Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Az első Batman (Arkham.Asylum) remek játék volt, tetszett az egész felépítése.. sajnos a másodikat nem volt időm normálisan játszogatni, de az utóbbi részekről eddig csak borzalmakat olvastam (Batman.Arkham.Origins és Knight teljesen kimaradt). Most már újra van kedvem elővenni a régi kedvecet! Bele olvastam kicsit a spoilerbe, de remélem tényleg nagy élményt okoz. Beszerzem.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#2) doooo válasza olbaidhun (#1) üzenetére


doooo
veterán

Az Arkham City-t határozottan érdemes végigjátszani. A legjobb. Az Origins már sokkal kevésbé élvezhető, az újat meg még nem sikerült kipróbálnom.

(#3) d@vee válasza olbaidhun (#1) üzenetére


d@vee
őstag

Ha osztályozni kellene az Arkham szériát, akkor az Arkham Asylum 10/8, az Arkham City pedig 10/9,5 .
Szóval ha az első rész tetszett, az Arkham City-t semmiképp ne hagyd ki :) Mondom ezt 2-2 végigjátszás után :D
Az Origins-t hagyjuk, nem az igazi.

Ja

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Nekem annyi volt zavaró a játékokban, hogy még a harc olyan volt benne, hogy az állam leesett, addig a legegyszerűbb tereptárgyak megállítottak minket és megakadályozták előrehaladásunk folyamatosságát (pl a szék).

Na de, hogy a teszthez is hozzászóljak, nagyon szépen le vezetted. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) hege8888


hege8888
aktív tag

Csak egy pici korrektúra:
nem "PC-s kiadás koporsójára,", hanem
PC-s kiadás koporsójába kerülnek a szögek.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Origins nem érdekelt, nem hiszek az ilyen "adjuk oda más csapatnak a köv. játék fejlesztését" húzásokban.
Első kettőt szerettem, így nyilván vártam a harmadik Rocksteady játékot. Olyan szinten elvették a kedvem az egésztől a sok negatív értékeléssel, hogy a mai napig nem játszottam még vele.
Előbb-utóbb mondjuk begyűjtöm, hamar lecsúszott a budget kategóriába a játék. Nagyobb kulcsos oldalakon már 12-14 eurótól kapni. De várok pár hónapot még, hátha kalapálnak még rajta valamennyit.

(#7) Bad Pritt válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem kalapálnak, végeztek vele. Most már egészen jól megy PC-n is, minden nagyobb hibát kijavítottak, a Season pass összes tartalma is megjelent, úgyhogy ennyi volt a játék a Rocksteady részéről.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kegyetlenül jó játék, anno előrendeltem, de nyár óta "megakadtam" vele az utolsó chapternél (80% talán, amikor Gordon után kell menni). Megvan az összes side quest, kivétel a riddle-k... ezeknek nekiálltam, de egyszerűen marha sok munka van vele hogy megkapjam a teljes befejezést.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) Gusztáv válasza olbaidhun (#1) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én pont most fejeztem be az Origins-t, megvan minden side misson, és majdnem minden összeszedhető dolog. Én is sok rosszat olvastam róla, kicsit félve is kezdtem vele játszani, de nekem pozitív csalódás volt. Én nem érzem a történetet rosszabbnak, mint a az első két rész, a 40 óra játékidő is megvan, és fantasztikus érzés Gothamot még viszonylag egyben látni, nem úgy mint az Arkham City-ben.
A Knight-al még nem játszottam, most is azért néztem csak be ide, hogy megtudjam milyen állapotban van PC-n, de ezek szerint már nincs nagy gond, akkor ideje valami akciós GOTY verzió után nézni.

Laci

(#10) Fitzgerald válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akkor hamarosan megveszem. A PC-sek ha jól emlékszem kaptak valami tartalmat kárpótlásként, ez mi is volt? Aki most veszi és nem az első megjelenéskor vette, az gondolom ebből kimarad már?

