Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Szerezz be Jack Harkness-es ruhákat meg revolvert. Az nagyon faszán néz ki :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Jöhetne majd kép is. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#3) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Megvan a nagy style ötlet! vanon sok ember hord (szintén fekete) kendőt a szája előtt?

(#4) Иван válasza bbazs96 (#3) üzenetére


Иван
őstag

Mondom, vegyél overcoatot/trenchcoatot, az irtó jól néz ki. Tiszta fasza ahogy lobog mögötted, plusz télen jó melegek. Csak valami jó anyagból kell, hogy legyen.
Alá meg bedobsz inget, fekete gatyát és kész. Cipőnek meg valami bakancs vagy félmagas cipő.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Tálydi


Tálydi
senior tag

Egy jó tanács, a G36C-ket kerüld! Elég nehéz őket szerelni, a JG fegyóknak meg garantáltan beszarik a tűzváltó karja, ha kis zsetonból akarsz fegyvert, szerintem inkább valami cyma AK-t nézz!

BB-ből pedig kerüld a noname-eket, pl blastert... nem véletlenül drágább a drágább, gyakorta fordul elő olyan is, hogy egy-egy tár, nem adagol rendesen mert rossz a BB, érdemes próbálgatni! Ha lehet, akkor pedig inkább 0,23-asat vegyél, sokkal kevésbé fújja meg a szél, vagy ha erős a fegyó ~380+ akkor mehet a 25-ös BB is.

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#6) bbazs96 válasza Tálydi (#5) üzenetére


bbazs96
csendes tag

egyelőre az alap legyen meg, sajnos cymák már jóval drágábbak, nem engedhetek meg ilyent magamnak.

(#7) Tálydi válasza bbazs96 (#6) üzenetére


Tálydi
senior tag

[link]
[link2]
[link3]

softair.hu-n is szoktak jók lenni, most éppen nem találtam, ezekre is csak gyorsan rákerestem, azért gondold át, nem pénz nélküli sport ez, kell hogy legyen nálad ált. 10-15k, szervízre, lőszerre, játékokra, 3éve én is így kezdtem, hogy majd kis pénzből játszogatok jókat... Nem lehet :( .

Eeeeh, what’s up, doc?

(#8) Thome válasza Tálydi (#7) üzenetére


Thome
addikt

Lehet, de nehezen. ;) Egyébként pedig woodland ruha már 5000ft-ból megvan alsó + felső (múltkor nagyon pici hibával egy propper marpat gatyát szórtam el 3! ezer forintért), bakancs meg egy egyszerű valami kínai is megteszi kezdetnek 3 ezerért, és ebből már ki lehet indulni. Taktikai mellény mondjuk horvát, szintén 3, ez így 10-12 körül kijön legrosszabb esetben 15, és már jól is van kb.

Nem pénz nélküli sport bizony, nekem kb 80-ban fájt a felszerelés és ez még csak az olcsó kínai cuccokból állt, igaz már megvolt kb minden, na de akkor is.

(#9) Tálydi válasza Thome (#8) üzenetére


Tálydi
senior tag

Pontosan így van ahogy írod, de egy fix 40k-s keretből azért nehéz folyton játszani, a ruha és a kieg.-ek a legkevesebbek még... :)

Eeeeh, what’s up, doc?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.