Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djculture


djculture
félisten

Bírom ezt a technikai okok miatt szöveget. Miért kell hazudgálni a kiadóknak nem tudom:)

(#2) oriic válasza djculture (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állítólag túl nagy a pálya az Xbox 360 és PS3 hardveréhez.

Live-Die-Respawn

(#3) errorcode06


errorcode06
őstag

Milyen jó hogy már több mint egy éve töröltem a gépemről...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#4) Chrys_


Chrys_
addikt

Akkor az update dec. végére várható? Ez a legjobb BF2 pálya, várós. A Noshar Canal is benne lesz ebben az update-ben?

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Hmm. Még a végén beruházok egy Premium Edition-re.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) electrodoki válasza AxBattler (#5) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ehhez nem kell a premium. nem is éri meg. nekem is alap van és az összes free dlc amiket mostanában dobnak ki megvan! De ez jó dolog. Akárhogy nézzük, a hardline kudarca miatt van, amit sajnos én is megvettem, de hiába. De ezek a DLC-k feldobják a BF4-et nem is kicsit. És ingyen vannak.. Szal köszi EA :D Végre valamit ingyen adnak :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#7) A`rpi válasza djculture (#1) üzenetére


A`rpi
addikt

PS4 verzió után leülve PS3 verzió elé, azt láttam minden pálya össze van "nyomva", van ahol eleve kevesebb a zászló, stb stb.

-------------------------------------------
Én játszottam BF2-vel (PS3-mon)
de hogy ez a pálya nekem videó alapján nem mondd semmit az is biztos. :U
Nem lehet hogy ez a pálya csak PC-n volt?

Vietnámos DLC-re emlékszem azok között nem rémlik,
ez a pálya ahogy az alapverzióban sem...

Idő közben csak rájöttem a turpisságra.

"Sima" BF2 csak PC-re jött,
azzal én meg nem játszottam.

-------------------------------------------
Vietnámos pályák jöhetnének BF4-be,
esetleg Ziba Tower, BC2 ből pedig a White Pass .

(#6) electrodoki
Ingyenes DLCk-et BF4-hez én is Hardline bukásának tudom be. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) Gainka


Gainka
őstag

Kiráááály :C

(#9) AxBattler válasza electrodoki (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Ööö... nem követem annyira a frencsájz sorsát, mely cuccok lettek ingyenesek?

Szerk.: ja, már látom, az utolsó három. Mintha az alapjáték meg is lenne valami bundliból, csekkolnom kell az Origins account-omat. Akkor így meg is lenne minden, ami kell - talán egy Second Strike DLC még jól jönne a karácsonyi akciók alatt.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) A`rpi válasza AxBattler (#9) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt mindent megtalálsz: http://battlefield.wikia.com/wiki/Battlefield_4

Night Operations
Zavod: Graveyard Shift
Community Operations
Operation Outbreak
Unreleased
Infiltration of Shanghai · Dragon Valley

"Megéri" a premium, ha le van árazva, vannak jó DLC-s pályák, FS DLC pl hangulatos ott a kedvencem: Operation Whiteout, másik három pálya is jó...

[ Szerkesztve ]

(#11) AxBattler válasza A`rpi (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

Milyen gyakran akciós a premium?
Honnan érdemes vásárolni?

(#12) electrodoki
Néztem aprót, de ugyanannyiért tudnám boltból is venni.
Lehet hogy valakinek nem elég az ingyen DLC... ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) electrodoki válasza AxBattler (#11) üzenetére


electrodoki
aktív tag

innen PH-ról.... Rengetegen árulják :R De szvsz nem éri meg. mert az ingyen dlc-k anélkül is mennek!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#13) A`rpi válasza AxBattler (#11) üzenetére


A`rpi
addikt

Én konzolban utazok, PS3/PS4, PC-n is vannak egész biztos jó akciók,
szerintem 1-2K-t megér a premium fizetős DLC-s pályák végett.

