Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) janos666 válasza jones965 (#33) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az erősítőt elviekben már kinéztem, Denon AVR-789, mikorra a vásárlást tervezem már gondolom magyarországon is kapható lesz, és talán a 600$-ból is lejön addig 50-100 dolcsi, ha lesznek frissebb modellek. Ez dekódol akár TrueHD-t is, de mindegy, mert valószinűleg úgyis LPCM-ben tolok majd ki rá mindent a radeonból 1.3a-s HDMI-n.
Ez 7x90W-os + szub előerősítős, de elég lesz nekem ekkora szobába ennyi teljesítmény is, az se gond ha a hagnszóróknak magasabb a névleges terhelhetősége (úgyse tolja soha senki 100%-ra...).

Szóval a HDMI-s Radeon 4870 már megvan (bár jövő nyáron cserélődhet HD5870-re, GTX-360-ra, vagy kitudjamire, de a HDMI-re is figyelek majd ezekután...), az erősítő saccra körvonalazódott (az egyik legolcsóbb, de még minőséginek mondható HDMI-s cucc), a kérdés már csak az, hogy milyen hangszórószett menjen hozzá, amin meg is szóllal az a hang amit az eddig digitális elektronikai kütyük kínoztak, és a levegőbe, meg a fülembe is bejusson annak a 24/96-os TrueHD minőségnek a nagyobb része...

Most egy 5.1-es JBL SCS 178 szettel szemezek, csak nem tudom elég-e ilyen minőséghez. Főleg az ad okot a kételyre, hogy megtévesztésig hasonlóan néz ki a fényképeken, mint a mostani Genius Home Theater 5.1 cuccom. Tudom semmi közük egymáshoz, ez analóg erősítővel dobozolva volt 32k, a JBL meg passzív (aktív méllyel persze), és úgy van 60k körül.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.