Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Battle Royale már itt is NEEEE!!! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Gery9112 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Gery9112
őstag

Kell továbbra is házon belüli konkurencia, Apex-nek kell kihívó. Bár szerintem esélye sincs a Bf V-nek. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3) DiamondBack válasza Gery9112 (#2) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Az Apexnek ez nem lesz kihívója, senki nem fog Bf V-öt venni (aki eddig nem vett) hogy battle royalozzon, nem ez a fő volnal ez csak plusz.
Már mikor bezengték a BFV-öt akkor mondták hogy idén tavasszal bele fog kerülni ez is.
Mondjuk a call of duty br is kapott savat bőven megjelenés előtt, és mégis eléggé népszerű lett, az esély itt is megvan.
Én személy szerint kiváncsi vagyok rá, bár lehet hogy ez személyes hülyeség mert nekem a cs:go veszélyzóna is tetszik :D

Egyébként a legnagyobb kérdés az Apex-el kapcsolatban is az hogy jön e hozzá tartalom amivel fenntartják az érdekődést vagy szépen lassan megunja mindenki. Ehhez jön az EA pénztcsinálokmindenből politikája és már kész is az első semmit sem adó fizetős season pass...

[ Szerkesztve ]

(#4) #78687232 válasza Gery9112 (#2) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem értem az egészet, tényleg házon belül fejlesztették a két br-t, ennek ellenére ebben semmi extra nem volt. Az Apex-ben baromi izgalmas visszahozni akár a halálból is a társakat, itt meg majd lehet várni a barátaidra. Biztos jó lehet őket lesni hosszú perceken keresztül.

(#5) Dizson


Dizson
tag

Ez így senkinek nem lesz konkurencia, kicsit nővelni fogja a játék eladásokat aztán ennyi, mivel az Apex, Fortnite ingyenes, PuBG meg már kifutóban ezért igazából verseny sincs. Megjelenéskor kellett volna kiadni ezt a módot egyébként a rush mellett egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#6) callmeakos válasza DiamondBack (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pedig emiatt ia gondolkodom hogy bezserzem PSre. Lement az ára kellően úgyhogy mikor ha nem most.

SwitchX
Ez a visszahoznak a "halálból" dolog is addig jó amíg olyan emberekkel játszol. Sajnos a kezdeti meglepő jó játék idehenekkel mostanra nagyon ritka lett, nagyjából azóta mióta megjelentek azok a sok killes championok, és kb onnantól kezdve az idegenek jó hányada teljesen hülye lett. Csakis loot and shoot módon játszanak, semmi hajlam hogy együttműködve játszanak veled. Persze ha lelőnek akkor legtöbb esetben visszahoznak (de már tapasztaltam az ellenkezőjét is) de ezzel te még nem fogsz meccset nyerni. Szóval emiatt nem is tenném egy fasorba a többivel.

All→M8

(#7) Dizson válasza callmeakos (#6) üzenetére


Dizson
tag

Jó lenne egy revive mechanika, ha már vannak ezek az objektívek akkor legalább ott lehetne valamit ügyködni, hogy visszahozd a társad. Ha ismerősökkel mész és valaki meghal az elején és várhat 30 percet mert lassú meccs menete akkor addig jóformán alt+tab-ozol és nem tudsz mit csinálni, ez baromi idegesitő. Sokszor már kilép a csapat az elején, hogy a haver is tudjon játszani és ne kelljen várni ha lelőtték. Apex-ben jóformán sose volt ilyen, 50-böl ha 1x volt olyan hogy lejárt a revive time de ez még tűrhető, egyébként vagy full time wipe volt nálunk, vagy pedig 2-en lehozták és utána felélesztettek.

[ Szerkesztve ]

(#8) #78687232 válasza callmeakos (#6) üzenetére


#78687232
törölt tag

Muszáj egy kis csapatot kiépíteni vagy ki kell várni a solo / duot, utóbbit mi is várjuk.

(#9) DiamondBack válasza #78687232 (#8) üzenetére


DiamondBack
senior tag

téves

[ Szerkesztve ]

(#10) CptAdamica válasza #78687232 (#4) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tudom miért, de most az Apex-től mindenki be van tojva. Kipróbáltam, de nem érzem azt a nagy bummot, amit mindenki ír. Tök átlagos, semmi újat nem mutat, ha meghalsz ott, akkor is várni kell, hogy felhúzzon valaki. Ez sem lesz több.

Megyen!

(#11) #78687232 válasza CptAdamica (#10) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem tudom mit vártál a játéktól. Én annyira nem kedvelem a műfajt és még ennek ellenére is beszippantott a játék. A karakterek, a két lehetőség a feltámadásra és a pingelés rendszer nagyon gördülékennyé tette a játékmenetet. Talán pont azért beszél mindenki a játékról mert tényleg jól sikerült. Remélhetőleg ennyiben nem áll meg és szépen fejlődni fog.

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

well... engem ez a BR mód nem fogott meg...nekem nincs benne öröm, szórakozás..
ellenben egy EFT-ban, amit lútolsz, ki is hozhatod, HA túléled a másik játékost, vagy az AI-t... és akár vissza is mehetsz ugyan abba a cuccba, amit csencseltél... ( megvettem a kezdetekben, figyelemmel is kísérem azt a játékot jó ideje, jól haladnak vele. várom nagyon)

ígyhát én elkerülöm az efféle játékokat, próbáltam hátha megfog vmi benne, de nem....
egyedül egy Blackout-ot vettem meg, öcsémmel legyen mivel bohóckodni néha... de tényleg nagyon néha... havonta ha 1x összeülünk, csoda...

a BF5 a 2080-hoz kaptam... végigmentem a sztorin, pár multis kör és ennyi.... uninstall...
ha multizni akarok, akkor BF3-4... régimódi vagyok, tudom.. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) DiamondBack válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Jelen esetben a "régi módi" azt jelenti hogy a modern hadviselést jobban kedveled :D
Akár csak én, elegem van már a múltbéli battlefieldekből :O

(#14) - = Zk = - válasza DiamondBack (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neeem, nem úgy értettem.. :D
régimódi = régi bevált játékkal tolom... RTS, FPS néha online FPS/hajóka

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) AxBattler válasza - = Zk = - (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

ha multizni akarok, akkor BF3-4... régimódi vagyok, tudom.
Azokat legalább már biztosan 144Hz-el tudod futtatni 1440p/ultra-n. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Ehelyett inkább tennék rendbe a játékot.
Amennyire az 1 után várós volt, hogy ugyanaz végre jön az II VH-s körítéssel is... hát mondjuk úgy egy nagyobb DLC-nek elég lenne benn a tartalom, másra nem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) - = Zk = - válasza AxBattler (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

be is b@szna... gyújtanám fel a gépemet ha nem... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.