Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Inkább egy map listet adnának ki így a megjelenés közeledtével.

(#2) guftabi96 válasza csiki_92 (#1) üzenetére


guftabi96
addikt

#KeepFightingMichael

(#3) csiki_92 válasza guftabi96 (#2) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Hupsz, erről lemaradtam :R Viszont ez a 8 térkép így elég soványka :(

(#4) Gery9112 válasza csiki_92 (#3) üzenetére


Gery9112
őstag

Annyira nem lenne vészes a mennyiség, BF4-ben meg a Bad Company 2-ben azt hiszem 10 pálya volt megjelenéskor. A lényeg inkább az, hogy ez a 8 játszható legyen ne csak szép. Ott a counter-strike, hiába van hozzá csilliónyi pálya úgyis mindenki dust 2-n van. :DDD

Engem az jobban zavar, hogy pl. a rush mód megjelenéskor nem lesz benne, hanem majd később.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#5) guftabi96 válasza Gery9112 (#4) üzenetére


guftabi96
addikt

"A lényeg inkább az, hogy ez a 8 játszható legyen ne csak szép. "
Ott a pont.
Természetesen nem öröm, hogy kevesebb map lesz induláskor (+ a nyakamat rá, hogy a későbbiekben sem lesz annyi tartalom, mint korábban), de ha végre újra megtanulnak pályát tervezni, akkor legyen ennyi..
Bár nagyon meg lennék lepve, ha nem folytatnák a BF1-es receptet, ahol kb a pályák döntő többsége annyit tudott, hogy jól nézett ki, de egy játszhatatlan, átgondolatlan szar volt.

#KeepFightingMichael

(#6) HoyHoy2 válasza guftabi96 (#5) üzenetére


HoyHoy2
tag

"BF1-es receptet, ahol kb a pályák döntő többsége annyit tudott, hogy jól nézett ki, de egy játszhatatlan, átgondolatlan szar volt."

+1

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#7) -FreaK-


-FreaK-
veterán

"Decembertől kezdve havi szinten kapunk újdonságokat a játékhoz (Új játékmódok, War Story, helyszínek), a Firestormra sajnos márciusig kell várnunk."

Ezt így is meg lehet fogalmazni, meg úgy is, hogy: "Sajnos nem készültünk el időben minden tervezett tartalommal a megjelenésre, így azokat a megjelenést követő ~fél évben fogjuk pótolni." így a vásárlók csak egy fél játékot kapnak az elején. :D

(#8) yozsee11 válasza -FreaK- (#7) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Nem baj, majd akkor ezt is 5 euróért szerezzük be ingyenes prémiummal...

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9) csiki_92 válasza yozsee11 (#8) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Az tuti, mivel ehhez már nem lesz premium. :DDD

(#10) oriic válasza -FreaK- (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ingyen jön minden. :DDD

Jó nyilván megtehetnék, hogy egyszerre pakolnak bele mindent a játékba, de akkor meg az lenne a gond, hogy nem jön launch után tartalom. Egy multiplayer játéknál szerintem nem megengedhető, hogy későbbi tartalmakkal ne bővüljön.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) Dtomka válasza csiki_92 (#3) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem elég lenne.... Hisz mióta DLC-klet adnak ki voltak olyan pályák ahol max 1-2 kört játszottam.
Tehát legyen 8-10 pálya de azok jók legyenek :)

Kár a BR mód csak olyan soká jön... :(

(#12) #07746304 válasza oriic (#10) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ja 80€-ért. Ami kb 26000 Ft. Korábban megvettük az alapjátékot 12000 Ft-ért dobozosan, plusz 1000 Ft volt a futár, 7000 ft volt a Premium. Ki is jött 20K-ból és fel voltunk háborodva, hogy drága. Most nincs Premium ellenben a Deluxe 80 €...

(#13) oriic válasza #07746304 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

17k most a PC-s alap kiadás? Miért venne bárki is Deluxe-ot? Korai hozzáférés miatt? (Az alap ár annyi-amennyi, sajnos a Forint az évek során csak egyre rosszabb lett)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A bétától nem estem hanyatt, úgyhogy ez most kimarad. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) #07746304 válasza oriic (#13) üzenetére


#07746304
törölt tag

Mondjuk én a Béta után az imént mondtam le teljesen...

Majd akcióban. Annyira nem fogott meg...

(#16) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Rainbow six siege mintájára megy minden. A + 10ezer a deluxért csak festések. Talán az alappal is kilehet azokat nyitni több ezer órával mint a rainbow sixben.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#17) Csabroncka válasza guftabi96 (#5) üzenetére


Csabroncka
addikt

Megint vérszemet kaptak, néztem a bemutatókat, de nem győzött meg, hogy kihajítsam a NUC-ot és vegyek megint egy gépet a bf alá...

"in medias res"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.