(#11) Adam_Shepard válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az Novemberig élt. Megkaptuk a legokon kivul az osszes batman jatekot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#12) HussarF válasza Gusztáv (#9) üzenetére

Szerintem is alaptalanul fikázzák ilyen mértékben az Origins-t. Marha jó az is. Van benne pár bug, de azért annyira nem vészes. A sztorija jó, a kellő mértékű újdonságok is megvannak benne, az előző részekhez képest.

(#13) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Látom ps3 ra már nem érkezett az arkham knight.. Ezt indokolja az UT engine grafikája vagy csak lusták voltak?

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#14) Agyzuzo válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Igen, meg az is kimaradt akinek megvoltak a korábbi részek. Volt róla szó, hogy az kap plusz példányt steam gift-ként, de le lettünk sz*rva. Jó kis Warner-hozzáállás. Aki nagy rajongó és mindent megvett annak ne dobjunk már Season Pass-t (pedig volt ilyenről is szó, meg extra példányokról is, de végül a SEMMI valósult meg).

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15) davidsone válasza doooo (#2) üzenetére


davidsone
addikt

a legjobb és legtartalmasabb 100%-ra kitolni egy egész éves mulatság :D
de nekem az origins és a knight is bejött de azért nem annyira h kimaxoljam...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#16) ribizly


ribizly
veterán

Én nemrég vittem végig a story-t (nem 100%-ban, mert ahhoz már nem volt idegzetem) és akkora flash, hogy nem is tudom volt e ennyire élménygazdag játék. A grafika, a karakterek, a story a játékmenet, stb. mind annyira egyben van, hogy kár kihagyni bárkinek is.
Az utóbbi hetekben, hónapokban folyamatosan jöttek még hozzá patch-ek és bár nem éppen egy gyenge géppel futottam neki, de különösebb problémáim nem akadtak, de azt tudni kell, hogy ha mindent maxon akar az ember tudni, akkor egy GTX980Ti fog kelleni.

Ha össze akarom hasonlítani a részeket, akkor az én listám:
Asylum: 9/10 (elég jó kezdés volt azért)
City: 9,2/10 (azért Gotham elég komoly lett, és a játékmechanika is csiszoltak)
Origins: 6/10 (a végén már nagyon untam, pedig voltak jó pillanatai)
Arkham Knight: 11/10 (még a Batmobil ellenére is, elképesztő az egész)

Egyébként, ha valakinek gondja van a PC-s porttal, akkor ezt speciel lehet konzolon is tolni és lehet olcsóbb venni egy konzolt majd eladni, mint egy high-end PC-t összerakni, mert ezt érdemes teljes pompájában élvezni. Jah és mivel nem kell precízen célozgatni (legalábbis ez nem egy CS), én ezt PC-n is XBOX 360 controller-el nyomtam végig. ;)

Szóval mindenkinek ajánlom, mert valóban zseniális!

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az eredeti elképzelés a kompenzációra az volt, hogy akik Steamen vagy viszonteladóknál szerezték be a játékot, azok megkapják a Season Pass minden tartalmát. Ez engem nem érintett volna, mert nVidia kupon formájában szereztem be a játékot. Végül az lett, hogy mindenki, akinek a Steam könyvtárában ott volt a játék, megkapta a három korábbi rész GOTY verzióját, plusz az Arkham Origins - Blackgate című spinoffot is.
A játék jelenlegi formájában egy belépőszintű PC-n is elfogadhatóan fut már, nyilván megkötésekkel, de minimális problémákkal. A látvány szerintem továbbra is pazar, a fizikával ugyanúgy vannak gondok, mint szinte minden Unreal játéknál, úgyhogy ezzel együtt lehet élni.
Előző generációra nem jelent meg, ahogy tavaly a húzócímek legtöbbje sem, amelyik meg igen, az is elég durva butításokkal. Az Arkham Knightban nincsenek töltések, vagy amikor van, az átvezető animáció alá lett bújtatva, ezt képtelenség lett volna ekkora területen ilyen látvánnyal és ennyi NPC-vel megoldani.

