Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Érdekes történések :) A BWM múzeumban mondjuk én is meghaltam volna :D!!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Irigyellek, biztos nagy buli cserediáknak lenni, én is szívesen kipróbálnám, de érettségi óta nem beszéltem angolul, németül meg bár tanultam általánosban nem sokat tudok, meg hát van valaki akit nem szívesen hagynék itt, még egy hétre sem. :DD

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#3) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Eek a cserediákos programok mindig jól sikerülnek :D Sajnos az én sulim nem támogatja ezt semmilyen formában.... Így leginkább haverok- ismerősök meséit hallgatom. Nah meg persze itt Veszprémben vannak bizonyos időszakok amikor csak úgy ellepik a várost a különböző nyelvet beszélő emberek. A legmeredekebbek a Franciák, mivel őket ha magukra hagyod úgy beszívnak ,hogy aztsetudják hogy most hol is vannak. :DD (Igen.. feltalálják magukat :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#4) commanDOS


commanDOS
senior tag

A Deutsche Museum baromi jó. Voltam én is.
Sajnos egyszerre nincs annyi idő, hogy legalább a felét megnézd annak, ami egyáltalán érdekel. Nekünk volt rá 6óra, de szószerint rohangáltunk a hajók, repülők között.
+ megnéztük az olajkutatásos részt, de itt csak átrohantunk. a többire egy deka idő nem maradt. Pedig ez volt kb a negyede :)
Jah meg a villámgenerátor volt még nagy.
Sajnos ez késő ősszel volt, elég pocsék idő volt, de marhára hangulatos volt Bajorország így ősszel, ők sem tökéletesek, de jó volt látni azt a rendezettséget, tisztaságot és azt, hogy minden úgy működik, ahogy kell.

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#5) domi007


domi007
őstag

igy van ahogy leirtad, bar sajnalom, hogy nem tudtal nemetul kommunikalni, az ilyen helyen sokat segit.

ja, es egy aprosag, de fontos: deutscheS Museum.

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#6) zabu válasza domi007 (#5) üzenetére


zabu
tag

Köszi szépen, tudom nem a legjobb iromány de ez az első sztorim amit leírok.

(#7) Flow


Flow
senior tag

Egész jól összeszedted, de a stíluson picit csiszolhatnál, ha már publikussá teszed! ;)

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.