Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

"A Rage úgy lett szar, ahogy van, a mai napig nem visz rá a lélek, hogy elővegyem, számomra eddig kidobott pénz, akárhogy is nézzük."

Ez tetszett! :D

(#2) hackeeeee válasza Angel1981 (#1) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Wehehe, na ja. :D

Mellesleg az "a" helyére raknák egy csillagot, ha már publikus az írás. :)

Véleményem szubjektív...

(#3) Vistaboy válasza hackeeeee (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Bocsi, nem is vettem észre. Néha csak írom, amit gondolok. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) hackeeeee válasza Vistaboy (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Részemről nem gáz, Engem nem is zavar, meg látom másokat sem, csak akkor is. :)

Véleményem szubjektív...

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát srácok nagyon nagy játék. Hosszú, ha mindent meg akarsz csinálni, kitartónak kell lenni. 32 órám van benne 63%-on vagyok. :DDD
Hogy ne csak off-oljak. A játékot én steamen előrendeltem. Simán lejött, vagy 8 óra alatt a 17 giga. Nekem annyi jött le. A játék elején néha a dlc keresésénél a fagyás őrítő. Valamikor megy, valamikor nem. Néztem a honlapon a fórumot és azt írják hogy meg kell várni, míg bejelentkezik a live. Megtörténik és puff kilép. Szóval remélem a dx patch-el javítják mert elég cinkes így.Ja, nekem is az elején sokat tölt, pedig steamen van fent. Nem tudom miért.
A macskanővel való végigjátszást meg nem igazán értem, ő is gonosz, batman meg jó. Mikor joker ellen mennél akkor mi lenne? Harcolnál ellene? Nem hinném, tuti partiba vágnák a cica lányt. :D Szóval nem kell nekünk a macskanő féle verzió végigjátszás. Jó a batman ahogy van.
Egy bajom van vele, amit én cseszerintettem el, az egyik mellékküldetés nincs meg, mert sajnos minden politikai foglyot megmentettem, amit nem kellett volna. Szóval azt a következő végigjátszásnál kell megcsinálnom. ;]
Amúgy nagyon jó játék, függő lettem, de a riddle fejtörők kikészítenek, megőszülök tőlük. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hasonlóan az 1. részhez. :)

Véleményem szubjektív...

(#7) đayW@LkeR válasza Vistaboy (#3) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Grat!! és THX a tesztet. :R
Élmény volt olvasni, sikerült is eldöntetni, akk mindenképp a Skyrim marad-azt rendelem. Jövőre meg jöhet a "bőregér"

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#8) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Tényleg nagyon jó és hasznos a teszt. A lényeg, hogy valódi folytatása ez az első résznek.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#9) Vistaboy válasza Sub-ZeRo (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

"A macskanővel való végigjátszást meg nem igazán értem, ő is gonosz, batman meg jó. Mikor joker ellen mennél akkor mi lenne? Harcolnál ellene? Nem hinném, tuti partiba vágnák a cica lányt."

Pont ez lenne a lényeg, hogy nem kellene állandóan szabályok szerint cselekedni. Egyébként pedig mitől lenne ő gonosz? Pusztán csak szabadabb felfogású, mint Batman. És igenis nagyon fel tudná dobni a játék értékét - ha már beletették a karaktert -, ha egyszer mást is lehetne csinálnod, nem csak ártatlanokat menteni a gonoszoktól, hanem segíteni őket vagy társulni velük. :DDD

Mindegy, ezzel nem akarok senkinek a lelkivilágába gázolni. Mielőtt valaki félreértelmezné ismét: NEM ALACSONYÍTOTTAM LE A JÁTÉKOT. Pusztán csak rávilágítottam, hogy mekkora lehetőséget hagytak ki belőle. Ha később lesz ilyen DLC, akkor meg bek@phatják, ezt már az elején bele kellett volna tenni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) Sub-ZeRo válasza Vistaboy (#9) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én nem tudnám elképzelni vele a végigjátszást. :( Igaz lehetett volna benne több macskanős küldetés tény és való.

(#6) hackeeeee:A végigjátszás ideje nem egyezik, mert ott 8 óra alatt végigtoltam kb 100%-on vagyok. Itt meg 63-on vagyok és még van vagy 150-160 riddle féle találós keresgetős rész. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#11) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Öhm, úgy gondoltam, hogy ugye ott is ha csak a "fő szálat" játszotta az ember, akkor asszem 60% körül megállt.

Véleményem szubjektív...

(#12) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#11) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ja úgy igen, kb. Itt az 40%. Vagy talán kevesebb.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az úgy korrekt. :)

Mondjuk az tökjó, hogy ráhasaltak ilyen téren a játékra, hogy nem az van, hogy csak pikpakk végigjátsza az ember és kész.

