Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Mondhatni ateista vagyok, és amíg mások nem ártanak a hitükkel vagy nem próbálnak megtéríteni, addig nem is érdekel ki mit hisz.

My work here is done.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Ki előtt tisztázod?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) bullseye válasza Иван (#1) üzenetére


bullseye
addikt

Mondhatni hívő vagyok, de amíg az ateisták nem próbálnak meggyőzni arról, hogy idióta vagyok emiatt, addig nem is érdekel ki mit hisz :))

Na jó, valamennyire érdekel, mert szerintem a hitet a pzitív érzelmeknek illene meghatározni, és nem a negatívoknak. De ki vagyok én, hogy belepofázzak mások hitébe, főleg ha tele vannak emiatt negatív érzelmekkel (félelem, hiúság, gyűlölet, stb.)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4) bbazs96 válasza Eastman (#2) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Magamnak, hogy elolvashassam sok-sok idő múlva, és összevessem a változásokat (: Voltam én is Ateista, de jobb kapaszkodni valamibe, mint lógni a semmi közepén (:

(#5) Иван válasza bbazs96 (#4) üzenetére


Иван
őstag

Ha magadnak írod, akkor egy word dokumentumba is bőven elég ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#6) bbazs96 válasza Иван (#5) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Az én életem a rendszer teljes hiánya, és ebből adódóan az adatvesztés fellegvára :D

(#7) Crystalheart válasza bbazs96 (#6) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Akkor minek engedélyezted a hozzászólásokat? :D

(#8) bbazs96 válasza Crystalheart (#7) üzenetére


bbazs96
csendes tag

mert tolerálom más emberek véleménynyilvánítását, és gondolatait ( a legtöbb esetben) . Ha valaki fikázódik nem csak itt, hanem máshol is, az úúgy is elnyeri méltó büntetését :D

(#9) Eastman válasza bbazs96 (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Az ördögtől?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) bbazs96 válasza Eastman (#9) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Az isteni származású Modderektől! :D

(#11) alibaba78 válasza bbazs96 (#10) üzenetére


alibaba78
őstag

"Modderektol"?

(#12) bbazs96 válasza alibaba78 (#11) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Moderátorok :D oké, feladom

(#13) Mr X válasza alibaba78 (#11) üzenetére


Mr X
veterán

Van Modderátor, bár a nyakam rá, hogy nem őket kereste. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.