Azóta már teljes lett a Season Pass, nem akarom beleírni a tesztbe, de ide írok pár sort róla: alapvetően háromféle plusz tartalmat csináltak a játékhoz, az első a játék open world részében kapott helyet (ez a Season of Infamy), a második a különálló plusz tartalmak (Gotham's Most Wanted és a challenge-ek) a harmadik pedig a kozmetikumok (skinek a Bat-család és a kocsi számára).
A Season of Infamy a mellékküldetésekbe lett integrálva és egy külön körmenüből érhető el, négy darab küldetés, amik Killer Croc, Mr. Freeze, Ra's al Ghul és Mad Hatter sztoriszálait zárják le. Az igazság az, hogy az alapjáték mellékküldetései sok esetben repetitívek lettek, viszont ez a négy, vagy legalábbis a négyből kettő hatalmas élményt nyújtott, tényleg élmény volt őket végigtolni. Mad Hatteré volt szerintem a legeredetibb a cel-shaded mesedélutánnal, de mégis Mr- Freeze-é vitte a pálmát, gyönyörű lezárást adva a kis minisztorijának.
A Gotham's Most Wanted már a Season Pass bejelentése óta kettős érzelmeket váltott ki a játékosokból: míg az Arkham City kapott egy felemás sztori DLC-t, addig az Arkham Origins Cold, Cold Heart története sokkal jobb és tartalmasabb lett, ezért furcsa volt, hogy itt 5 darab különálló epizódot kapunk. A megjelenésük után még több vitát szültek, mert az ötből három (Nightwing, Robin és Red Hood) valójában csak egymás után fűzött challenge mapokat jelent, Harley Quinné az eltérő irányítás és képességek miatt lett volna érdekes, de szintén baromi rövid lett, Batgirl kapott ugyan egy saját kis szabad játszóteret, de alig volt 1 órás az egész története. Összességében az öt küldetés 100%-ra teljesítéséhez nagyjából 2,5-3 óra elég képességektől függően, ezeknél csak a folyamatos kommentárok és beszélgetések (Nightwing mindent visz szvsz) és a különböző karakterek más-más játékstílusa ad egy kis pluszt.
A challenge-eknél viszont vannak kreatív megoldások: itt is megjelent a dual play, ami színesíti a verekedős kihívásokat, valamint a batmobile is kapott saját challenge-eket, ráadásul témák szerint: minden batmobile skinhez (az ingame járgány mellett az 1966-os sorozat, az 1989-es Burton-film, a 2008-as Tumbler és az idei film kocsija keürlt be) két pálya tartozik, majd ezeknek a pályáknak a háromkörös, körönként változó fajtája. Ebből a szempontból hasonló, mint a Riddler mellékküldetések trial versenyei, azok is ilyen sémát követnek, csak itt a dizájn teljesen eltérő minden esetben, az 1966-os pálya mókás, a zenét is átvették a sorozatból, a '89--es és a '08-as is megidézi a filmeket mind a pályadizájn, mind a zene terén, a '13-as pedig egy high-tech tesztpálya lett. Persze nem kötelező a pályához tartozó autóval menni mindig, én például a Tumblerrel csináltam meg az összeset. Ami jó a challenge-ekben, hogy az itt megszerzett csillagok is felhasználhatóak a sztori során a fejlesztések megszerzéséhez.
A batmobile skinekről az imént írtam, pazar lett mindegyik, ráadásul a fő szál teljesítése utána használhatóak a nagytérképen, de az eredeti tank harci képességei nélkül sajnos. Amiről viszont csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, az a skinek hatalmas kínálata és fantasztikus minősége. A kocsik mellé jár a hozzájuk tartozó Batman is (kivéve a '66-os, az csak PS4-en van) és emellett még rengeteg másik is bekerült. Van, ami a Season Pass része, van, ami a WB account csatolása után érhető el, de iszonyat minőségi az összes, Személyes kedvencem a 2016-os Batfleck ruha, de tényleg rengetegféle van, mindenki megtalálhatja a neki tetszőt, ha az ingame robotruha nem jött be. Emellett persze a teljes Bat-család is kapott plusz ruhákat.
Összességében tartalmas, de számomra kissé széttöredezett lett a Season Pass tartalma, egy nagyobb sztori DLC-t jobbnak éreztem volna a sok kicsi helyett. Viszont a négy Season of Infamy küldetés kellett ahhoz, hogy bátran ki merjem jelenteni, hogy ez lett szerintem a legjobb az egész sorozatban.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) Peterson_


Peterson_
addikt

Épp most tolom én is a játékot, akcióban vettem meg a Steamen körülbelül két hete.
Előtte már rég szemeztem vele, de eltántorított a rengeteg negatív komment és videó.

