Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

Egy plusz módként egész jó lehet.

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Arra a napra várok, amikor az ARMA készítői bejelentik az Ő battle royale játékukat... addig ez is érdekes lehet.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Egészen elképesztő mennyire nem tudnak újat kitalálni csak majmolják egymást...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) ribizly válasza sTERNI (#2) üzenetére


ribizly
veterán

Az ugyan mitől lenne jobb?
Eleve nem túl jól optimalizált az engine. Persze lehet csak azért tűnt nekem problémásnak, mert a full game-ben nagyobb a terep, meg több az objektum, de akkor sem szimpatikus annyira.

(#3) Raysen623
Ez egy game mode. Miért lenne majmolás? A TDM, CTF is az akkor "majmolás"?
Ez egy olyan játékmód, ami be kell tenni minden arra alkalmas játékba, ha bírja az engine és nem vágja szét a játék feelingjét. Szerintem egy CoD-ban nem annyira működne, de lehet rácáfolnak a fejlesztők. A BF kifejezetten illeszkedik erre. Sőt! Egy csomó olyan dolog készen van, amit most hiányolok a jelenlegi felhozatalból (jól optimalizált engine, szép grafika, kiváló hangok, rombolhatóság, wall penetration, ...). Én mindenhol szivesen látom.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#5) Feruendios válasza sTERNI (#2) üzenetére


Feruendios
aktív tag

De hiszen az első Battle Royal játékok ARMA3 modok voltak...

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#6) gyuribácsi88 válasza Feruendios (#5) üzenetére

Arma 2

Sterni; én meg arra a napra várok mikor rendbe rakják az arma3 motorját, meg a úgy kb a teljes játékot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#7) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ha megcsinálják, PUBG-ről átnyergelek erre. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#8) wjbhbdux válasza gyuribácsi88 (#6) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A DayZ-hez írt új motor már nagyon szépen fut modern gépeken, dobták a régi alapokat. Ha lesz Arma 4, az is ezt fogja használni. 3 már marad olyan amilyen.

Egyébként a Bohemia megvette a Survivor GameZ jogait (ez volt a legelső manuális BR jellegű verseny sorozat amit szerveztek Twitch streamereknek meg Youtubereknek 2012-ben), szóval esélyes egy ilyen játék tőlük is.

/s

(#9) mcmike válasza Raysen623 (#3) üzenetére


mcmike
őstag

Inkább másolgassanak, minthogy próbálkozzanak valami újjal ami vagy bejön vagy nem. Egy BF-nél nem szabad ilyen hibákat véteni, mégiscsak az egyik legsikeressb online FPS-ről beszélünk... ;)

Jó termékmenedzsment mindíg tesztelteti az új terméket valamilyen formában, mielőtt végleges termékként piacra dobja (elkerülve a bukást és a vele járó veszteségeket). Ezt a tesztet most a pubg társadalom magára vállalta... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#10) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Tehát beléptek a nagyok is a BR világába. A Dice nem sz@rral gurít és amit ōk letesznek az asztalra first day az (szinte) hibátlan lesz, a dinamikus és minōségi bōvítésekrōl nem is beszélve,mert az EA-nek most gamer seggeket kell! nyalnia a szimpátia visszaszerzéséhez. Jelenleg a PUBG/Fornite nagyjából lefedi a piacot, de ha belép a 2 nagyágyú(CoD,BF) akkor fel kell kötni a gatyát a túléléshez.

Life, Uh, Finds A Way

(#11) hombre[EU] válasza Dyingsoul (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért mekkora volna a havas Stalingrad vagy romos Berlin,mint BR map. A kör pedig a Reichstagra szūkül 😉

Life, Uh, Finds A Way

(#12) Dyingsoul válasza hombre[EU] (#11) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az biztos. :) Mondjuk a lootolást valahogy nehezen tudom elképzelni egy BF-ben, de legfőképpen azért várnám mert a PUBG annak ellenére, hogy gyenge grafikája van így is egy optimalizálatlan bugtenger. A BF-ekben is szoktak bugok lenni, de össze sem lehet hasonlítani e téren a kettőt szvsz. BF1 még GTX 660-on is képes 100 fps-t hozni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#13) lofagi


lofagi
addikt

Nem tudom, de nekem a BF és a BR játékmód valahogy nem fér össze. Aztán majd meglátjuk. De nekem a BF mindig is a járművekről szólt. Most egy BR módban hogy nézne ki egy tank? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14) Dyingsoul válasza lofagi (#13) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem kell ám minden járművet betenni BR módba. Egyébként meg lehet olyan gyakori lenne azt RPG spawn, hogy nem szívesen ülnél be egy tankba mivel oké, hogy kinyírsz vele kapásból 4 embert, de azonnal kereszttűzbe kerülsz. :DDD
Azért egy BR-ben a taktika jelentős eleme a "most lőjek és adjam ki a pozíciómat vagy inkább lapuljak tovább?".

