Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) grozam


grozam
tag

Én nem igazán látok különbséget.

(#2) luw2win


luw2win
őstag

még mindig ezen vitatkoznak? :F

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3) HaGii válasza grozam (#1) üzenetére


HaGii
tag

Ha megállítod a videót és kinagyítod,majd ezután rászánsz 1-2 órát a különbségek keresésére akkor simán találsz 1 max 2-t.
Egy ilyen videó után előszeretettel robbannak fel a PS3 vs. Xbox fórumok.Ha meg nincs ilyen videó akkor természetesen Forza3 vs. GT5 meccseket játszanak :C

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#4) BiP


BiP
nagyúr

Akárhány ilyen összehasonlítást (PS3 vs. X360) néztem, sosem láttam olyan különbséget, ami külön nézve (nem egymás mellett) feltűnő/emlékezetes vagy zavaró lett volna.
PC meg konzol között már látható különbségek vannak általában, de az már más tészta.

(#5) Yany


Yany
addikt

Vagyis, ha jól értem, hiába erősebb papíron a PS3, ez a gyakorlatban nem érvényesül. De legalább nehezebb rá kódolni. ;) Mindegy, úgyis WII van kilátásban, bár az sem mostanában...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#6) bwoay válasza Yany (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát multiplatform címeknél nemigen jelentkezhet az erőfölény,
exkluzív játékokat meg nehéz összehasonlítani, ld Killzone 2 vs. Gears of War 2.
Persze mindig akad, aki vállalkozik ilyesmire, és (szerinte) sikerül is neki.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) Abu85 válasza Yany (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy videóban nem lehet különbséget mutatni. Nagyfelbontású képernyőfotó kell ugyanarról a helyről.
Itt van példának a Ghostbusters:
video - kép

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Jaj már megint ez a találd meg a különbséget videó:) PC vs. konzol már érdekesebb lenne;) :C

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#9) 30z.Samu válasza GegeWarrior (#8) üzenetére


30z.Samu
félisten

"PC vs. konzol már érdekesebb lenne;) :C"

De azt valamilyen oknál fogva nem firtatják... ;] Amúgy a videót látva lehet hogy lekapom a demoját Live-ról.

Sic Parvis Magna

(#10) salaxx


salaxx
tag

kicsit off, de nem lehet kihagyni :) ...a forza 3 meccs egyelőre olyan, mint amikor nem jön meg az ellenfél :D

[ Szerkesztve ]

(#11) fogtunder


fogtunder
nagyúr

na igen, van akinek még hónapokkal, évekkel a vásárlás után is megerősítésre van szüksége, hogy igen, az enyém a jobb, és nem a másik, amit megvettem volna, de nem volt rá pénzem, meg erre is alig. teljesen céltalan amúgy, tényleg csak a flame-et generálja, az meg kinek hiányzik?

én is rohadt sok időt töltöttem az xbox vs. ps3 dilemmával, nézegettem az ilyen videókat is, de az lett a vége, hogy megnéztem milyenek az exkluzív címek, aztán megvettem az egyiket. minden más valójában csak sallang.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#12) aram01


aram01
nagyúr

Sokáig gondolkoztam ps3 vásárlásán,de végül xboxot vettem a videó alapján nem is bánom.Azt hittem a ps3 halálra veri a boxot de nem láttam semmi eltérést a kettő között.Ti?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) fpeter07


fpeter07
veterán

Némely részek talán világosabbak boxon, amugy ugyanaz.. Ps3 erősebb, de ez nem fog meglátszani (egyenlőre) :F

(#14) 30z.Samu válasza aram01 (#12) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Sokáig gondolkoztam ps3 vásárlásán,de végül xboxot vettem a videó alapján nem is bánom."

