Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez pont 3 hétvégi ok, hogy ne indítsam el ezt a kupac kakit.

Megyen!

(#2) Fitzgerald válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, én is kb. pont ezen a 3 hétvégén fogom parkoltatni a játékot, különben nem győzöm majd kidobálni a squad-ból az 1/18 -as statú blocker noobokat. :DDD

(#3) NomAd_82


NomAd_82
aktív tag

Konkrétan mi a szar a játékkal pc-n?
Eddig ps4-en toltam de nehéz a kontroller használata, a szar és a közepesen szar kategóriában vagyok.
Ezen kívül nekem tetszik a játék.
Pc-n ennyire fos? Én most készülők kipróbálni és megvenni.

(#4) CptAdamica válasza NomAd_82 (#3) üzenetére


CptAdamica
veterán

(Én már egy fillért sem költenék rá)

Megyen!

(#5) Fitzgerald válasza NomAd_82 (#3) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Először is a pofátlan csalók tömege. Aztán van a mikrolag, amivel nem igazán lehet mit csinálni akár AMD-s vagy, akár nvidiás. A többi dolgot felesleges felsorolni, minden más ami szar pécén szar konzolon is.

(#6) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Nem teljesen igaz, hogy ingyenes, mert aki lejátszotta a 10 órás trialt (mint pl. én) annak nem adja be, vagy legalábbis akárhogy próbálkozom nekem nem megy a dolog.

(#7) oriic válasza basaharc502 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott más gond lesz, mert a trial az access-hez jár, és ez az ingyenes hétvége mindenki számára elérhető.

Live-Die-Respawn

(#8) Hellac


Hellac
csendes tag

Szerencse hogy nem vettem meg csak accessel próbáltam ki. Tényleg borzasztó a sok csaló a maradék kedve is elmegy az embernek.
A SW Battlefront 2 még mindig sokkal élvezetesebb számomra, bár ott is vannak csalók.
Nem tudom a BF1 milyen de azzal még teszek egy havi próbát.

(#9) basaharc502 válasza oriic (#7) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Hát nem tudom, rámegyek, hogy try free now, kiírja hogy hozzáadta a mappámhoz de nem jelenik meg sehol sem csak a trial, ami még lejárt ugye...

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Kár ezért a játékért de nagyon. Az alapok és a hangulat meglenne pedig.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) NomAd_82 válasza Fitzgerald (#5) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Köszi, akkor csak a próba marad és marad a ps4.
Ott nincsen csaló. D:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.