Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ennél szörnyűbb kamuvideót még nem láttam...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) bbazs96 válasza bambano (#1) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Most voltam angol C1 szóbelin, és régóta bajom volt, hogy stresszelek. Ha elég az, hogy bemagyarázom magamnak, hogy minden szuper, hát legyen, de bejött.

(#3) bambano válasza bbazs96 (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mit lehet mondani egy testbeszédről szónokló előadóról, aki egy kulcsmondatnál eltakarja a száját?
pont ő??? ne már.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) lapa válasza bambano (#3) üzenetére


lapa
veterán

szerencsétlennek adhattak volna egy pohár vizet, már a 7-8. percnél alig bírt beszélni. azért takargatja a száját, mert a fogaira már ráragadt az ajka és azt nyalogatja. semmi köze a testbeszédhez.

(#5) lapa válasza lapa (#4) üzenetére


lapa
veterán

de pont erről fog szólni egy posztom nekem is, amint megvan az ikeás mondat.

(#6) bbazs96 válasza lapa (#5) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Kiváncsi leszek AZ IKEÁS MONDATra (:

(#7) bambano válasza lapa (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

testbeszéd. azért takargatja a száját, mert amit mond, arról úgy gondolja, hogy nem igaz.
miért pont ott ragadna rá az ajka a fogaira...
egyébként meg a videó arról szól, hogy addig hazudj magadnak, amíg el nem hiszed.

buta amerikai önszuggerálás.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) lapa válasza bambano (#7) üzenetére


lapa
veterán

ja, véletlenül becsúszott neki élete egyik legfontosabb előadásán, miután évtizedekig a testbeszéd a szakterülete és megjárta a világ legnevesebb egyetemeit. te meg leleplezted a fotelből. az is lehet, hogy a sérülése miatt van valamije, bár azt gondolom diagnosztizáltad volna egyből.

az önszuggerálás meg alapvetően saját magad kondícionálása, felkészítése a feladatra. nem arról szól, hogy nobel-díjasnak vagy nemzetközileg elismert testbeszédfelismerőnek gondolod magad, hanem arról, hogy megfelelő tudatállapotba kerülj a képességeid maximális kihasználásához. nyilván ettől még sem a feladat nem lesz kisebb, és ha béna vagy úgyis elbuksz. de legalább nem predesztinálod a failt. de ezt most nem bontom ki jobban, nem is érdemes. majd elolvasod, amit erről gondolok ha úgy érzed. mondogattam magamban, hogy megtudodcsinálni, aztán írtam ikeának, hogy szaladjon már le valamelyikük és írja fel papírra nekem.

(#9) bambano válasza lapa (#8) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

aligha ez volt élete legfontosabb előadása...

"a sérülése miatt van valamije, bár azt gondolom diagnosztizáltad volna egyből": természetesen, csak a titoktartás miatt nem írtam meg nektek is :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#10) bbazs96 válasza bambano (#9) üzenetére


bbazs96
csendes tag

sárdobálás revision: szóbeli előtt gyakoroltam a technikát, 100%-os lett az eredményem :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.