Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Roxbury


Roxbury
őstag

Nem kevés játékost veszítenek így szerintem.

Mondjuk addigra szerintem az 5750-em a minimum konfigurációt sem üti majd meg.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#2) Morden24 válasza Roxbury (#1) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mikor jelenik meg ez? 1-2 év legalább? Hát, aki 2012-13 környékén még mindig Xp-t fog futtatni, annak valószínűleg a gépe sem lenne alkalmas a játék elfuttatására.

Sectumsempra - For Enemies

(#3) Sicilian


Sicilian
addikt

Game miatt biztos nem váltanék, inkább elfelejtem a gamét !!

nothing is true everything is permitted..

(#4) ollie válasza Morden24 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem. ;)

***

(#5) madgie


madgie
titán

Helyes. Már csak úgy kéne megcsinálni, hogy ne hemzsegjen a bugoktól.

(#6) Morden24 válasza ollie (#4) üzenetére


Morden24
nagyúr

A többség? Biztos nem.
Nem mellesleg te aztán tök feleslegesen írsz, mert akkor sem érdekelne téged ez a játék, ha már Win8-at használnál :)

Az FPS-fanok fognak a legkorábban váltani, sehol nem számít annyit a grafika, mint ebben a genre-ben, és itt történnek a legnagyobb grafikai innovációk, amik nem meglepő módon nem dx9-re fognak megérkezni, innentől meg tökmindegy.

El kell fogadni, hogy a garfikai fejlődés megköveteli (a normálisabb hardvererőforráshasználat okán) a dx9-nél magasabb verziókat, amik viszont nem portolhatók XP-re.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#7) pzstm


pzstm
titán

ez most baj, vagy meglepő??? 2008-ban sem sok játák volt szerintem ami Win98-at támogatott volna... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#8) Fairplays válasza pzstm (#7) üzenetére


Fairplays
aktív tag

Ez abszolút normális... Ez most nem marketing!!!

(#9) pzstm válasza Fairplays (#8) üzenetére


pzstm
titán

szerintem is...csak nem is értem az egész felháborodást....sőt hírértéke sincs a dolognak, számomra ez magától érthetődő

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10) betonfelhő


betonfelhő
tag

crack patch coming up in 3... 2... 1...

(#11) Morden24 válasza betonfelhő (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aha, hogyne.

Ha dx11-re írják a motort, akkor baszhatod a krekket, hacsak a.) nem tartalmazza a motor dx9-es változatát b.) nem tartalmazza a dx11 WinXP-s változatát.

Szóval addig számolgass csak vissza, ameddig egy ilyet megoldanak neked patch-en keresztül :P

Sectumsempra - For Enemies

(#12) pzstm válasza betonfelhő (#10) üzenetére


pzstm
titán

látom a szakmai hozzáértés a tetőfokára hág....jó étvágyat mindenkinek az ebédhez ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) tDr1v3r válasza Roxbury (#1) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Veszítsen. Aki még XP-t használ a játékra szánt gépén, az vált ha játszani akar.
De vicces, hogy most lépik meg... 2-3 évvel ezelőtt is megtehették volna. :U

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14) Morden24 válasza tDr1v3r (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

3 éve még sokkal több, (új) játékokra teljesen alkalmas hardver volt a piacon, amihez jó volt bőven az XP. Két év múlva ezek már nem lesznek túlzottan akadályozó tényezők.

Szerintem ebből teljesen jól látszik, hogykivételesen a logika és a hasznosság vezet a váltáshoz, nem a kierőszakolt pénzlehúzás.

Sectumsempra - For Enemies

(#15) Xaels


Xaels
félisten

Szerény véleményem szerint logikus és elfogadható döntés. Amúgy nem kell félni, mert ha jól optimalizálják az FBE2-t akkor egy 5770/GTX460 as szintü kàrtyával is el fog menni elfogadható mennyiségü kompromisszummal. Viszont a fizikai részre nagyon kíváncsi vagyok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) capulet75 válasza Xaels (#15) üzenetére


capulet75
addikt

A BF-ek mindíg jól voltak optimalizálva. A 2 egy 9600xt-n vidáman elfutott. Nem hiszem hogy a 3-nak 580gtx kell vagy 6970.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17) Xaels válasza capulet75 (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Hibák becsúszhatnak mindenhol, majd a gyakorlatban eldől addig meg remènykedem, hogy megtartják a jó szokásuk. Amúgy Pc-re mostmàr csak ez az egy cím ami miatt fejlesztenék, mert ebbe is bele fogok ölni jópárszáz órát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) madgie válasza Xaels (#17) üzenetére


madgie
titán

Dettó.

