Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

batman forever :))

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) Ari18


Ari18
őstag

Sosem voltam oda az ilyenekért, de a lopakodás miatt tuti megnézem. :K

(#3) Khan13


Khan13
senior tag

Hát nem tudom, nekem a videó alapján semmi késztetésem, hogy játszak vele... :U

(#4) Xelo


Xelo
addikt

a videó elmehetne ilyen szteroid-ellenes reklámnak. ne koxolj mert batman elintéz :D

(#5) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

akkor már inkább Assassin's Creed 2...

Aurea mediocritas

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Nem lehet ez rossz. Egyre jobban az az érzésem, hogy konzolt kéne venni. Ezek szerint PS3-at mert a Joker csak ott lesz játszható. De nem ez fog dönteni a kérdésben az tuti :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Engem megfogott... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) jamal king


jamal king
csendes tag

várom már a pillanatot, h kipróbálhassam... :))

M4A785TD-V EVO, Athlon II 620, Scythe Ninja 2, OCZ Platinum 1333 , Sapphire 4850, CobaNitrox750W, 250GB Maxtor, 320Gb Samu, 9-Bay Acrylic...

(#9) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Július végén demó, ezt ne felejtsétek el!

[ Szerkesztve ]

(#10) - = Zk = - válasza bishoplogan (#9) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Mostmár nem fogom :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha egyszer megjelenik már biztos jó lesz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#12) AMD_ok válasza Nunder (#6) üzenetére


AMD_ok
őstag

hogyhogy csak PS3-on játszható Joker?

(#13) bishoplogan válasza AMD_ok (#12) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Egyszerű. Ebből élvez exkluzívitást a PS3. A többi platformtól így próbál kirívó lenni. és ez némileg jót tesz a Sonynak is
Később lehet elérhető lesz 360-on is.

[ Szerkesztve ]

(#14) fricz19


fricz19
őstag

nem rossz-sőt szép :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#15) AMD_ok válasza bishoplogan (#13) üzenetére


AMD_ok
őstag

nos, hát ez elég nagy szemétség, már nem azért. Nekem X360-am van, akkor azon vagy lesz később, vagy sem :F

(#16) - = Zk = - válasza bishoplogan (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Picit undorító, hogy így "megkülönböztetik" a platformokat... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) Zirowe válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Miért,az nem undorító, hogy pc-re csomó játék ki se jön?
Vagy beadnak vmi kamu szöveget, hogy a pc nem bírná el a "csudajó" grafikát, aztán mégis kijön? (pl: sw: force unleashed)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) sanyi0321


sanyi0321
tag

Majd egy jó pár MS pontért biztos megkapják a boxosok is Jokert előbb vagy utóbb.

Go home... you're drunk.

(#19) TazLeacher válasza Zirowe (#17) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Húú ez meddig lesz téma. Nem csodálom, hogy mindenki ki van akadva, és jogosan. Jönnek valami sz@r dumával, hogy nem lenne olyan gép, ami...aztán eltelik x idő, pontosan ugyan olyan erős minden gép, de hirtelen már elfut rajta. Elég rókabőr szaga van a dolognak. Nem fogyott úgy, ahogy tervezték, így ki kellett egészíteni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) - = Zk = - válasza Zirowe (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

De, ezis az. De éncsak arra reagáltam, amit írtak. Mellesleg ezekről a dolgokról elég sokat nem tudok még :U

(#19) jer1cho : Naigen.. :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) Prof01


Prof01
veterán

Jöhet! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.