóval vannak kivételek.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#50) robogos10


robogos10
aktív tag

A hatalmas ház belseje meglepően sokoldalúan ==>akakítható,<== és temérdek extrával szerelték fel. :R
Egy javítást megérdemelne szerintem :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.