Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nagyon jó a srác. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) nincsisbéla válasza Vakegérke (#1) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Az nem kifejezés! :Y :R

Mentalita'

(#3) bbazs96 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


bbazs96
csendes tag

És a legjobb, hogy közben eléggé erősen interaktál a közönséggel. Nem tudom a kacsintás csak nekem tűnt-e fel... ( jövő héten érkezik is az akusztikus fémhúrosom, aztán kínlódok vele egy csomót: vagy összejön, vagy nem.)

(#4) Nexuiz válasza bbazs96 (#3) üzenetére


Nexuiz
tag

Jól tolja a srác :K
Tanárhoz fogsz járni? Amúgy tényleg elég kínlódás lenne...

Nem én voltam!

(#5) bbazs96 válasza Nexuiz (#4) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Egy éve tanulok otthon gitározni, megkaptam a lehetőséget hogy heti fél órát vállaljak a helyi zenesuliban, nem kirívó felárral (már 8 éve járok oda zongorázni). Ez alatt az egy év alatt pár klasszikus darabot, és jó pár modernebbet sajátítottam el. Köztük egy éve játszóknak kicsit komplikált számokat. (Sultans of swing, Down to the waterline, Single handed sailor, Money 4 nothing, Lady writer)

(#6) Nexuiz válasza bbazs96 (#5) üzenetére


Nexuiz
tag

Így világos, akkor nem most ugrasz a sűrűjébe. Egyik haver anno vett gitárt hogy majd otthon megtanul gitározni, végül most már csak basszeron "játszik". :D

Nem én voltam!

(#7) bbazs96 válasza Nexuiz (#6) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Naagyon sok elhatározás kell hozzá, és ami még fontosabb, folyamatosan konkrét elképzelés az újabb és újabb tanulnivalóról. Nem szabad megállni. Az elején kicsit nyögvenyelős a dalvadászat, de aztán bele lehet jönni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.