Aztán végül úgy gondoltam, hogy szerencsét próbálok vele, és eddig nekem baromira tetszik.

Az asylumon kívül mindegyik részt megvettem, végig is toltam többször is, és ha sorrendet kellene állítanom(és most a technikai részt nem veszem figyelembe), akkor egyértelműen ez lett nálam az első, míg a City és nagyon kicsit lecsúszva az Origins.

A Cityben sokkal több emlékezetes momentum volt, mint az Originsben, viszont kisebb volt a terület, és egy hangyányit kötöttebb volt számomra.

Az Originsnek jobban tetszett a stílusa, ugyanis nagyon kedvelem az új Batman szériát, és a Dark Knight érát.
Viszont ebben sajnos sok volt a kihagyott kapufa, és az egyébként egész jóra sikerült főszál lefutása utána elég könnyen unalomba fullad a játék a nem túl változatos, és igen gyakran ismétlődő feladatok miatt.

Arról nem is beszélve, hogy azért az Originsben is voltak bugok kismillió számra, nekem pl soha nem sikerült teljesítenem az Dark Knight system kihívásait, mert egyszerűen a program nem írta jóvá őket, így néhány gadgetet meg sem tudtam szerezni.
Az AC ebből a szempontból-is- teljesen rendben volt.

...és Akkor most az Arkham Knight:

Egyfelől amit kihoztak az U3 motorból, az valami elképesztő....de ahogy portolták PC-re, az meg valami borzasztó.
A zene szerintem az eddigi legjobb, a szinkron szokás szerint csillagos ötös, nekem tetszik, hogy sokkal több feladat van benne, bár a nyomozós részt még így is lehetett volna kevésbé...árkádra csinálni.

A Batmobile néha tényleg idegesítő, de azért hozzá lehet szokni, szóval eddig annak ellenére sem vánom, hogy megvettem, hogy irdatlan sokat szívtam vele.

Bár alapvetően befoghatnám a szám, mert minimum közelében vagyok a laptopommal
(Asus n550jk full HD - i5, 8GB Ram, Gef 850M 2GB +SSD) , de azért mókás, hogy eleve szívni kellett azzal is, hogy egyáltalán elinduljon.
Félreértések elkerülése végett, ezek a dolgok nem a gép teljesítményén, vagy a játék gépigényén múlnak.

Egyszerűen az 800,900M szériás geforceokat nem szereti a program, amit azzal honorál, hogy teljes képernyős módban ledob a tálcára, aztán csak villog a kép.

Ez már nálam a második lépcső volt, mert elsőre a gépem is kinyírta, szóval másik driver kellett amivel hajlandó volt elindulni. :(

Sokat olvastam a problémáról, nem csak nálam jelentkezik, és csak ablakban képes futni a játék(windowed no border módban).

Alasony-közepes- illetve részletességet tekintve magas beállításon így legalább fut a játék 30-40 fps-sel, ami tudom,hogy a legtöbbek számára szánalmas, de én nem igénylem sem a fullHD-t, sem a 60/90fps-t.

Apropó fullHD...a szépséghiba az, hogy valamiért ebben a megjelenítési módban, csak fullHD-ban nem néz ki okádékul a játék, mert csak az eggyel kisebb fokozatra állítva is pixelhalmaz lesz az egész.
Más játéknál még 720p-ben is jobban fest, szóval kénytelen vagyok 1080p-ben játszani, csak így a mérések alapján kb 15-20FPS-em is ugrik.