(#14) electrodoki válasza A`rpi (#13) üzenetére


electrodoki
aktív tag

1-2K-t??? Hol élsz? Nézd már meg mennyi a premium külön :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#15) djculture válasza electrodoki (#14) üzenetére


djculture
félisten

7 dollár és ebbe már benne van a bankok haszna is, legalább is a múltkor ennyiért volt maszek oldalakon.
De amúgy már nem éri meg megvenni mert jött a hardline most meg jön a battlefront nem hiába dobálják az ingyen tartalmakat nagyon fogy az ezzel játszó népesség.

[ Szerkesztve ]

(#16) A`rpi válasza electrodoki (#14) üzenetére


A`rpi
addikt

Ahogy mondottam én PS-en játszok, ott van játékmegosztás, biztos van alternatíva PC-n is.

Én akcióban BF4 alapjátékot, és a Premiumot PS3-ra egyben 2000 forintért vettem felezve.

BF4+premiumot PS4-re 5 000 forintért tavaly ilyenkor, szintén felezve.

Gondolom PC-n is szoktak lenni leárazások. :C

(#17) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nemreg volt akcios Originen a Premium Edition, valami 6500 Ft volt atvaltva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18) kovsol válasza A`rpi (#7) üzenetére


kovsol
titán

Nekem mai napig itt a polcon a BF2 doboza :) Egyik kedvenc pályám volt, szóval én tisztán emlékszem rá.

May the Force be with you!

(#19) AxBattler válasza djculture (#15) üzenetére


AxBattler
félisten

5-7k-ért már simán megérné nekem, ezentúl figyelem az ünnepi leárazásokat.

Nem baj, ha fogy a játékoslétszám (Hardline suxx, Battlefront meg árkád, szóval nekem nem pálya), legalább az igazi hc rajongók maradnak, kevesebb a hülyegyerek, meg a cheater.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#20) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, mivel életem első BéeF játéka a 3 béta volt, így nekem az a nagy favom.... de hogy ennyire életben tartják a 4-et, azt adom.... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) A`rpi válasza kovsol (#18) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sima" BF2 csak PC-re jött,
azzal én meg nem játszottam.

Rájöttem utána én is, BC2-t ismerem csak sima, BF2 höz nem volt szerencsém, ezért sem ismertem a cikkben szereplő pályát. :K

(#22) #41133696


#41133696
törölt tag

Remek, ennek igazán örülök :K :C

(#23) RaZroX


RaZroX
addikt

Ez a zene kellett alá, nosztalgia hangulatom lett tőle :C
Anno nagyon sokat BF2-ztem, igaz csak botok ellen de tök jó lenne ilyen grafikan nyomni azokat a pályákat.

This is the way

(#24) gantum válasza djculture (#1) üzenetére


gantum
aktív tag

a cikk is rosszul kezdődik.

"Míg sokan a nemsokára megjelenő Battlefronttal vannak elfoglalva, addig a fejlesztők továbbra is ingyen pályákat adnak a Battlefield sorozat 4. részéhez.
"

(#25) #41133696 válasza gantum (#24) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk a Battlefront akkor sem érdekelne engem sem, ha Free to Play lenne :D

Haverom meg megvenné, mindannyian más emberek vagyunk :D

(#26) oriic válasza gantum (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs azzal semmi baj, csak értelmezni kell: :) DICE csinálja Battlefrontot, a játékosok többsége most arra van rápörögve, de a fejlesztők továbbra is ingyen DLC-t adnak BF4-hez, vagyis érdemes lehet visszanézni majd ahhoz a játékhoz is.

Live-Die-Respawn

(#27) Rigormortiis válasza electrodoki (#6) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pont a BF4 az a játék, amihez megéri premiumot venni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#28) A`rpi válasza Rigormortiis (#27) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyéni preferencia, ha mindegy a játékmód, és a pálya, akkor felesleges.

Onnantól fogva, hogy érdekel valamely "extra"
meggondolandó a premium beszerzése.

Nekem pl megérte.

[ Szerkesztve ]

(#29) cacasz02 válasza Rigormortiis (#27) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Prémiumot a phantom operation miatt érdemes megvenni baromi izgalmas és még most is sok a szerver ami ezzel foglalkozik.

(#30) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Alapvetően az a baj, hogy este gondoltam Bf-ezek kicsit. Bf4 szerók üresek, 2-3 player/szerver.. Bf3 színültig tele. Úgyhogy maradt a Noshahr BF3 TDM... Nincs több kérdésem. Ehhez vegyek tizenezerért prémiumot??? Nemá!

