Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

Milyen az a laptop, ami még az XP-t se bírja? mivel adták? win95-el? :D

vagy esetleg a laptop valami korszerűbb op rendszerre lett kitalálva, és nem egy tizenévesre mint az xp? :P

(#2) netpeti98 válasza Drenadar (#1) üzenetére


netpeti98
addikt

Szerintem az utóbbi. :DD

Üdv netpeti98

(#3) Alexios


Alexios
veterán

Tényleg megérte? Nem lett volna jobb egy korszerűbb os-el?

(#4) h1n1_900 válasza Drenadar (#1) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Szia!

Nekem volt régebben egy Hp DV9500-am. Na arra felment az XP de pl audio driver nem volt hozzá. Gyárilag vista-val adták.

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#5) Drenadar válasza h1n1_900 (#4) üzenetére


Drenadar
veterán

És? :D

bocsi de szerintem nem ment át neked, hogy én mit is írtam "átálló" barátunknak...

(#6) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

S az milyen, amikor 32 bites driver sincs. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) Drenadar válasza Vladi (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

Manapság minek 32bites driver? :D

bocsi ma nagyon kötözködős kedvemben vagyok...

szerintem manapság már egy tetves laptopban is van 4giga ram + videokártyának félretéve a spejzba legalább 512. mit akar akkor itt a kedves kolléga 32 bites rendszerrel?

vagy a 7"-os eeepc -ről beszélünk?

tényleg miről beszélünk? meg minek? :| :F

(#8) h1n1_900 válasza Drenadar (#5) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Már leesett :DD

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#9) bbazs96


bbazs96
csendes tag

Eej, egy félig befejezett irományhoz tolongnak, a szép zeneit meg feleannyian meg se nézik... Egyébként azért imádtam az xp-t, mert nagyon kézreállt, már megjelenése óta azt használtam, abban nőttem fel, ismertem mint a tenyeremet. komolyan. Az 1.6 os athlon xpmmel le tudtam verni egy c2d 2.6 bootidejét :D

(#10) ferensz válasza bbazs96 (#9) üzenetére


ferensz
senior tag

Kotve hiszem.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#11) Drenadar válasza ferensz (#10) üzenetére


Drenadar
veterán

ha a pici gépen kikapcsol mindent, és a c2d -es gépből kivesszük a ramokat hagyunk mondjuk benne 128-at, egy 5 éve feltelepített xp-n, ami nem votl karbantartva, viszont az egész család használta és mindent a C-re mentettek nem a többi partícióra...

szóval szerintem lehetséges! :) de mivel nem ismerjük a körülményeket felesleges bármi következményt levonni.

(#12) bbazs96 válasza Drenadar (#11) üzenetére


bbazs96
csendes tag

ennyire azért ne túlozzunk :D ...
Buhera xp volt a saját, 1 giga ram volt alatta, 150mhz-n járatva (azok a szép idők) és édesapámé komoly munkára volt kihegyezve sebesség helyett, szóval ha indult, indult vele minden... Skype, spybot valós idejű védelem, ilyen szoftver olyan szoftver, meg még a kávéfőző is a konyhában... :D szóval volt esély befogni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.