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Szerintem teljesen rendben van, egy bevált receptet implementálnak egy ismert franchiseba. Így nem mondhatják a kritikusok sem, hogy ebben semmi újítás vagy fancy dolog nincs a grafikán kívül. Nem biztos, hogy állandóan ezzel fogok játszani, de biztosan ki fogom próbálni ha lesz benne. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) RIC5I


RIC5I
tag

kövezztek meg de én kifejezetten élvezem ezeket a battle royal gameket :C

pont tegnap elött mondtam ismerösöknek hogy egy DICE battle royal game ütne igazán egy nagyon , én annak örülnék ha egy h anem VHII hanem picit modernebb köntösbe csak a battle royal mod lenne külön meg vehető "játék" ként :C de valszeg ilyen nem lesz

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#17) Dave567 válasza hombre[EU] (#10) üzenetére


Dave567
addikt

A Dice nem sz@rral gurít és amit ōk letesznek az asztalra first day az (szinte) hibátlan lesz

Jézúúsóóm!!!!!!!!!!!
Ezt ne mondtad volna... :(

(#18) Gery9112 válasza Dave567 (#17) üzenetére


Gery9112
őstag

Igen ezzel a kijelentéssel eléggé átment véleménybe. :DDD

Gondolom a first day alatt a saját első napjára gondolt.....1 évvel a megjelenés után.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#19) Dave567 válasza Gery9112 (#18) üzenetére


Dave567
addikt

Az a baj, hogy ilyet máshol is olvastam, és tényleg komolyan is gondolják... :O :O

Pedig nagyon messze áll tőle...

(#20) TTomax válasza hombre[EU] (#10) üzenetére


TTomax
nagyúr

"A Dice nem sz@rral gurít és amit ōk letesznek az asztalra first day az (szinte) hibátlan lesz"

Ugye csak viccelsz...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21) hombre[EU] válasza Dave567 (#17) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez nem vélemény hanem tapasztalat. BF1 PS4-en first day probléma nélkül. Lehet nem a legjobb platformon próbálkoztok

Life, Uh, Finds A Way

(#22) hombre[EU] válasza TTomax (#20) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mesélj mi a problémád a Dice-szal? Kérlek, a kiadó hülyeségeit hagyd ki

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#23) tuki2200 válasza hombre[EU] (#22) üzenetére


tuki2200
senior tag

Mondjuk az evrol evre egyre bugosabb, unbalancedebb, osszecsapottabb battlefieldek? Az egyetlen szerencsejuk, hogy nincs olyan alternativa, ami mainstream-mé tudna válni és a COD is alájuk dolgozik, a kritikan aluli jatekaival... amire meg reagalt kollega, valoszinuleg o vissza tud emlekezni, h minden battlefield megjelenesnel 1st day, 3rd day, 1st week stb. patchek tömkelege annyira hibatlanok a jatekok megjeleneskor

[ Szerkesztve ]

(#24) mcmike válasza TTomax (#20) üzenetére


mcmike
őstag

"Vakok közt félszemű a király" - azaz hiába nem tökéletesek a BF játékok (főleg nem az első napon), ennek ellenére nem sok (szvsz kereken nulla) értelmes alternatíva van az adott műfajban... :D

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#25) ribizly válasza TTomax (#20) üzenetére


ribizly
veterán

Kezdjük ott, hogy lesz open béta. Abban mindenki eldöntheti, hogy bejön e Neki a game és a játékmód.
Hogy nem lesz tökéletes első nap az nyilvánvaló, de általában tényleg addig csiszolgatják, míg jó nem lesz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) hombre[EU] válasza tuki2200 (#23) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Arról a szóról,hogy bug nekem mindig a CD Projekt Red Witcher 3 címū videojátéka jut eszembe,konkrétan a Farkas Iskola felszerelés(2 órát vett el az életembōl és egy távirányítóm bánta) na kérem az bug. Mégis top3 játék ever nálam is és (szinte) tökéletes a játék számomra. Az unbalanced dolgot nem értem a mai napig lehet én vagyok régimódi.
Nem értem komolyan, leültem a StarWars elé egy 140-es HDR tévén és sírva fakadtam,mert maga volt a SW videójátékok ünnepe. Az emberek pedig csak köpködnek a fejlesztōkre és bele sem gondolnak mennyi munka és content van a játékban