(#19) Petya597


Petya597
tag

Mivel én leginkább CoD Fan vagyok,így a legkevésbé sem érdekel.
Ameddig aktív klánom van a CoD 2-ben,(Ami mellett a többi CoD-ot is játszom),nem hiszem hogy váltok Win7-re.Háromszor raktam már fel a Win7-et,annyiszor is le töröltem,mert számomra még az XP szimpatikusabb. A gépem meg van hozzá,de egyelőre nem érzem azt hogy nekem dx10-ben vagy 11-ben kéne játszanom. Ó meg mire kijön ez a Battlefield,arra már gépcsere lesz. Egyelőre hadd dübörögjön a GTX 275-öm. :DDD

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#20) joshua7 válasza betonfelhő (#10) üzenetére


joshua7
veterán

Ezen most hangosan fölnevettem. :))

Semper Fi

(#21) ViZion válasza Morden24 (#6) üzenetére


ViZion
félisten

"Az FPS-fanok fognak a legkorábban váltani, sehol nem számít annyit a grafika, mint ebben a genre-ben, és itt történnek a legnagyobb grafikai innovációk"

Ennyi. Aki HC Gamer az már régóta váltott. Persze vannak akik pár plussz FPS-ért 800×600-ban lehúzott extrákkal játszanak, de a többségünk NEM akar kockafejű emberkéket a recésre vakolt házak között "egybetextúrázott" macskakövön látni.

El kell fogadni, hogy váltani kell -aki még nem tette meg. Vista valóban nem volt nagy szám, én is kihagytam, de W7 64 bit nálam jól szuperál, ajánlom minden játékosnak.

Nálam a gép (főleg VGA) fejlesztéseket is játék motiválja, anno ~33000 Ft-ért vettem VGA-t az UT 2004-hez... :)

Betonfelhő hsz-én nem kell röhögni, van ilyen!!! Úgy kell keresni, hogy XP téma windows 7-re... :D ...ezzel a "peccsel" lehet XP "alatt" futtatni dx11 játékokat!!! ;)

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) cskamacska válasza Morden24 (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Aki még mindig XP-t használ, az nem ember. Aki pedig XP vs Vista/7 flémhullámokat gerjeszt, az sikeres ember nem lehet. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#23) wikings2 válasza Morden24 (#6) üzenetére


wikings2
őstag

Ebben egyet kell értsek (sajnos). Aki megteheti ... :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#24) Blaise


Blaise
veterán

Akinek van manapság egy játékra használható gépe, és még mindig XP-n nyomorog, az nem teljesen normális :U

(#25) feka007


feka007
nagyúr

Az nem baj, hogy nem megy az XP-n, lejárt már annak a kora, viszont kb. 3 éve ilyen hírek vannak róla.. És sztem még sehol sem tartanak. :(

(#26) Frigo


Frigo
őstag

Az eredeti bejegyzésnél szó se esik a Battlefield 3-ról csak az új frostbite engineről.A BF3 idén fog kijönni és valószínűleg a Bad Company 2 engine-je lesz alatta. :W

[ Szerkesztve ]

(#27) ViZion válasza cskamacska (#22) üzenetére


ViZion
félisten

Azért ez kicsit olyan, mintha a sportkocsidat szidnád mert kicsi a csomagtartó...
Itt egy "majd egyszercsak" megjelenő remélhetőleg csúcs játékról van szó, azokhoz meg jó vas kell, jó OS-el.
Ez tény, nem flame.
Ettől még nem rossz az XP (pl. cégnél azon dolgozom, felesleges ide más), csak ma már új játékhoz nem való, "leváltották".

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28) keIdor


keIdor
titán

Idén lesz 10 éves az XP, ha jól tudom. Szóval az eleve kisebb csoda, hogy még a mai napig beszélünk az XP-ről.
2005-ben ki használt Win95-öt? Vagy 2008-ban Win98-at?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) sagesz93


sagesz93
addikt

jó ez így.

(#30) Morden24 válasza wikings2 (#23) üzenetére


Morden24
nagyúr

Aki nem teheti meg a 30K-s OS-t, az nem teheti meg a hardver ápgrédet sem, szóval az ő esetében az XP-n maradás kényszer, nem választás. Ellenben ő nem az Xp miatt nem fog játszani a legújabb FPS-ekkel, hanem a hardver miatt.

Egyébként nem a mai helyzetet kell nézni, 2 év múlvára elég sokminden fog vátozni hardveres értelemben.

Sectumsempra - For Enemies

(#31) Xaels válasza Frigo (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem meg pont az rémlik, hogy BF3 alá hegesztik az FB2-t...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) Manbal


Manbal
senior tag

Nagyon helyes tendencia lenne ez, ha végre a többi fejlesztő is elkezdené az only DX10/11-et... akkor talán normális motorok íródnának, jól optimalizálva, és normális AA-val...

(#33) hommeros


hommeros
őstag

DOS4GW-vel azért még futni fog, ugye?

