Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Ha nem hánytam itthon legalább tizenötször, akkor egyszer sem.

Minek iszik aki nem bírja ;]

kilenc órára kitűzött hazaérés tolódott másfél órát

Hány éves vagy? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Általában a rövid és/vagy a kevergetés teszi be a kaput. ...illetve nyitja ki fent... :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) mephi666 válasza Syl (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

tippre 17 körül lehet nick alapján

#2: na igen... habár lehet, hogy rosszat ivott... (mérgezett alkoholtól alkoholmérgezést kapott) múltkor valami bajom volt, mert 4-5 felestől (2féléből) és ugyanennyi sörtől pár soron benézett a róka, pedig ennyitől életemben nem volt még bajom... most is 100%ig tudtam magamról, épp csak be voltam csípve és ennyi... normál esetben 4deci tömény és 8 sör környékén lehetnek már bajok, ez a mennyiség csak fele volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Hehe, azért ez durva. Tízen akárhányszor hányni egy este... én szvsz életemben nem hánytam ennyit piától összesen, nemhogy egy este... :D

Haj, utálok hányni, ezért mindig vigyáztam hogy odáig ne jussak el. Btw milyen ironikus hogy az éjszaka legrosszabb részét tulajdonképpen a hányással kerülted el... Ugyanis ha nem tudtad volna kihányni, akkor v.színűleg belehaltál volna. :) Ezért jó, hogy az ember képes a hányásra...
Vannak bizonyos állatok (most nem tudom pontosan melyek, talán a tengerimalac?nyúl?) amik nem képesek hányni. Így egy komolyabb gyomorrontás vagy vírusos gyomorfertőzésbe szépen bele is halnak...

(#5) po1son válasza Eastman (#2) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem legtöbb embernél a kevergetés.
Én vadászból, ha megiszok 6-7 felest, akkor van buli hangulatom és józan is vagyok, de ha jön mellé egy sör, akkor 20 percen belül K.O. és utána jön a haza teleportálás.... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#6) Dany007 válasza po1son (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Hehe, próbáltátok már a sört meg a vörösbort keverni? ;]

(#7) Eastman válasza po1son (#5) üzenetére


Eastman
őstag

:D

Dany Minek?

All A'szem pörögni fog a téma rendesen... :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) baluka26 válasza Dany007 (#4) üzenetére


baluka26
veterán

Tíz feletti hányás per pár óra kb. egyenlő a biztos halállal járó kiszáradással :D
De megértem, lehet nem emlékszik az egészre, és a 3-at 15-nek gondolja.

Egyénként örülj, hogy kijött belőled. Jobb úgy megszabadulni a sok káros anyagtól (másnap és hosszútáv szempontjából), mintha beoldódik a vérkörbe.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#9) mephi666 válasza baluka26 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy mint teliberókázni a párnát :DDD ....ébredtem "fiatalkoromban" (amikor még hosszabb volt a hajam is) úgy, hogy másnaposan első dolgom volt a hajmosás, mert belement a vacsora :DDD

ui: egyébként nem vicc, bele is lehet(ett volna) fulladni, de most már csak röhögök rajta és visszafogom magam :D "jobb kint, mint bent"

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) po1son válasza Dany007 (#6) üzenetére


po1son
addikt

Vörösborból csak is VBK... ;] :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#11) Thrawn


Thrawn
félisten

Ideje legurítani egy gyógysört ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) baluka26 válasza mephi666 (#9) üzenetére


baluka26
veterán

Hendrix így hunyt el.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13) Dany007 válasza Eastman (#7) üzenetére


Dany007
veterán

Mert mocskosul gyorsan belehet tőle állni.
Anno mikor "gyerekként" kellett a 4 üveg sör meg egy kis tömény, kipróbáltuk a fenti receptet.
Fél literes korsóban összeönteni a sört meg a bort... majd szépen meginni. Esetleg szívószállal besegíteni testsúlytól függően. Na aztán már meg is volt a jókedv. A második ilyen kör meg már eléggé betesz. Harmadik meg még sose volt ebből a "koktélból".