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#27) Dyingsoul válasza hombre[EU] (#26) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ma már mindenki hobbiprogramozó vagy szoftverkritikus. :DDD Én is sok önjelölt SoftwarePuzsérral találkoztam de én már belefáradtam a szélmalomharcba inkább tovább görgetek. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#28) Dave567 válasza hombre[EU] (#21) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor azt is írd le, hogy a te tapasztalatod.
Kezdjük ott, hogy olyan bugos mint az állat, hitbox problémák, lag problémák, szerver problémák, és a többi, de nem kezdem el leírni az összeset.
Pl Bf3, még az utolsó Dlc is bugos, nincs hang néha, és a többi.
Bf4 játszhatatlan, 1 év után sikerült rendbe tenni, hurrá, gratula a cégnek.
A Szar Wars-ról már nem is beszélve.

Ennyi ez a cég, egy nagy rakás semmi, na jó, a Grafika tényleg jó, ezt elismerem, + a nagy pályák meg járművek, de könyörgöm, még azok is bugosak.
Egy Btr vagy LAV el akad egy szalagkorláton???!!!! Hagyjuk már!!! :O

(#29) Hopkins95 válasza Dave567 (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mi bugos? Milyen hitbox problémák? 408 órám van már a játékban, de game breaking buggal még nem találkoztam. Egy olyan bug volt egyszer, hogy a hajó felrobbant és aztán mint a radírgumi kipattant a tengerből és forgott pár másodpercig. Ami vicces volt, fel akartam venni videóra, de aztán fél perc után eltűnt. Akkor mit mondasz a Ubisoft játékokra ha ez neked bugos? :U

Ami igaz és elismerem, hogy eleinte a szerverekkel tényleg voltak problémák és beütött időnként a rubber banding. Ez tényleg mondjuk szerintem is sokára sikerült javítaniuk, talán ilyen 9 hónapjára a megjelenésnek. De miután javították egyik nap felmentem játszani és azóta tökéletesen működik.

A másik amit fel lehet róni neki az a team balance, na az a mai napig tényleg szar. Sokszor van úgy, hogy az egyik csapatban akár 5-el több ember van, mint a másikban.

Én ezekkel a kis hibáival is szeretem a játékot és szerintem nagyon jól megcsinálta a Dice. De ha tudsz jobb játékot ebben a kategóriában, akkor hallgatlak. A Cod WW2-őt kipróbáltam bétában, nem jött be. Na ott hamarabb zavartak azok a problémák, amiket leírtál.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#30) Dave567 válasza Hopkins95 (#29) üzenetére


Dave567
addikt

Te miről beszélsz?
Bf1?

(#31) #24077056


#24077056
törölt tag

Erre vártam. Nekem nagyon adta magát, hogy a BF következő részébe bekerül a BR játékmód.
Kíváncsi vagyok rá. Minden adott hozzá, hogy jó legyen.

(#32) Hopkins95 válasza Dave567 (#30) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, ez a Battlefield 1.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#33) Dave567 válasza Hopkins95 (#32) üzenetére


Dave567
addikt

De én a többiről beszélek!!!
A bf 1 nem érdekel, de arra is sok a panasz a topicban. :))

[ Szerkesztve ]

(#34) Hopkins95 válasza Dave567 (#33) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jaj oké, én csak a legújabb játékai alapján ismerem a Dice-ot, mert a régebbieknél még nem volt olyan gépem, ami el tudta volna azokat futtatni normálisan.

Ha csináltak is régen hibákat nekem ez azt mutatja csak, hogy tanultak belőle és manapság jó játékokat csinálnak. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#35) Dave567 válasza Hopkins95 (#34) üzenetére


Dave567
addikt

Melyik játékokra gondolsz, mert tegyük fel jó lett a Bf1, bár sok a panasz rá, úgy hogy vannak kétségeim, hogy jó lett.

