Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

máshol olvastam, hogy "cross - gen" ez most pontosan mit jelent, hogy ps4/pc/xbox osok játszhatnak közösen, vagy csak annyit, hogy pl. ps4 -s ps5?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Wesder válasza Def26 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

A Cross-Gen az amikor PS4/PS5 vagy XO/XS
A Cross-Play az amikor PS/XBox/PC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ez igy jol hangzik. Ha megkozelitik a 3. resz jatszhatosagat es a regi mapokat is beleteszik felujitva en siman veszem is.

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ennyi rész után mostmár elkezdhetnének dolgozni azon is hogy ne csak egy csőjáték legyen.

(#5) Def26 válasza Wesder (#2) üzenetére


Def26
félisten

na fasza, akkor boxon megint vegetálunk játékosszámban. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6) Wesder válasza Def26 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

A kettő nem zàrja ki egymàst, mert lehet Cross-Gen és Cross-Play is egyszerre. (cikket nem olvastam, mert nem mozgat a BFVI)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) oriic válasza Def26 (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel végre elhúzunk a világháborús témától, így ettől én nem tartanék a helyedben. Lesz játékos Xbox-on is. (lásd: mai napig sokan tolják BF3-4-et is boxon)

Live-Die-Respawn

(#8) lolller válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


lolller
tag

Mire gondolsz az alatt, hogy csőjáték? Szerintem elég korrekt mechanikája van, de tény, hogy CTF, de a sorozat is erre épül. Nyilván nem lesz akkora taktikai mélysége mint egy ARMA-nak, de az nekem már kicsit talán sok is.

varázslatos szidalmak és a mágikus licencszerződések, mindkét fél megidézi maga irányítható jogászait, számtalanszor fölhangzik az "OWNAGE" szó, végül a legerősebb támadásban megidézik Kotickot és Newelt is. by:Necroman_Mk2

(#9) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Mindenki újra magához veheti az M16A3-at. :D
Nekem eddig a 3. rész jött be a legjobban. Nem bánom,ha visszahozzák.

06-3o/9759I39

(#10) Def26 válasza oriic (#7) üzenetére


Def26
félisten

jajj basszus várom már. Remélem igazad lesz.

ajánlom nekik, hogy minden téren visszatérjenek a bf3/4 szintre és maga a játékmenet is belassul kicsit. Akkor a taktika is visszatér a játba, nem ez a cod szerű valami.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11) laskr99


laskr99
addikt

Remélem valamikor lesz BF:Vietnam reboot is, imádtam :))

(#12) oriic válasza Def26 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hidd el sokan várjuk, BF3/4 óta nem multiztam Battlefieldekkel 1-2 óránál többet.

Live-Die-Respawn

(#13) k-adi válasza oriic (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

én se :DDD

(#14) RubbishBin


RubbishBin
senior tag

Tudom hogy növelni kell a számokat, de szerintem a 64 fő is bőven elég volt, ahogy a map-ok mérete is. BF1-ről beszélek, az 5 kimaradt.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#15) cacasz02 válasza k-adi (#13) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Jejzus az l-V csak bottal piszkáltam. Se a solo se a multi nem volt játszható. A 4-el végigtoltam a phantomot is. Nem órák hanem hónapok vannak bennük.

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr. Akula válasza lolller (#8) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mész előre és lősz.

(#17) szunyika


szunyika
tag

Egy jó fulessel a Battlefield V viszi a pálmát multiban.
A sztori részét el sem kezdtem, nekem a multi hangulat a lényeg és abban szerintem az ötödik rész a király.

(#18) Találtgyerek válasza szunyika (#17) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szerintem is jól sikerült az BF5 viszont a 3. részhez nem ér fel.

06-3o/9759I39

(#19) Z10N válasza oriic (#12) üzenetére


Z10N
veterán

Detto. Meg mindig BF3/BF4-t veszem elo, neha a BC2-t.

Amugy szerintem a BC2/BF3 kevereke kene, aka BC3.

Ui: Szerintem nem a a "batülrojál" 128 player kellene (arra ott van a tobbi "lovolde"), hanem ujra maximum rombolhatosagot visszahozni.

A jatekosok nagy resze amugy sem mukodik egyutt. Megy mindenki amarre lat. 128 playernel mar eleve squad objective-t kene adni automatikusan, kulonben mindenki megy "sniperkedni" vagy "repluogepezni". A "field commander" szerepet kellene ujragondolni. Megadna, hogy bizonyos squadok mit csinaljanak.
A rombolhatosag meg eleve tobb taktikai helyzetet teremtene.

IMHO.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#20) k-adi válasza Z10N (#19) üzenetére


k-adi
nagyúr

a rombolhatóságnak most már tényleg nagyon jónak kell lennie, egész mapot le lehessen dózerolni ha úgy van

(#21) oriic válasza k-adi (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tovabbra is azt mondom h rombolhatosag szempontjabol a BC2 volt a sorozat etalonja.

Live-Die-Respawn

(#22) k-adi válasza oriic (#21) üzenetére


k-adi
nagyúr

jó nyilván kell fedezék a csipások ellen
de biztos most is állejtős trailer jön majd, meg kell mutatni mit tud az új konzol, stb...

(#23) Z10N válasza oriic (#21) üzenetére


Z10N
veterán

Detto. Joval megelozte a korat. Emlekszem a 4 magot habzsolta, de cserebe a jatekmenet uj volt. Ma meg mar 8c/16t siman elerheto.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#24) Def26 válasza oriic (#21) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy emlékszem, hogy még vissza is fogtáka végelegesben.