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#34) Manbal válasza Xaels (#31) üzenetére


Manbal
senior tag

Jah én is így olvastam, nagyon "istenítik" az FB2 motort :) úgy legyen :R

(#35) #08052480


#08052480
törölt tag

Ehm...ez ugye jön 360-ra is, ahol az API még mindig dx9 lesz. Akkor viszont nem vagyok képben, valaki felvilágosítana? :)

(#36) csibe1 válasza cskamacska (#22) üzenetére


csibe1
addikt

Ott a pont.Te mennyire érzed sikeresnek magadat,hogy másokat az alapján ítélsz meg,hogy milyen oprendszer fut a gépén?!

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#37) Morden24 válasza #08052480 (#35) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sosem szimpla PC-s dx9 volt az X360-ban, szóval ez semmit nem számít.

Sectumsempra - For Enemies

(#38) keIdor válasza Manbal (#32) üzenetére


keIdor
titán

Konzolok miatt ilyen nem mostanában lesz. Ezt a BF3-at sem értem különben. Ez már akkor vagy nextgen konzolokra jön, vagy mégis csak lesz egy DX9 engine.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#39) Neoteric válasza Manbal (#32) üzenetére


Neoteric
addikt

Amíg a jelenlegi generáció (ps3, xbox360) jelenti konzolon teljesítményben a plafont, addig ne várj only DX10/11-et.

PSN: ne0teric_sAN

(#40) Morden24 válasza Neoteric (#39) üzenetére


Morden24
nagyúr

Sok köze nincsen hozzá, konzolra és PC-re dx9 alatt sem egyezett az engine, ezt lassan meg kéne érteni.

Sectumsempra - For Enemies

(#41) ViZion válasza Neoteric (#39) üzenetére


ViZion
félisten

Ez elsősorban PC game lesz, majd más -kisebb mapok, kevesebb multi játékos egyszerre- jön konzolra...
"Good news in itself, but since consoles only support DX9, the implication is the PC version will be a “true” PC game."
[link]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#42) Xaels válasza ViZion (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Nem csodálom. Bad Company 2-ből PC-re értékesítettek annyit mint konzolokra összesen és jelenleg Steam-en is a legkelendőbb játék lett a karácsonyi szezon alatt. Szerintem magabiztosak az eladásokban, mondjuk én is az lennék a helyükben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) Neoteric válasza Morden24 (#40) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor mért nincsen dx10-11 konzolon? :U

PSN: ne0teric_sAN

(#44) M3Ny3'T válasza Morden24 (#2) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Azt azért vedd figyelembe, hogy ez nagy pofon lesz a konzolosoknak is.

Update: lemaradtam, de Neoteric kolléga hsz-ében ott a pont! ;)

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#45) Manbal válasza Neoteric (#39) üzenetére


Manbal
senior tag

Bő egy év múlva jön az új Xbox, nem? akkor épp ideje elkezdeni ezt a tendenciát, vagy nincs értelme annak amit az AMD/Nvidia csinál (fejlesztés)... (most a konzolokat nem kezdem el szidni, de pont emiatt vannak nagyon a bögyömben, emiatt a technikai visszafogás miatt)

[ Szerkesztve ]

(#46) Def26 válasza keIdor (#38) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy tudom, hogy nem lesz konzolokra BF3.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47) Hosssszu válasza hommeros (#33) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ez tetszett! :DDD
Szerintem fog kelleni a cwsdpmi.exe is hozzá. :K :DDD

(#48) Arena87 válasza ViZion (#21) üzenetére


Arena87
aktív tag

Éppenséggel HC gémereket nem fogja meg a grafika, mert nekik 125-200 fps kell. :U És per pillanat nincs olyan gép, ami stabilan ~125fps produkál HD felbontás mellett minden beállítás maxon. :U

Az hogy ki XP-t vagy ki vista/W7-et használ az már egyén függvénye.

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#49) Xaels válasza Arena87 (#48) üzenetére


Xaels
félisten

F@szság. Ez csak COD-ra érvényes valamilyen szinten, mert ott a motor okozta ficsőrökre hajtanak. Pubon nekem fullon 80fps is elég volt, hogy orrba-szájba csíterezzenek. Promodban meg alapból nem lehetett fullon játszani...

BC2-ben 40-80fps az átlagom (Vietnam-ban kicsivel több) és a látványt nem fogja senki lebutítani mert nem ad semmi előnyt az, hogyha 125fps-ed van... Ugyanúgy eltudsz lőni 40fps-el embert nozoom-ban is mint 125-el. Illetve nem tudsz nagyobbat ugrani ha 333fps-ed van...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50) capulet75


capulet75
addikt

Imádom mikor a codfanok beleirkálnak az összes más fps hírekbe. Semmi bajom nincs a coddal de ne sz@rjuk már össze magunkat tőle. Ami a szokásos konzol vs. PC vitát illeti,sajnos igenis a konzolok gyatra teljesítménye fogja vissza a pc-s játékfejlesztéseket.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.