Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Nem rossz! :D Alig várom már a játékot! :DD

A Hideo Kojima Game

(#2) Dr.F.E.R.I. válasza Liquid Snake (#1) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

És géped is van, ami lejátssza? ;)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon kíváncsi leszek az értékelésekre, mert nekem videókból nagyon úgy tűnik hogy ebből 12 pont egy tucat.
GoW, Castle, DMC...csak itt épp egy magas sarkúba tipegő luvnyával :K

Azt azért aláírom hogy a látványra nem lehet panasz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#3) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ilyen sok játék volna, amiben egy magas sarkú, szemüveges csajszi vadászik angyalokra és démonokra, miközben párduccá/pillangóvá tud változni és a haja egyben a ruhája :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaaa hogy a haja egyben a ruhája? Akkor még csak hasonlót sem láttam ...:U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát a Bayonetta minden csak nem tucat cucc: :D A kis boszorka. :DDD

Live-Die-Respawn

(#7) Sirandrish válasza oriic (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Videók alapján nekem nagyon is hajaz az általam említett címekre.
Mármint játékmenetileg. Ezzel nem lehúzni akarom, csak kíváncsi vagyok mi olyat tud mutatni amit eddig mások nem..és ezért várom az értékeléseket. Mellesleg ha lenne gépem hozzá, valszeg én is beszerezném mert imádom ezt a stílust :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Szalontahó válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Szalontahó
tag

Mivel Hideki Kamiya műve ez is, mint az általad is említett DMC, elég sokban hajaz rá. Az első Bayonetta rész mondjuk sokkal akciódúsabb volt egy "Devil"-nél. Ezalatt azt értem, hogy nem volt benne annyi fejtörő pl. Viszont railshooter pálya az volt. :) Én imádtam az elsőt, valószínű ezt is fogom.

(#9) b. válasza Sirandrish (#7) üzenetére


b.
félisten

Igen hajaz rá, de pont ez a jó. Nem sok igazi jó H&S játék jön ilyen minőségben sajnos, mint amilyen ennek az első része volt. Amúgy részleteiben más, de teljesen rendben van. Élvezetes volt minden perce az első résznek.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) gianni85


gianni85
veterán

day1

(#11) batai15


batai15
félisten

Imádtam az első részt. Venni kellene megin egy -boxot kitolni megint.

(#12) gianni85 válasza batai15 (#11) üzenetére


gianni85
veterán

Javaslom olvasd végig a hírt :)

(#13) Bad Pritt válasza gianni85 (#12) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egyet akarja kitolni megint, én úgy értelmeztem. Ha meg a kettőre gondolt, akkor is vehet boxot, legfeljebb kellemetlen meglepetés éri. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#14) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#15) batai15 válasza gianni85 (#12) üzenetére


batai15
félisten

nem kell javasolni :K :U :U :U

(#16) hommeros


hommeros
őstag

Az első részt én is kipróbáltam boxon. Ez ugrott be róla:

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17) Szalontahó válasza hommeros (#16) üzenetére


Szalontahó
tag

Csak Sailor Moon-ék nem bontottak belsőségekre angyalokat. :D

(#18) fuwiradis


fuwiradis
tag

Jajj, de fáj a szívem ezért a játékért... Az első részt xbox-on volt szerencsém játszani és imádtam. Pörgős, nagyszabású cucc egy elképesztően vagány főhőssel és telitalálat soundtrackkel.

Ahogy elnézem, a második rész legalább olyan jó lesz, mint az első, de sajnos nincs wii u-m. :(

Nem is arról van szó, hogy nem tudnám éppenséggel kigazdálkodni egy alapgép árát, hanem arról, hogy max. 3 cím van rá ami érdekel. (Bayonetta 2, Fatal Frame V (ez lehet nem is jön EU régióba) és Fatal Frame IV, ami meg ráadásul wii cím, soha nem is jött EU régióba, csak valami fanmade patch készült hozzá amivel angollá varázsolható. Ennek használata meg lehet hogy még bannal is járna, nem tudom...)

Szóval egy cím ami érdekel, plusz kettő másik még, ha mákom van velük... Ha így vennék egy gépet még akkor is hülyének érezném magam, ha a Bayonetta-ba minden további nélkül bele lehet ölni vagy 200 órát.

(#19) b. válasza fuwiradis (#18) üzenetére


b.
félisten

Sound track tényleg baromi jó volt.
Van még pár jó game, meg remélem jön is rá. Zombi U-t is javasolni tudom, nekem az is bejövős volt. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) gianni85 válasza batai15 (#15) üzenetére


gianni85
veterán

My bad, elnézést :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.