Imádtam port valdezben ledönteni az mcom házat, miközben deaktiválják. :D :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) Silεncε válasza oriic (#21) üzenetére


Silεncε
őstag

Hát nem tudom, azért BFV-ben egy Panzerstormon se sok minden szokott maradni a tereptárgyakból, ha jó a két csapat :D (breakthrough módban ofc, én csak azt tolom)

[ Szerkesztve ]

(#26) Z10N válasza Def26 (#24) üzenetére


Z10N
veterán

En is igy tudom. Volt is egy BFBC2 developer video, ahol szinte porig lehetett rombolni mindent. Aztan gondolom rajottek, hogy nincs mindenkinek 4 magos procija es lentebb skalaztak. De mar a BC1 csak x360-n is nagyot utott. Emlekszem max gamescore-ra csinaltam meg :D

"Imádtam port valdezben ledönteni az mcom házat, miközben deaktiválják."
Tankkal sniperdekdni hegytetorol. A masik, Carl Gustaf M-vel felpalyarol :D

Nekem Arica Harbor jott meg be nagyon.

https://www.youtube.com/watch?v=2WOO97Lc6pI

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#27) Z10N válasza Z10N (#26) üzenetére


Z10N
veterán

Ui: Lemaradt a masik.

https://www.youtube.com/watch?v=z9tZZSyI1YM

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#28) Találtgyerek válasza Silεncε (#25) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Azokat a lemezpajtákat amik D és E ponton vannak ha jól emlékszem lehetetlen ledönteni.
Pedig nem tűnnek túl masszív épületeknek. :DDD

06-3o/9759I39

(#29) NemMo


NemMo
őstag

Az tényleg marha élvezetes, amikor a fél csapat sniperkedik hátul és én meg 1000x meghalok, miközben próbálom csinálni a feladatokat

(#30) Z10N válasza NemMo (#29) üzenetére


Z10N
veterán

Ezert kene commander es automatikus cast kiosztas squadoknak. Mert a sok sniper huszar, meg jo pilota elmokazik a tobbiek meg szivnak. 128 playernel ez pedig hatvanyozodik majd. Ezert is hulyeseg a "batülrojál".

A hadseregben se ugy mukodik, hogy mindenki azt csinal amit akar. Van egy commander, objektiv, task csapatok. Ezert battlefield es nem cod...

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#31) Találtgyerek válasza Z10N (#30) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Vagy az sem lenne rossz ötlet,ha korlátoznák a kasztokat. Mondjuk 64 fős szerveren csapatonként 5 sniper a maximum.

06-3o/9759I39

(#32) Z10N válasza Találtgyerek (#31) üzenetére


Z10N
veterán

Ezt mondtam korabban. Automatan max 1 recon squad. A valosagban sincs tobb.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#33) rottenbull válasza Z10N (#32) üzenetére


rottenbull
senior tag

Es az gondolom remek lenne azokank, akik nem sniperek, vagy nem tudjak kezelni oket.
Mert ugye volt ilyen, a BF3-4 idokben, amikor a privat szerokon sajat szabalyrendszert lehetett felallitani. Meg korabban is. A dice szerokon viszont ez nem megy, es nem is kell, hogy menjen. Nem lehet valamit korlatozni globalisan, mert vannak, akik nem ugy szeretik.
Ha visszahozzak a privat szerokat, ugyanazzal vagy eppen bivitett lehetosegekkel, mint voltak korabban, akkor rendben.

(#34) k-adi válasza rottenbull (#33) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem kell korlátozni :) elég ha csak külön game-modeok vannak... pl. realist és normal (vagy ilyesmi, stb.)
aztán mindenki megy oda ahova akar... a 3.14..-ba :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Z10N válasza rottenbull (#33) üzenetére


Z10N
veterán

"Es az gondolom remek lenne azokank, akik nem sniperek, vagy nem tudjak kezelni oket."
Olvasd el ujbol. Aki sniperkedni akar azoknak limitalt csak. Peldaul egy ticket rendszerrel.

Igen, privat szervereken volt ilyen nagyon helyesen. Volt olyan, ahol az elobb emlitett ticket rendszer volt. Amig nem erted el, addig nem mehettel sunyulni. A pilotakra meg osztonzes volt.

Persze lehet a recon-t assault modban is jatszani. Sokszor csinaltam. Arra a loadout watcher lenne megoldas.

Mindenre van megoldas. Csak esszel kell csinalni. Nem birka mondajra, hogy megy mindenki arra amerre akar. Arra ott van a COD.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#36) zebra_hun válasza Z10N (#35) üzenetére


zebra_hun
addikt

Én meg tudnám értékelni, ha a 2003-ban megjelent BF Desert Combat-ra hasonlítana. Rengeteg járművel, normális légierővel, fasza tüzérséggel, vízi járművekkel, U Boot-okkal. Gyalog szinte senki nem ment. Jobbnál jobb fizikájú helik... hmm, stb. A Bf ott szerezte a nevét, nem ezekbe az új förmedvényekbe. Egyetlen pozitívum a grafikai fejlődés, de egy jó játékmenettel a fenét sem érdekli a látvány. Elég lenne az 1942-t kiadni úgy ahogy van. Meghagyni a Pb-t, az md5-öt is lehetett benne aktíválni amit végül nem fejeztek be sosem. Simán eleg a saját szerveren a csalókat, oda már nem jön vissza, máshol meg kutyát érdekli. Erre se anti cheat, se saját szerver lehetőség, se balance és a többi. Ez ám a fejlődés... ja vissza...

Bocs Z10, nem neked ment :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.