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#31) Gainka válasza electrodoki (#30) üzenetére


Gainka
őstag

Basszus és tényleg, ez miért van sokan nem tértek át bf 4-re plusz maradtak a megszokot 3-nál?
Eddig pont az ellenkezőjét hittem...

(#32) electrodoki válasza Gainka (#31) üzenetére


electrodoki
aktív tag

A hardline-ról ne is beszéljünk huszonezerért megvan a premium.. KUKA!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#33) errorcode06 válasza electrodoki (#32) üzenetére


errorcode06
őstag

Lehet hogy az, de 1-2 újítást szívesen láttam volna belőle a a bf4-ben, annak a megjelenésekor...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#34) hommeros


hommeros
őstag

Jók a pogramok, csak sok a köcsög. :DDD

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#35) #41133696 válasza electrodoki (#32) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk én eleve meg sem vettem, mert az egész koncepcióról lesírt, hogy ez a helyzet vele.

- Olyan csapat csinálta, amelyiknek ez az első BF
- Témájából adódóan ez nem is BF
- Vannak a kategóriában sokkal jobbak...

[ Szerkesztve ]

(#36) AxBattler válasza electrodoki (#30) üzenetére


AxBattler
félisten

Hmm, van benne valami.
Ráadásul megnéztem, mégsincs meg a BF4 alapjáték, ellenben BF3-ból Prémiumom van, szóval lehet, repül is vissza...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#37) Bjørgersson válasza electrodoki (#30) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Battlefield 3 PC online 9226
Battlefield 4 PC online 30073

Normálisan kell beállítani a keresőt és akkor lesznek szerverek. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38) electrodoki válasza Bjørgersson (#37) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ne haragudj, hogy nálam a TDM, és a conquest a befutó :D Esetleg még squad DM... De köszönöm, hogy kioktatsz :D Végülis csak a megjelenés óta BF-ezek :D És hülye vagyok, nem tudom, hogy működnek a szűrők! Istenem! :))

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#39) Bjørgersson válasza electrodoki (#38) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Érdekesmód nekem most csak 64 fős BF4 CQ szerverből sikerült annyit találnom, mint BF3-ban az összesből összesen. Ezek szerint megjelenés óta még nem sikerült elsajátítanod a szerverkereső használatát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40) electrodoki válasza Bjørgersson (#39) üzenetére


electrodoki
aktív tag

64 fős az oké, DE ÜRES!!!! 1-2 player, mint azt leírtam..

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#41) Bjørgersson válasza electrodoki (#40) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Üres, a lófaszt üres, ne fárassz már... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42) electrodoki


electrodoki
aktív tag

MOSTANI SCREENEK! NINCS MIRŐL BESZÉLNI! Igaz, BF3-ból premiumom van, 4-ből csak alap ingyé dlc-kel, hátdena! De elárulhatod mit rontok el :D

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#43) Bjørgersson válasza electrodoki (#42) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tessék, 11 db 64-es szerver van, ami még félig sincs, fölötte pedig legalább ötször-hatszor ennyi, ami legalább félig van. S akkor ezek még csak a 64-es szerverek. Igazad van, veled tényleg nincs miről beszélni, teljesen felesleges... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#44) electrodoki válasza Bjørgersson (#43) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ezen kívül mégis mit kéne beállítanom???? :U :F :F Nekem ennyit talál!!!

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#45) Bjørgersson válasza electrodoki (#44) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Conquest, Conquest Large, None, 1-5, 6-10, 10+, nekem ennyi van bepipálva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#46) electrodoki válasza Bjørgersson (#45) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Ha a 10+-t kiveszem akkor nekem több a szeró! Na ezt valaki pls magyarázza meg! LOL

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#47) Bjørgersson válasza electrodoki (#46) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt ugye tudod, hogy ha elkezdesz lefele görgetni, folyamatosan dobálja ki a szervereket?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48) electrodoki válasza Bjørgersson (#47) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Nem, ez nekem új... :F :F :DD Ping alapján listázok... Egyébként... Vidéki fos net van 12Mbit... Örülök, ha 50 alatt van vmi..

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.