@po1son: Ááh abból már kinőttem. Bort csak tisztán és lehetőleg minőségit. :) De tény, hogy a kocsmai átlagborokat csak kólával lehet meginni.

(#14) mephi666 válasza Dany007 (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

ismerősömék valami ilyen "koktélt" mondtak: deci rum, 2deci sör, 2deci vörösbor :F vagy csak 1 deci vörösbor és 1 deci kevert is bele? lényeg, hogy 1-2deci 40%os cucc van benne, a maradék meg sör+bor... 1-2 ilyennél többet nem ittak feléjük, csak a legkeményebbek :D

ha gyorsan be akarok rúgni és aránylag olcsón: vodka-sör-vodka-sör felváltva... ha drágábban és még gyorsabban, akkor vodka helyett spitz80/stroh80 :B ha meg csak eliszogatok, akkor 1-2 tömény, aztán csak sör... ha pedig spiccesen "ki akarom magam végezni", akkor 1-2 pohár pezsgő hazavág

ui: kezd megjönni a kedvem a bemaráshoz :DDD szerintem holnap adok is neki (van jó huzatos házibor otthon, jó lesz az)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Eastman válasza Dany007 (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Pultoztam három évig. Halálsikoly koktélról hallottál már?

1 dl Unicum,
1 dl vodka,
1 dl vörösbor. Szívószállal. Fekete lesz a reggel, olyan, hogy felmarja a linóleumot is.

Van még ilyen:

1 dl whisky,
1 dl absinthe,
1 dl Unicum egy long drinkes pohárba. Kis jég mehet bele.

Egyszer kevertem külön kérésre. Szilárd kettőt ivott, a harmadikba csak belekezdett. Elég jó a satu állapothoz. Kitettük a hársfák alá pihenni. Full relax. :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16) Dany007 válasza mephi666 (#14) üzenetére


Dany007
veterán

Vodka-sört mi is szoktunk inni. De nem felváltva, hanem együtt, összekeverve. Az se gyenge.
Mondjuk 1-2 deci 40%-os cucctól kísérővel simán be lehet állni. Azért az brutálsok.
Persze testalkat kérdése meg hogy mennyit evett előtte az ember.

Én manapság már 3-4 üveg sörtől simán kész vagyok. Jókedv meg minden...

@Eastman: Hát azért mindent mindennel összekeverni.... ááh. Meg az absint.. Az önmagában is durva. Egyszer ittam, nem tudom mi benne a jó (mármint ízre), de ütött rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#17) Eastman válasza Dany007 (#16) üzenetére


Eastman
őstag

Ezekben az esetekben leginkább a legénykedés volt előtérben. De engem nem zavart, mert a kedves fogyasztók elcsendesedtek viszonylag gyorsan.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) baluka26 válasza Eastman (#17) üzenetére


baluka26
veterán

Azért ez lutri, van aki brutálállat lesz, ha iszik.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#19) mephi666 válasza Dany007 (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

együtt nem ittam még, csak felváltva... szeretem külön-külön mindkettőt, de bele se akarok gondolni, milyen lehet keverve :) keverve csak: feles vodka+deci martini... ez volt a bulipiám régen... (minimum royal vodka, meg rendes martini bele) benyomtam 4-5öt és kezdett alakulni a jókedv, másnap semmi bajom, teljesen oké volt minden :D

ha jól bekajáltam, általában 4-5deci tömény lement, ha nem söröztem mellé (pl rumoskólát nyomtuk 1:2 hígítással) ...sörből 5-6 után kezdek kicsit becsípni... vodka+sör kombónál meg úgy 3kör után kezdem érezni a hatást enyhén ...de nem ittam már vodkát azóta, mióta nem cigizek (bő 1hónapja) ...nem tudom, hogy fog esni, mert a legjobb kísérő nálam a vodkára 1slukk volt a cigiből, majd 1-2 perc múlva mehetett rá a sör :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Eastman válasza baluka26 (#18) üzenetére


Eastman
őstag

Az elején egy kicsit. Aztán satu mare.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#21) Dany007 válasza mephi666 (#19) üzenetére


Dany007
veterán

Pedig semmi extra. A vodkának olyan semleges íze van. A kocsmai vizezett sör meg kicsit erősebbnek hat tőle. :)
A töményet sose bírtam ilyen nagy koncentrációban. Egyszer megittunk egy nagy üveg Hubertust ketten. Meg Jagert másik alkalommal. De csak így dumálgatva a padon 1-2 óra alatt. Na az pont a jólesett kategória volt. Még épp hányás nélkül.