Amúgy úgy is lehet, h főszál végigjátszása után csinálja az ember a maradékot? Asszem az első részben is lehetett hasonlóképp.

Véleményem szubjektív...

(#14) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen lehet úgy csinálni. Én is úgy csináltam meg 1-2 feladatot, 1-et meg nem is tudtam megcsinálni, mert előbb csináltam meg egy mellékküldetést és nem volt emberkém aki útba igazít. Szóval ezt buktam. De lehet persze, de valahogy nem csak a főszálat csinálod, mert úgy is bele kezdesz egy mellékküldetésbe.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) Prof01 válasza Angel1981 (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem nagyon bejött a Rage. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#16) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jó spoiler nélküli teszt lett. Köszi.
Eddig is kíváncsi voltam rá, most meg pláne.

(#17) doncortio


doncortio
senior tag

Gratulálok a teszthez élménybeszámolóhoz :)

Azért lenne egy kérdésem.
Vistaboy, te csak PC-n tesztelsz? Ahogy elnézem az írásokat a többségüket te követted el, a konzolos tesztek kire hárulnak akkor?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#18) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#14) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaa, értem. :)

Tehát akkor ha a főszálon másképp csinálsz valamit, akkor szívhatod a mellékküldetést, és ugyan ez fordítva, ha jól értem.

Véleményem szubjektív...

(#19) Kassadin


Kassadin
addikt

Nekem csak jövő hónapban lesz a játék előzménye(AA), de örülök neki, hogy a folytatása ilyen jóra sikerült, és ennyi mindent beletettek a játékba. Befogom szerezni majd én is, idővel.

[ Szerkesztve ]

(#20) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

"Batman is jóval több fejlesztést végezhet felszerelésén, mint az Arkham Cityben."

Gondolom ez Asylum akart lenni :) Amúgy igényes cikk, minden szempontból megállja a helyét. A játékot meg mindjárt kipróbálom.

(#21) Hunter2


Hunter2
addikt

vpn-el nem aktíválhatók a DLC-k?

(#22) Sub-ZeRo válasza hackeeeee (#18) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem egészen. :DDD Csinálod a fő küldetést, meg repkedsz mint a gólya... a levegőben és egyszer csak egy adást fogsz el, akit agyon akarnak verni. Na azt neked meg kell mentened, mert ha nem, akkor ez a megmentős mellék küldetés nem lesz megcsinálva. És ha megmented akkor kapod az xp-t meg a riddle challenge-t. De előtte meg a gyilkolásos mellékküldetést is meg kell találnod, mert ezeket a megmentett fogjokat ki kell kérdezned, mert ők adnak több infót a dologról. Szóval azért összetett nagyon. Figyelni kell mit csinálsz. Szóval rá vagy kényszerülve, hogy a mellék küldetéseket is csinálgatnod kell. Remélem lejön mit akarok mondani. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#23) Vistaboy válasza doncortio (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. (Mindenkinek). :R

Igen, nekem nincs konzolom, többek között ezért is nem én készítettem a Battlefield 3 bemutatót, mert abból sajnos csak XBOX360 verziót kaptunk.

Egyébként sem tudnék konzolon FPS-t játszani, ahhoz már túl régóta van PC-m, hogy most megszokjam a kontrollert. A konzolos teszteket azok végzik, akik éppen ráérnek és van konzoljuk. De szerencsére a tesztjátékok zömét PC-re kapjuk.

Ami pedig tetszik, azt magamnak úgyis megveszem, ha van rá keret. :)

(#20) BloodyEddie: Köszi az észrevételt, javítottam. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) strebacom


strebacom
senior tag

Segitsetek:
Nos nekem elindul a game fut is jól,meg miden de nem ment, mert nem tudom elindítani a w.Live-ot és nemtok bejelentkezni a profilomba és offline profilt sem tudok csinálni(mivel ugye nem fut live), pedig fel van telepítve, a játékban nem is adja be a live-ot hiába kattintok rá, vagy nyomom a "home"-t....
Mi lehet a baj??
:F :R

(#25) doncortio válasza Vistaboy (#23) üzenetére


doncortio
senior tag

Na majd akkor én írok pár "olvasói tesztet", van két friss gány játékom :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#26) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

A szokásos technikai malőröktől eltekintve nekem ez az idei év legjobbja. Az Asylum is nagyszerü volt de ez mindenre rátesz vagy 10 lapáttal. A helyszin,a szereplők minden. Egy képregény/Batman fannak ez a vizuális orgazmus. :) Van amikor percekig csak a várost nézem egy fenti helyről annyira hangulatos az egész. Dx9-ben normal physx-el is egész szép/Batman köpenyén még a hópelyhek is látszanak/ de kiváncsi leszek a patchre. + pont a Macskanő miatt /nem Halle Berry-s hálisten/ akivel kegyetlen jó bunyózni,tetőkön ugrálni. PC-n nálam ez az Év befutója! :)

(#27) hackeeeee válasza Sub-ZeRo (#22) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jaaaa, ja, asszemsejtem. :D

Véleményem szubjektív...

