Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peterson_


Peterson_
addikt

Pokemon BB edisön'.
Kell is, mint egy falat kenyér:N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2) #03372544


#03372544
törölt tag

Egy üzleti felhasználásra szánt telefonnál valóban élet-halál kérdése, hogy legyenek az üzenőprogramban ilyen színes szagos vackok.

(#3) Ádám16 válasza #03372544 (#2) üzenetére


Ádám16
addikt

:F
Eddig nem is voltak. Most, hogy van iOS-re, Droidra, s nemsoká WP-ra is, miért ne próbáljanak profitálni? :U

(#4) Ihsahn válasza #03372544 (#2) üzenetére


Ihsahn
tag

Igazából nem, de most a BB-nek fontos, hogy nyereséges legyen az elmúlt évek veszteségei után. Egyébként nem muszáj megvenni, ha nem akarod. Ráadásul a droidosok jó része úgyis szereti az ilyeneket, és ők nem üzleti felhasználók. És ugyebár nem csak az üzleti felhasználásra szánt telefonokról van szó (bár a BB10-esek nem üzleti célra is ideálisak, én sem arra használom), hanem az Android és iOS platformokrólm és hamarosan lesz WP-re is BBM.

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#5) Blackmirror válasza #03372544 (#2) üzenetére


Blackmirror
senior tag

BBM már nem csak üzleti felhasználásra szánt telefonokon fut.
Ha ez kell a népnek,márpedig kell (lásd pl viber stbstb) akkor miért ne?

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#6) halkow


halkow
őstag

hát ez létfontosságú volt megtenni a bb-érdekében

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) duce78


duce78
tag

Ha nem reagálnak felhasználói igényekre az a baj, ha követik a trendeket az a baj ?!
Akinek nem kell nem használja, veszi meg.
Akinek erre van igénye örömmel tölti le.

Nem lessz, hanem kérek!

(#8) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Igazából ha nem szállnak el az árakkal, akkor még jó is lehet. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#9) Syl


Syl
nagyúr

Erről most az IncrediMail jutott eszembe. Az hozta el ezeket a vackokat. És bolondította meg a spam szűrőket :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#10) saiyajin


saiyajin
senior tag

Az ilyen mindenfele ragacsra nem vagyok kivancsi, viszont maga a program erdekel ugyhogy remelem minel elobb kijon wp-re.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#11) Ihsahn válasza saiyajin (#10) üzenetére


Ihsahn
tag

Lehetsz is, mert jó. Simán jobb, mint a viber vagy skype, főleg vibernél jobb, azzal sok probléma van/volt. Régebben droidos voltam és használtam, szóval tapasztalat.

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#12) razzorr válasza #03372544 (#2) üzenetére


razzorr
őstag

Előttem van a kép, hogy megy a manager öltöny mókus és jön egy üzije egy gigacég vezérigazgatójától, ő meg csak visszaküld egy laza matricát és elismeréssel nyugtázza az eseményeket. :DD

Tudom nem életszagú, de élénk a fantáziám. Az app jöhet wp-re, a többi töltelék nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#13) tomistarkapi válasza Ihsahn (#11) üzenetére


tomistarkapi
tag

egyik nap bbm voice-on beszéltem a haverommal amikor elfogyott az adat keretem és át kellett térni hagyományos voice hívásra... szörnyülködtünk, hogy mennyivel silányabb a hang minőség mint bbm-en. A bbm videoról ne is beszéljünk, hogy hány kört ver mindenre

(#14) Steve1207


Steve1207
veterán

Akkor legyenek szabványosak, ne csak szimpla jelek, amiket beilleszthet az ember, hanem ezek a figurák egy-egy hangulatjelnek feleljenek meg (ne úgy, mint fb és társai messengernél, hogy beilleszted és jól néz ki). Innentől kezdve aki telepíti a csilivili nyavaját fogja látni, ellenkező esetben meg megkapja az alap kis jelet, így mindenki jól jár.

.

(#15) Ihsahn válasza tomistarkapi (#13) üzenetére


Ihsahn
tag

Haj, kérem, HD hangminőség... :)) Bezzeg a viberen a nyekergő, kattogó, időnként elhalkuló hanggal össze sem lehet hasonlítani...

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#16) |DavidWoody|


|DavidWoody|
tag

Egy nexus van a sajtofoton. Atttyauristen, bb 10 tulajkent en szegyelem magamat

-woody-

(#17) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem túl vonzó ez a felvázolt koncepció. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) vipnolf válasza |DavidWoody| (#16) üzenetére


vipnolf
aktív tag

+1

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#19) cairojack


cairojack
aktív tag

És vajon a reklámok random lesznek kiosztva, vagy a bb is belekezd egy google féle felhasználói profilozásba, ezzel feladván a platform lényegét, a védett privát szférát?

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#20) macskea válasza cairojack (#19) üzenetére


macskea
őstag

Látod ez egy jó kérdés. A célirányos hirdetést nyilván drágábban lehet eladni, de szerintem ők is tudják amit említettél.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#21) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Hát.... így Z10 tulajként ha képregényfigura lennék akkor most egy nagy kérdőjel jelenne meg a fejem felett. Így csak simán nézek ki a fejemből.

A bbm tényleg jó. Mondjuk inkább az ilyen opcionális baromságok mint a reklám.

Valószínű egyébként ha azt mondanák, hogy emberek a bbm innentől fizetős, évi 1 usd, akkor az lenne hogy szemetek. Így meg évi 1 usd-nél többet fognak emberek költeni hülyeségre. :D

(#22) sz.balazs.95 válasza lugosi (#21) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

holott az egy korrekt ár lenne érte...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.