Nekem a töményre a kísérő azonnal kell. :D nincs ott 1-2 perc. Régen szoktam úgy indítani, hogy egy feles portorikói rum 60%-os. Plusz egy korsó sör kísérőnek... Na az pont olyan hangulatalapozó volt ami után egy óráig nem kellett innom semmit... Aztán szépen lassan mehettünk tovább... Vigyázva hogy a határt ne lépjük át. :) A cigi egyébként még csak rátesz ezekre egy lapáttal.

(#22) po1son


po1son
addikt

Egyszer össze kéne jönni egy alkoholos orosz rulettre és utána troolkodni ph-n.... ;] :DDD
Azt hiszem lenne utána dolguk a moderátoroknak... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#23) Eastman válasza po1son (#22) üzenetére


Eastman
őstag

Nem olvasod rendszeresen a Blogoutot...?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#24) po1son válasza Eastman (#23) üzenetére


po1son
addikt

Nem sűrűn... :N

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#25) Thome


Thome
addikt

Én nem keverem a piákat. Max felváltva iszok de keverni sose, igénytelen alkoholt meg nem iszok. Akkor inkább maradok józan. :)

Bár az utóbbi időben, nem is iszok nagyon, mert előtör belőlem az állat... :U Inkább nyugodt szeretek lenni... :)

(#26) Syl válasza mephi666 (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

17 éves és 9-re kell hazaérnie? Ha meg késik, akkor "kap hideget, meleget"? :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#27) Eastman válasza Syl (#26) üzenetére


Eastman
őstag

A számok csak számok.

47 évesen önszántából fog „haza”érni 9-re, mert pl. előtte bevásárol az idős szüleinek. Ugyan az, csak van közötte három évtized. Minden relatív.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#28) Thome válasza Eastman (#27) üzenetére


Thome
addikt

Ha most nem éli ki magát, majd kiéli 10 év múlva. Melyik a jobb? Most vagy ha felnőtt korában?

(#29) Eastman válasza Thome (#28) üzenetére


Eastman
őstag

Nem tudom a választ. Van aki sosem éli ki magát és van aki sosem akar „élni”, úgy ahogy azt Te vagy én gondoljuk.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#30) kmisi99


kmisi99
addikt

Egyik nagy kedvenc koktélom a VBK vodka bor kóla. Vagy a shougun ami fehérbor sprite vodka. Príma jó nedü és olcsó. Amit meg mindennél jobban imádok az a fütyülős mézes ágyas szamóca+fanta keverve. Soha életemben nem ittam jobb koktélt. Utálom az ilyen kevert szarokat de ezt ittam mint állat. Felét én ittam meg.

(#31) bbazs96


bbazs96
csendes tag

cuba libre és fehér rum ütött ki... Volt az 15, mindenre emlékszem.

(#32) Syl válasza bbazs96 (#31) üzenetére


Syl
nagyúr

Az első K.O.-t én is rumtól kaptam (13 évesen), azóta sem bírom a szagát :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#33) kmisi99 válasza Syl (#32) üzenetére


kmisi99
addikt

Én a jégerrel vagyok így pár éve lement jópár deci ma ránézéstől felfordul a gyomrom.

(#34) Viszlát válasza Syl (#26) üzenetére


Viszlát
addikt

17 eves gyerek hova maszkaljon az ejszakaba? Masfel oras keses meg eleg durva dolog akarmilyen helyzetrol is legyen szo.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35) Syl válasza Viszlát (#34) üzenetére


Syl
nagyúr

Lehet igazad van. Én egy másik világban nőttem fel. Akkor még teljesen természetes volt, hogy 17 évesen reggel értünk haza. :B
Ennek már 28 éve :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#36) Viszlát válasza Syl (#35) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem gondolom, hogy ez kor kerdese lenne, inkabb csak a te szuleidet kevesbe aggasztotta a holleted. Normalis dolognak semmikeppen nem tartom, hogy 17 evesen az ejszakai dorbezolas a vilag legtermeszetesebb dolga legyen.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#37) Syl válasza Viszlát (#36) üzenetére


Syl
nagyúr

Pedig hidd el, abban az időben ez egyáltalán nem volt szokatlan. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#38) kmisi99 válasza Syl (#37) üzenetére


kmisi99
addikt

És most se szokatlan. Hétvégente a kocsmák és "bulizó helyek" dugig vannak 15-20 évesekkel.