Én tavaly "kényszerből" vettem Xboxot, akartam játszani, viszont nem akartam fejleszteni a PC-t. Így döntöttem az Xbox mellett, mert jó árban volt és jó a játékfelhozatal. De nem bántam meg, hogy megvettem, sőt! De ne kezdjük már itt is a PS 3 vs X360 flame-et! Szép mind a 2 konzolon!

Sic Parvis Magna

(#15) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elég komolyan néz kis...és talán mintha PS3-on jobb volna pindurt az árnyék.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) alien_ válasza aram01 (#16) üzenetére


alien_
őstag

Nem flash kell, hanem venni 3 játékot, aztán cserélgetni... Nem muszáj azonnal végigtolni a mainstream játékokat, egy év alatt meg jócskán lemegy az áruk. Én GOW2-t, GTA4-et, Fallout3-mat és még sok más nagy nevet vettem 3000Ft -ért.

Swarm is coming.

(#18) aram01 válasza alien_ (#17) üzenetére


aram01
nagyúr

ez egy jó ötlet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) 30z.Samu válasza alien_ (#17) üzenetére


30z.Samu
félisten

GTA 4-et 3000-ért? :Y Ha tudsz még ilyet szólhatnál! :DDD

Sic Parvis Magna

(#20) alien_ válasza 30z.Samu (#19) üzenetére


alien_
őstag

Utánajárok =) Írhatsz priviben listát, aztán megnézem, mit tudok olcsón levadászni.

Swarm is coming.

(#21) szaszlaci


szaszlaci
addikt

A PS-en mintha jóval gyakrabban röccenne meg a kép..

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#22) lovag05 válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


lovag05
aktív tag

Nincs is miért, egyértelmű győzelem lenne, ide. ˇˇ

So many demons, so little time...

(#23) 30z.Samu válasza lovag05 (#22) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez egyértelmű, hogy a mostani atomreaktorok lekőrözik a 2 konzolt. :) De azért ezeken sem csúnyák a játékok! :DDD

Sic Parvis Magna

(#24) lovag05 válasza 30z.Samu (#23) üzenetére


lovag05
aktív tag

És, most gondolj bele, ha ugyanolyan optimizálással készülnének, ahogyan a két konzolra... Messze nem kellene ennyi új VGA, meg minden... Csak hát, a marketing... :U

So many demons, so little time...

(#25) 30z.Samu válasza lovag05 (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát igen... főleg a PS 3 VGA-jára optimalizálni nem semmi... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#26) lovag05 válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


lovag05
aktív tag

Háát... ha egy 7800GTX-re tudnak ilyen mértékben dolgozni... egy HD 4650-re, mondjuk miért nem? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#27) zsolt1129 válasza szaszlaci (#21) üzenetére


zsolt1129
addikt

Fene tudja,nekem nem tűnt fel annyira. Lehet vak vagyok :DDD .

(#28) alien_ válasza lovag05 (#26) üzenetére


alien_
őstag

Azért fix hardware-környezetre / oprendszerre programozni / optimalizálni lényegesen egyszerűbb. PC-nél van egypár variáció...

Swarm is coming.

(#29) szaszlaci válasza lovag05 (#24) üzenetére


szaszlaci
addikt

Szerintem még mindig igaz a régi állítás, miszernt PC-n a hardver, konzolon a játék hozza a pénzt.
Jobban, mint valaha.
Utolsó VGA kártyám: Ati 9500 Pra-ra moddolva. Azóta csak néha látok pár képet, hogy 1 milliárd trnzisztor, meg mittomén. Eltellik fél év, és a kártya kuka. Régen azért nem volt ilyen gyors ez az ütem. Vagy tévednék?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#30) lovag05 válasza szaszlaci (#29) üzenetére


lovag05
aktív tag

Talán lassabb volt, de a franc se tudja már... Amikor MX440-em volt, kaptam PS2-őt, tehát nekem azok az évek kimaradtak...

alien_: Igen, kár, hogy itt nem ez a helyzet. - hogy nem ennyire egyszerű optimizálni -

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.