Hirdetés

2022. december 10., szombat

Gyorskeresés

(#1) Vakegérke

Vakegérke
veterán

Hááát, kottaszerkesztő progit nem tudok ajánlani, de a továbbiakhoz lenne pár szavam.

Voltál már igazán szerelmes?
Jó kérdés, igaz?

Tudod, amikor egyértelműen nem túl szép a lány, mi több, lesiklik róla a srácok tekintete, te mégis bűvkörébe kerülsz. Látni akarod minden percben, és ha látod, nem érted a dolgot.
Felteszed magadnak a kérdést: mi a görcs vonz hozzá? Aszott, görbe a lába, mintha hordón szárították volna a harisnyáit, a melleit bizonyára kinyomta anyukája, mert azt hitte, hogy pattanások, a hasa viszont nagy, arca érdekes, mármint érdekes, hogy az ilyent arcnak lehet titulálni...
Győzködöd a többi srácot, hogy fincsi hús, aztán leszoksz róla, mert kiröhögnek, végül saját magad győzködöd, hogy csakis a te ízlésed jó, a többiek nem látják meg a szépséget a lánykában...

Talán nem egyformán látjuk, hogy mi a szerelem, én már átéltem mindazt, amit fentebb mondtam. Azóta értem, hogy a szerelem tényleg vak.

Vedd könnyedén, élvezd ki a jó érzést, de ne csodálkozz, ha elszáll a mámor. Talán nem is ő az igazi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.