Szóval ezzel kapcsolatban próbáltam is a WB-hez fordulni, de természetesen félfinoman elküldtek a sunyiba, hogy minek vettem meg a játékot, ha nincs meg az ajánlott konfigom.
Csak azt nem akarták megérteni, hogy ez a kijelző vibrálós, ablakos probléma mennyi embert érint, és ez nem függ össze a teljesítménnyel.
Természetesen linkeltem nekik videókat, Steames bejegyzéseket, ésatöbbi, de közölték, hogy mivel nincs meg a szerintük minimum konfigom, ezért nem tudnak(nem akarnak) a továbbiakban ezzel a problémával foglalkozni.

Egyetlen erényük kb az volt, hogy nagyon gyorsan válaszoltak :DDD

Szóval igen érdekes az összkép, mert ezek alapján simán azt mondanám, hogy dugják fel a játékukat ahova gondolom, de kipróbálva meg....hát ja, nagyon jó lett.

Kár, hogy lezárták a sorozatot, pedig én tuti vevő lennék egy normálisan portolt, tényleg egész Gothamben játszódó, nem civil mentes, mindenféle hülye indokkal kiürített Arkham játékra :))

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#19) ribizly válasza Peterson_ (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Az a baj, hogy a WB ezzel a játékkal elvesztette a PC-sek egy részét, pedig ennek nem így kellett volna történnie. Majd fogta ütött egy újabb szöget, amikor kijelentette, hogy nem lesz SLI támogatás. Lássuk be ez nem akkora érvágás, mert elenyésző részét képezi az SLI rendszerrel rendelkező játékosok száma a teljes vásárló réteget, de ezzel megint csak veszítettek néhány embert. Majd jött az ami végképp betette (nálam) a kaput, a Mortal Kombat X(L). Aminél majdhogynem hasonló kanossza után fogta magát a WB és bejelentette: nincs tovább támogatás. Sem patch, sem DLC, semmi. Még örülhetünk, hogy a Batman-t nem hagyta így magára, de nálam a legaljasabb kiadó címet elnyerte.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) ribizly


ribizly
veterán

Még annyit szólnék hozzá a témához még mielőtt valaki bedobná, hogy a "PC halott": Az e-sport (CS, Starcraft, DOTA, stb.) eléggé húzza a dolgot és hiába van CoD verseny konzolon (amit tényleg sokan néznek), azért ha e-sport-ról van szó mégis csak a PC marad. Ez persze nem igaz a casual gamer-ekre, és abból van persze több. Pédául a
- Microsoft mostani törekvése (transzparens megoldás windows 10-es rendszereken, aminek a segítségével XBOX ONE és PC között eltűnik a határ),
- a Valve nyitott az opensource felé (Linux),
- multiplatform engine-k megjelenése (Cryengine, Unreal engine, stb.),
- több konzol exkluzív cím is végül megjelent PC-n (pl. Mortal Kombat 9, Injustice, Rise of the Tomb Raider, stb.),
- megjelentek komoly PC exkluzív címek (XCOM2)
pont az ellenkezőjét sugallják.
Úgyhogy én nagyon remélem, hogy nincs igaza azoknak, akik temetik a PC-t, mert nekem volt konzolom (XBOX 360 és Playstation 2 is), de amint végeztem az exkluzív címekkel már ültem is vissza a PC elé. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) Bad Pritt válasza ribizly (#19) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A WB nagyon ambivalens ezen a téren, a Mortal Kombat meg az AK aljamunka lett ilyen-olyan okokból, viszont tőlük jött az utóbbi idők legjobb portjaiból is kettő: a Shadow of Mordor és a Mad Max. Lehet meg kéne fontolniuk, hogy egy felállítanak egy kisebb csapatot azokból az emberekből, akik ezeket a portokat készítették és a jövőben minden játékukat rájuk bíznák. Pont mint a Square-nél.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) ribizly válasza Bad Pritt (#22) üzenetére


ribizly
veterán

Valóban, főleg ha a Dying Light-ra gondolok, akkor mindjárt elszáll minden haragom. :) Ettől függetlenül eléggé csúf fiaskóik voltak mostanában és remélem nem az lesz a vége, hogy nincs több game PC-re. Furcsa amúgy, hogy ez a PC-s optimalizáció mennyire problémás. Én tudom, hogy sokáig tart letesztelni valamit és ilyenkor felmerül a "megéri e" kérdés, de ezek nem rövid távon kellene, hogy számítsanak. Hiszen ha van egy jó port vagy egy jó engine, akkor onnantól gyorsulnak a dolgok. No mindegy. Majd csak lesz valami. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) .LnB válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

