Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) HSM válasza ->Raizen<- (#39) üzenetére


HSM
félisten

Történetesen van ismerős 4,7-re húzott 6600K-val, és erősen rácsodálkozott, nálam milyen szépen megy a hatmagoson... :U Ha esetleg a saját, 4,5Ghz-re húzott i5-4690K+2133Mhz ramos eredményem/tapasztalatom valamiért nem felene meg.

" a többség nem rinyál hogy így sz@r az i5 meg úgy szar"
Ne zavarjon, hogy a többség életében nem látott erősebb processzort, nincs mivel összehasonlítsa. Én meg konkrétan használtam mindkettőt. De biztos az tudja jobban, aki csak képen látott 6 vagy 8 magos rendszert. :U
Ebben semmi hitkérdés nincs, ezek tapasztalatok, tények. A hit a te oldaladon van, te hiszed azt, hogy az i5 elég mindenre, a világos és egyértelmű ennek ellentmondó bizonyítékok ellenére.
Egyébként halkan megjegyezném azt is, nem azt mondtam, hogy az i5 sz@r, hanem azt, hogy az állításoddal ellentétben igenis van haszna az erősebb, több magos prociknak.

(#41) domos: Ne felejtsük el, hogy a játékoknak sem mindig ugyanannyi proci kell. Ott is van, amikor kicsit rendezgetni kell a dolgokat a memóriában, vagy több NPC jön, vagy komplexebb animáció, és ha már addig 90%-on izzadt a processzor, akkor amikor ilyen történik, akkor nyilván ott nem lesz még 2-3-4 szabad mag, ami örömmel, és legfőképpen sebességvesztés nélkül gyorsan szolgáltatja az eredményeket....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.