Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon komoly :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Raysen623 válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Jó ez a régi járgány, de mikor lesz játszható port PC-n ebből a részből?! Nem az érdekel, aminek az árusítását beszüntették Steamen :D

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) TBT válasza Raysen623 (#2) üzenetére


TBT
addikt

Soha! A DLC-k gyártása fontosabb, mint a PC-s port (amit amúgy is sokan visszaadtak és torrenteznek). :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#4) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Batmobil...hát nem is tudom...valami ultra futurisztikus verdának jobban örülnék.

(#5) oriic válasza DR01DMAN (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ami benne van alapból az nem elég high-tech? :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) DR01DMAN válasza oriic (#5) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Annál durvábbat akarok. ;]

(#7) TBT válasza DR01DMAN (#6) üzenetére


TBT
addikt

Én meg mégtöbb Catwoman playt akarok! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#8) Raysen623 válasza DR01DMAN (#4) üzenetére


Raysen623
addikt

Én pont örülök a régi verdának. Kiskorom kedvence volt az első Batman film Jack Nickolsonnal és Michael Kaeton-al a főszerepben. De persze Kim Basingert se feledjük el....te jó ég milyen fiatalok voltunk :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) oriic válasza Raysen623 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó hányszor láttam én azt a filmet te jó ég. (Meg előtte az egyik Star Trek-et is, mert kazettán volt mindegyik, de hibás volt a cucc, és nem lehetett előrepörgetni, így ha Batmant akartam nézni, akkor Star Treket is néztem. :D )

Live-Die-Respawn

(#10) DR01DMAN válasza TBT (#7) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Tetszett a macskanő nekem is. :D

(#8) Raysen623 Igen a film nagyon jó volt, a Tim Buron durva atmoszférát csinált Gotham citynek.

[ Szerkesztve ]

(#11) Raysen623 válasza oriic (#9) üzenetére


Raysen623
addikt

Konkrétan azt és a macskanőset is rongyá néztük :D Michelle Pfeiffer a kedvenc macskanőm :D Elkaptam volna már gyerekkoromban is ;] Persze latex nélkül...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) oriic válasza Raysen623 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miau. :D :C

Live-Die-Respawn

(#13) TBT válasza Raysen623 (#11) üzenetére


TBT
addikt

Azért ez a bőrrucis Macskanő sem rossz!

Ő nem fog kapni valami küldetéses DLC-t? :(

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#14) vitaro válasza TBT (#13) üzenetére


vitaro
senior tag

A Crimefighter Pack részeként kapni fog valamit ő is, de ha ez is csak egyetlen pálya lesz, akkor tényleg elmehet a Rocksteady a sunyiba! Kíváncsi lennék melyik zseni fejéből pattant ki, hogy pályához kötik a karaktereket, ez hatalmas visszalépés a korábbi részekhez képest.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#15) TBT válasza vitaro (#14) üzenetére


TBT
addikt

Ez jó hír, bár, ha a Harley Quinn és a Batgirl DLC-ket nézem, akkor szinte kizárt, hogy ez a DLC is jó és hosszú legyen! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#16) konikan


konikan
aktív tag

Pörög a marketing gépezet. Ne legyen igazam, hogy a nagy GOTY Edition bejelentéséhez közeli vagy egy időben bejelentik a Pc verziót, azzal az engedménnyel, hogy akkor a teljes árért az összes dlc is mellékelve lesz.

Most komolyan, személy szerint jobban örülnék egy sztori kiegészítő/bővítő dlc-nek, mint ilyen piti pályák, meg 20 perc alatt végigtolható küldetések.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#17) tDr1v3r válasza konikan (#16) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Fél évig jönnek majd a DLC-k elvileg, lehet beesik majd egy olyan ami hosszabb. Én reménykedek.

Bár még mindig nem sikerült végeznem vele. Srácok, akármennyire is pazarlásnak tűnik fejlesszétek normálisan a Batmobile-t! Hardon én szépen besz.pattam magamat a főszál ~75%-ánál a szinte 0-n álló tankommal.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.