(#36) Hopkins95 válasza Dave567 (#35) üzenetére


Hopkins95
addikt

Figyelj, szerintem a Battlefront 2 sem lett rossz multiplayer játékként, ha nem rontják el a miktrotranzakciós vacakkal. Aztán ott van a Battlefield 2, azzal is elég sokat játszottam anno és jól szórakoztam vele. De ott van a Battlefield 4 is, még az Otherworld is nagyon jól értékelte összességében.
A Battlefield 1942-őt nem sorolom ide, mert nemrég játszottam vele és elszörnyűlködtem a bugokon, pedig anno nekem gyerekként fel sem tűnt. Sokak szerint az az eredeti Battlefield, de szerintem az újnak a nyomába sem ér. :D Komolyan, nem tudom én hogy tudtam órákat játszani vele anno és vezetni a repülőt pl., egyszerűen katasztrófa az irányítás.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#37) cskamacska válasza hombre[EU] (#21) üzenetére


cskamacska
addikt

"BF1 PS4-en first day probléma nélkül. Lehet nem a legjobb platformon próbálkoztok"

Egyébként valószínűleg tényleg csak ez a gond. Ha kiöregedett cinikus SoftwarePuzsér lennék, akkor azt mondanám hogy a kínálat megtalálta a keresletét. A népeknek nem Battlefield 2142, Project Reality, Forgotten Hope 2, Battlezone 2, meg Renegade X kell, hanem Battlefront II PS4-en. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#38) #31342592


#31342592
törölt tag

Nem ezzel kellene foglalkozni, mert a teamplayt total kiol(het)i hosszutavon.

Erre fektetik a hangsulyt es elfelejtik az alapokat.
Hanyszor csinaltak mar ezt hogy mindenfele felcsiggaszto modot beraknak ami par heten belul kiderul h hulladek.

Nem kell sztarolni mar dicot, foleg legutobbi gamuk sw battlefront sem lett jo, nagy penzlehuzas cratek sorolhatnam.

Bf1 en is egy rohatt custom servert nem lehet latni, nincs egyedive allitas fegyvereknel(minimalis) limitalt serverhelyek(orszagonkent) es limitalt a playercap. De nem is beszeltem a nagyszeru ea serverekrol amik csucsidoben lagolnak.

Szeretem bf jatekokat de nekem ez az irany mintha ea berencek lennenek amit bf1 el es sw vel csinaltak.

Varom nagyon 5-t de oszinten csak remelni tudom h nem rontjak el marhasagokkal.

tdm domination cq rush kell nem tobb. Mi legyen akkor a valtoztatas? Mechanika tonna map hozza kezelobarat felulet fegyverbalance es egyedi serverek+tonna mas amit nem sorolok fel ide; de a lenyeg ez a tomegbarat atvesszuk battleroyale crap nagyon nem bf hez valo.
De aztan ne legyen ebben igazam! :)

Mindenesetre ha az iranyt nezem nagyon meglepodnek ha valoban egy total mukodokepes jatekot kapnank.
Varom de vhogy meh. :F

[ Szerkesztve ]

(#39) #31342592 válasza mcmike (#24) üzenetére


#31342592
törölt tag

+

(#40) Hopkins95 válasza #31342592 (#38) üzenetére


Hopkins95
addikt

Custom servert? Dehogynem, hisz ott van a Quickmatch opción kívül a custom servers is. És működik, én volt hogy már használtam, bár a legtöbbet a Quickmatchet használom mert az mindig villámgyorsan talál szabad szervert. Meg aztán be tudod állítani hogy Base game, Mixed maps, Turning Tides, ... szóval az is nagyon jól meg van oldva.

Fegyvereknél meg mit akarnál még egyedin állítani? Szerintem így is annyi mindent lehet a fegyveren állítani, hogy ki sem használom. Pl. a skineket csak unalmamban szoktam lecserélni, amúgy nem érdekel. Még a célkeresztet szoktam esetleg és a magnificationt és letelt. Ez bőven elég, szerintem ez épp jó így.

Én az utóbbi időben már semmilyen laggot nem tapasztalok, egyszer volt olyan éjjel hogy mindenkit ledobott a szerver aztán újra fel kellett menni, de ezen kívül semmi probléma nem volt egyáltalán. Lehet hogy nincs sok szerver, de legalább dedikált szerverek.

Nekem hosszú idő óta ez a kedvencem, beleértve a szerverkeresőt is. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.