(#39) Syl válasza kmisi99 (#38) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem a bulizó fiatalokra gondoltam.
Az nem volt szokatlan, hogy a szülők nem aggódtak, ha pár órát késtünk :DDD
Jellegzetes párbeszéd volt:
- Fiam, ne gyere túl későn
- Jó, korán jövők
;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#40) proof88


proof88
addikt

Én szégyenszemre nem tudok 4 sört meginni, 3-at is csak ímmel-ámmal, mert a gyomrom nem szereti, felfordul tőle. 2 sör után borra kell váltanom, mert abból nem iszok meg úgysem 1 "korsót".
Mondjuk nekem most eleve gyulladt a gyomrom valamitől (hamarosan kiderül, hogy mitől, nemrég voltam gyomortükrözésen, király volt :D), de régen is ilyen voltam.
Azt vki meg tudja magyarázni, hogy miért nem jó töményebb után kevésbé töményet inni? Én szigorúan tartom magam ehhez a szabályhoz, nem akarok problémát ...
Sörre bor -
mindenkor,
Borra sör -
meggyötör.

(#41) Viszlát válasza Syl (#37) üzenetére


Viszlát
addikt

Eleg nagy baj az, hogy igy volt/van. Szerencsere azert messze nem minden esetben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42) gooool


gooool
őstag

Írok én is pár sort ehhez, aktuális így érettségi után. :DDD

Én először 17 évesen ittam értékelhető mennyiséget, az akkori 12-esek szalagavatós buliján. Nem rúgtam be, jól éreztem magam.
Aztán már jártam néha napján bulizni, de mindig volt mérték, jól éreztem magam, ennyi. :)
Aztán a mi szalagunkon K.O-ztam magam, másnap mesélték milyen népszerű voltam, mindenki követelte, hogy legközelebb is ilyet akar...xD Na persze...nem hánytam vagy ilyesmi, de forgott minden rendesen. Belefért...egyszer van ilyen az életben. :)
Aztán amire nem vagyok büszke, az a szerenád most májusban...
Vártam a többieket az after party-n és sikerült annyi szart összeinnom, hogy idegbeteg lettem és mindenen kiakadtam, na akkor elhatároztam, hogy többet ilyet nem...iszok, de csakis egyfélét vagy ha nem akkor kevertet soha többet...
És így is van, azóta jó hangulatban telik minden buli. :)

Jah és a hazaérés:
Anyum sose aggódott ilyen téren, tudok vigyázni magamra és a telefon mindig ott van, ha véletlen késnék. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#43) Syl válasza proof88 (#40) üzenetére


Syl
nagyúr

Gimis, főiskolás koromban volt pár (sok) görbe estém, mostanra mégis teljesen alkalmatlan lettem az alkohol fogyasztására. Egy pohár sör vagy bor és máris iszonyatos fejfájás kezd gyötörni. :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#44) kmisi99 válasza Syl (#43) üzenetére


kmisi99
addikt

Én is elszoktam az alkoholtól. 16 évesen fél liter kommersz tömény össze vissza keverve mindenből meg sem árott. Most közel 19 évesen kb 2l sör+1,5 deci fütyülős után kb 46 perc kell és harmad napos leszek. Még mindig émelygek.

(#45) Eastman válasza Syl (#39) üzenetére


Eastman
őstag

Nálam a Lefekvés előtt itthon leszek... duma ment. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#46) po1son


po1son
addikt

berúgtam mint a varacskos disznó... :DD.-AS,D.-A,SAS.,DAS._
8kor meg kellés .... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#47) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Sok iszákos. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.