Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Eszméletlen mennyire össze volt rakva már 2007-ben is a játék ! Az is megfigyelhető hogy lassabb a harc és a mozgások is, de ahogy látom akkor még nem volt Witch Time a játékban, ez érdekes hogy ennyire előrehaladott készültségnél megreformálják a harcot a WT bevezetésével (mondjuk cilmax módban meg is kell dolgozni WT nélkül :)

Sajnálatos hogy ez a játék nincs annyira a köztudatban pedig nagyon jól sikerült.

(#2) Löncsi


Löncsi
őstag

Nem vagyok oda az ilyen típusú játékokért, de a DMC4 megfogott, az alapján ez is jó lehet és annak is néz ki.

Csak hát nincs PC-re..

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#3) HardRic


HardRic
addikt

Látom a pörgősségen és a zenén változtattak leginkább. Mind2 jó döntés volt. A zene a videóban nem bugyuta, hanem epic, de pont a gáz, idegesítő, de fülbemászó zene adja meg a Bayonettának az egyedi, "ilyen még nem volt" fílinget. Szóval csak jobb lett.

(#4) heihachi válasza Löncsi (#2) üzenetére


heihachi
addikt

Nem, nem és nem. A DMC iszonyat jó játék volt, többször is végig toltam, pedig ilyet én nem szoktam, általában egyszer tolok végig egy játékot, ha már ismerem a történetét, többé nem érdekel. De itt muszáj volt még egyszer neki ugrani, mert akkor király játék volt.
A Bayonetta a DMC olcsó, műanyag, gagyi változatának tűnik, ahol mindenből többet akartak belepakolni. A DMC-ben a harcok pörgősek, de mindig, mindig áttekinthető marad. A Bayonettában meg akkora a káosz a képernyőn, hogy az esetek 99%-ban fogalmam nincs mi történik, de a kaszabolás úgyis eltalál mindig valakit. És a káoszt az esetek döntő többségében a teljesen felesleges vackok okozzák a képernyőn, mint pl hogy egy nagy csókos száj repked a képembe, meg ilyenek...
Szóval a két játék nem egy kategória SZVSZ, bár első ránézésre valóban hasonló. Talán, ha ilyen maradt volna, egy kicsit lassabb...

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.