Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Akármekkora CoD fanboy vagyok, ez bizony jobb lesz az MW3-nál :K

Induljon a flamewar :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) Xaels válasza Kanczy (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Multi videó

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) havasa válasza Kanczy (#1) üzenetére


havasa
aktív tag

Nem lesz itt flamewar, ezt a Cod fanboy-ok is meg fogják venni. :K

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#4) kexksz


kexksz
addikt

Kár, hogy az Ubisoft meg a Sony press ilyen későn lesz, azt már nem tudom majd megnézni... :( Majd holnap visszanézzük.

(#5) Alexios


Alexios
veterán

A videó megnézése után elő is rendeltem a játékra

(#6) Kanczy válasza Xaels (#2) üzenetére


Kanczy
veterán

Ha azért raktad be, hogy még jobban várjam, akkor sikerült :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) Xaels válasza Kanczy (#6) üzenetére


Xaels
félisten

;] Nagyon odateszik magukat a srácok az látszik. A másik ami pozitív volt, hogy PC-n prezentálták a srácok a játékot és nem boxon mint szinte minden mást. A végén durva, hogy a törmelék zúzza le a száját a játékosnak :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Findzs


Findzs
addikt

na ez ott van a szeren :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#9) wednesday válasza Xaels (#7) üzenetére


wednesday
őstag

Remélem a késelés is olyan lesz mint a videóban, megragadni az ellenfelet és leszúrni. Ténylegesen közelharci fegyver. :)
Nem úgy mint COD-ba, hogy úgy forgatjuk, mint a festékecsetet és 3-asával "lepingálunk" mindenkit, akik ebbe belehalnak.

(#10) Xaels válasza wednesday (#9) üzenetére


Xaels
félisten

COD-ot ne is mond. Az agyam eldobtam amikor először késelt le egy fekvő ember. Ok, hogy árkád de vannak határok. Itt nagyon bejön az egész látványvilág.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Veszettjó! :Y
A rombolhatóság, a hangok, a látvány tényleg valami fenomenális!
Az nagyon kemény volt, hogy az épületből lehulló törmelék kinyírta a játékost. :D
Ha ehhez társul egy jó sztori, játékmenet és multiplayer, akkor erre bizony költeni fogok! :DD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#12) fasirTTT


fasirTTT
őstag

kell és kész :-/

(#13) Kassadin


Kassadin
addikt

Kemény. :DDD

(#14) #41133696


#41133696
törölt tag

Nos igen pár napja előrendeltem ,ez szeretni fogja a sok RAM-ot :D

(#15) warcat


warcat
veterán

Nodeha betemeti az épület a szerencsétlen Carl Gustav lámákat,hogy fogom újraéleszteni őket ?! :DDD

EA: It's in the crate!

(#16) Kassadin válasza warcat (#15) üzenetére


Kassadin
addikt

Kikaparod őket exkavátorral.

(#17) ProEvoFan válasza Alexios (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

akkor nézd meg az E3on bemutatott tank csata demót.....beszarás milyen jó, hangulat, a grafika egy az egyben üt mindent :K

(#18) Keksz03


Keksz03
senior tag

az összes codot végigtoltam veteránon, nem is egyszer hanem vagy ötször, CoD 4, MW2, Black Ops napi sok órás multizás...de most...hirtelen...fény gyúlt...az...elmémben! MEGVILÁGOSODTAM!!! :Y

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#19) Kashim


Kashim
őstag

Hát erről nem tudok nyilatkozni a jó ízlés határain belül annyira betegmód istenkirálycsászárdurva a cucc. Főleg a multi részlet wá. Kiváncsi leszek boxon mennyire butítják le, mert az asztali gépem már elsírja magát ha berakom a lemezt. :DDD Csak ezért új vast meg már nem akarok venni.

(#20) Mappa válasza Kanczy (#1) üzenetére


Mappa
addikt

+1 a Cod részéhez de ez valóban az lesz

(#2) Xaels - baszki :D ma néztem meg a gameplay videót a E3 MW3-nak ... de amit itt linkeltél hát az kell,hogy mondjam állt rendesen a bimbóm úgy kirázott a hideg míg MW alatt nem...

ettől függetlenül mind2 nagyon várós, BF3-nál erős szaga van a gépfejlesztésnek(sajnos) :U

nem kötelező megadni

(#21) blackydan


blackydan
senior tag

Kemény lesz :DD

(#22) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Bitang...ez kell majd !