'Most már egészen jól megy PC-n is" :)

Tetszik a cikk jó lett, a spoileres részt kihagytam. Játszanék én vele. De ugye el se indul az eredeti steames változat! :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) Bad Pritt válasza .LnB (#24) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

AMD Crimson drivers are still somewhat unstable for some users with Arkham Knight. If you’re experiencing issues, try rolling back to a previous driver version. 15.7 or 15.11.1 seem to work well for a lot of users. *In future this should be fixed

Lehet ez lesz a problémád, ami az én problémám is lesz jövő hónapban már. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#26) .LnB válasza Bad Pritt (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet pont Crimson volt fent mikor próbáltam. Most 15.7 van, majd ránézek. Szutyok szar az a Crimson. The Division, GTA V, Rise of Tomb Raider, ezek mind fagynak vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Peterson_ válasza ribizly (#19) üzenetére


Peterson_
addikt

A Mortal Kombat problémája szerencsére engem nem érint, annyira soha nem volt nagy kedvencem, hogy beszerezzem.

Itt már rosszabbul esett a keserű pirula, de így sem érzem úgy, hogy kidobott pénz lenne amit kifizettem érte.
Az tisztán látszik, hogy itt olyan dolgokon siklott el a játék pályafutása ami szinte csak a kiadó sara.
De ezeket a dolgokat leszámítva tényleg az egyik legremekebb, legélvezhetőbb játék amivel valaha játszottam.
Egy baj van csak vele, hogy baromi nehéz félretenni, ha egyszer nekiülök...:C

Szerintem előbb-utóbb a season pass-t is kénytelen leszek megenni.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) Bad Pritt válasza .LnB (#26) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na ezért írtam neked priviben, hogy én még nem zárom ki a 960-at a képből. :)
Crimsonnal tényleg több panasz érkezett Steam fórumba is, úgyhogy sanszosnak érzem, hogy az a ludas, főleg mert a 260X-szel simán ment neked is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29) szupermacs


szupermacs
veterán

Az első 2 résszel játszottam. Nagyon sajnáltam, hogy nem volt benne olyan lehetőség, amivel a Cityben egy erősebb, jobban felturbózott Batmannel indulhattunk, ha minél több dolgot összeszedtünk az első részből. Nem volt összekötve sajnos. Tudom, hogy jóval később játszódik a történet, de nem lett volna rossz. Sajnos így nem motivált semmi az összeszedhető tárgyak gyűjtésében, mert a neten és a képregényekben már mindenki megismerte a háttérsztoriját az ellenfeleknek. Jó lett volna ezzel egy kis extrát adni a játékosoknak.

A 3. rész kimaradt, mert nem tudtam belőle dobozos változatban GOTY-t venni. Remélem egyszer még pótolják ezt a hiányosságot, mert biztos beruházok rá.

Ez a rész meg a gépigénye miatt felejtős sajnos, pedig nagyon tetszett a videók alapján. :(

(#30) marilllyo


marilllyo
veterán

Most vettem meg újra PS4-re. Mindegyik résszel úgy voltam, hogy nagyon nagy duzzogva álltam neki. Utána persze mind behúzott mint az állat...de legmélyebben talán a legelső az Asylum. Az volt rám a legnagyobb hatással. Szerintem az Origins is jó volt. Maga a városban nyomulás jobban tetszett ott mint az City-ben. A City-re emlékszem legkevésbé.
Nekem ebből az A.K-ból a bossfight-ok nem tetszettek. Nem is volt igazán egy jó verekedős Bf. Mint pl. A.O.-ánál Deathstroke.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.