Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) psyho85 válasza bbazs96 (#2) üzenetére


psyho85
aktív tag

10 év? Ejj, ennyi idő alatt már nagyon el lehet sajátítani a mesterséget, ha még csak most nyitsz a közönség felé, az nekem furcsa. Én már 1 év gyakorlás után toltam zenekarban, azóta sincs megállás. :) Nem vagyok öreg, de azok teljesen más idők voltak, sehol nem volt még a youtube, teszem azt.

Oktatásra ki van már találva rég a tematika, de saját hibámból tanulva először az amúgy bemelgítő gyakorlatnak is kiváló pengetés középső ujjal kezdve (közép utána mutató), miközben fél hangonként a fogást megtartva megyünk fölfelé, végig a nyakon, majd ezt visszafelé. Természetesen metronómra, mert eleinte ugyan mindenki rühelli, de a későbbiek során nagyon meghálálja magát. Aztán e mellett csepegtetni némi alap zeneelméletet, meg egyszerű, de szeretett számokat megtanulgatni a sikerélmény végett.

Jó, mondjuk én leültem és addig küzdöttem napokon át, amíg a Troopert meg nem tanultam, de azt senkinek nem ajánlom első számnak. :D

Szerk.: Jah, amúgy meg dolgozd fel és tedd fel, nem veszíthetsz semmit. :)

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.