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#23) Neoteric válasza Kashim (#19) üzenetére


Neoteric
addikt

A multiplayeres videó PS3-on készült, szal simán megy majd boxon is ugyanúgy.

PSN: ne0teric_sAN

(#24) AS


AS
félisten

Konzolon kisebb mapok és ugye csak 24 ember lehet majd. Így lesz kompenzálva hogy konzololon is menjen majd

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) madgie válasza AS (#24) üzenetére


madgie
titán

32, nem? Mondjuk akár 24 is lehet, PC-n ugyan dupla annyi lesz, de járművekkel ugyanúgy bejárható lesz a terep konzolon is.

Egyébként ha csak ennyit "butítanak", akkor dicséretes :)

(#26) Neoteric válasza madgie (#25) üzenetére


Neoteric
addikt

Konzolon max 24 ember lehet, PC-n 64.
Konzolon csak a vadászgépekkel lehet majd bejárni a teljes placcot, amúgy le lesz korlátozva. Sztem kb úgy mint ahogy a BF2-ben volt 1 pályának 3 különböző mérete. A kicsi, infantry-s lesz a konzol default méret, esetleg valamivel nagyobb, hogy azért a tankokkal is lehessen valamennyit menni ide-oda..
PC-n meg akár gyalog is körbejárhatod, szal ott a teljes pálya rendelkezésre áll mindenkinek.

PSN: ne0teric_sAN

(#27) madgie válasza Neoteric (#26) üzenetére


madgie
titán

Kösz a helyreigazítást :R
BC2-ben is nagyobb a bejárható terep (rushban legalábbis) légi járművekkel.

Mondom: ha csak ennyit butítanak, meg az AA-t, akkor tök jó lesz konzolra is. Teljesen érthető, hogy olyan hardver nem teszi lehetővé 64 játékos rombolását dupla akkora térképeken.

[ Szerkesztve ]

(#28) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Konzolon butított verzió ?? akarnak egyáltalán pénzt keresni ? :P
Amúgy nagyon jó lesz. :R

PS4

(#29) medvezsolt válasza Mappa (#20) üzenetére


medvezsolt
senior tag

állt a bimbód?:P azt azért megnézném:P
Jó játék lehet ha már ilyesmik is állnak:P:D

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#30) AS válasza Neoteric (#26) üzenetére


AS
félisten

De ez csak a zászlósos módra igaz, Rus modban pc-n is konzolon ugyan akkora lesz (BC2 szerűen)
Szintén 4 es csapatok lesznek mint a BC2 ben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Neoteric válasza AS (#30) üzenetére


Neoteric
addikt

Arra vonatkozóan még semmit nem mondtak. Amúgy szerintem nem is lenne nagy baj, hiszen rushban (BC2-ből kiindulva) bőven elég akkora 'játszótér', mint amekkora konzolon is tud menni, hiszen egyszerre csak egy pályarészre koncentrál, ha túl mész az épp adott pályarészleten akkor ugyanúgy elkezd énekelni, hogy menj vissza a csatamezőre, mint conquesten a pálya szélén. Meg rushban sztem a vadászgépeket el is lehet felejteni.. Arra viszont kíváncsi leszek, hogy ha tényleg 1:1-ben ua azok lesznek a rush pályák, akkor hogyan lesz megoldva a 24 vs 64 fő. Mert ugye ha 24-nek éppen jó, akkor 64 főnél hering fíling lesz, ellenkező esetben pedig a konzolosok fognak számháborúsdit játszani.. Esetleg korlátozzák rushnál a max létszámot PC-n? Igaz kicsit macerásabb, de ha tényleg a kedvünkben akarnak járni a fejlesztők, akkor lesz egy PC-s(nagyobb) és egy konzol verzió (kisebb) rush egy ugyanazon pályáról.
Bár a magam részéről sokad rangú a kérdés, mert úgyis a 64 fős nagypályás, járműves conquest harcok lesznek a dominánsak.. hiszen ezért veszek BF-et CoD helyett. Nem azt mondom, hogy rush szar, csak sztem az igazi BF fíling az cq.

Egyébként lesz Team Death Match mode is, illetve egyedi pályák és küldetések, amiket végig lehet majd tolni co-op-módban is neten egy baráttal. (azt nem tudom, hogy a teljes kampány végig játszható lesz-e, vagy csak pár direkt erre készített mission.)

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.