(#28) csaabz


csaabz
őstag

Köszi a tesztet!
Talan akkor fogom kipróbálni, ha kicsit lejjebb ment az ára...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29) LÁZ


LÁZ
addikt

A macskanős játszható részekhez a pass code vajon megegyezik a seriallal, vagy külön van vhol, esetleg ingame alapból játszható vajon?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#30) keIdor válasza Vistaboy (#23) üzenetére


keIdor
titán

AC: R teszt is tőled lesz? :R

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) Vistaboy válasza keIdor (#30) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha kapok belőle tesztpéldányt, akkor letesztelem, bár még egyik részével sem játszottam, de majd belejövök. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#32) keIdor válasza Vistaboy (#31) üzenetére


keIdor
titán

Pedig erdemes lenne. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) Vistaboy válasza keIdor (#32) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az igazat megvallva az ilyen lopakodós stílus nem nekem való. A Skyrimben is inkább mágus vagy harcos vagyok, a settenkedés nem a műfajom. De majd kiderül, végül is a Deus Ex 3-ban is sokat kellett lopakodni. :)

Majd meglátom. Ha kapok tesztelésre, kipróbálom, de most nincs rá pénzem, mert sok volt a Skyrim és a Batman egyszerre. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#34) keIdor válasza Vistaboy (#33) üzenetére


keIdor
titán

Nagyon keveset kell benne lopakodni, inkább csak néhány olyan küldetés van, ahol követni kell valamik. De egyébként sok benne a harc és a menekülés is, meg persze az épületmászás. A történet meg zseniális, szerintem az AC2-vel nyugodtan kezd el, az a legjobb, utána Brotherhood majd Revelations. Nagyából ismerem már az ízlésedet játékok terén, tuti nagyon tetszene a játék, csodálkozom is, hogy még nem próbáltad.
Ha a Skyrim és Arkham City tetszik, akkor ez is fog legalább annyira.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#35) FLATRONW válasza keIdor (#34) üzenetére


FLATRONW
őstag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kellesz majd frissíteni a játékot. A játék eredetiben van meg, de offline profilt használok, ha szükséges a frissítéshez, akkor létrehozok egy live profilt is.
Valaki leírná, hogy hogyan kell ezt csinálni?

(#36) Silenzio


Silenzio
addikt

Eltérő stílusú, valóban, hisz a Skyrim high fantasy világú, magasztos történet a mondák, mesék nyomvonalán, míg a Batman a német expresszionista és film noir elődökből leginkább táplálkozó, 70-es évek képregényeinek szellemiségében fogant gótikus rémmese. Ezért eltérő stílusú. Viszont Vistaboy valójában azt akarta írni, hogy az egyik RPG, a másik pedig Sandbox elemekkel megbolondított beat 'em up/tps, azaz eltérő műfajú. Csak "megbicsaklott" a tolla.

A cikk amúgy igen jó. Csak az a bökkenő, hogy alig van időm játszani és sok volt az a két év, ezért az első részből kell repetáznom.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#37) strebacom


strebacom
senior tag

Köszönöm a segitséget, mert hogy senki nem reagált a kérdésemre.....müxik a játék, bár én csak a letöltési kódot vettem meg!!
Kösz a semmit!!!
L.. ;) ;)

Vistab..neked nem az lenne a dolgod hogy segits.....neem tudom....
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) doncortio válasza strebacom (#37) üzenetére


doncortio
senior tag

Nem, nem az a dolga. Az a dolga, hogy a tesztelésre szánt játékokról ehhez hasonló nagyszerű cikkeket írjon, nem az, hogy a csetlő-botló fórumozók minden kínjára megoldást találjon. Meg amúgy szerintem van jobb dolga, mint online supportot adni.

Amúgy valószínűleg azért nem segített senki, mert egyikünk se tudta a választ.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#39) strebacom válasza doncortio (#38) üzenetére


strebacom
senior tag

Köszi..mama!!
:R :R

[ Szerkesztve ]

(#40) julius666


julius666
addikt

Deus ex grafikája: 10/10
Skyrim grafikája: 10/10
BAC grafikája: 9/10

:U

Amúgy mit nem szeretsz az AC-ben?

(#41) doncortio válasza julius666 (#40) üzenetére


doncortio
senior tag

Mondjuk ezt én sem vágom :F Az Arkham City szerintem a legszebb a három közül.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#42) keIdor válasza julius666 (#40) üzenetére


keIdor
titán

Ha nekem kéne pontozni, néhány játékot még hozzátéve:
BF3: 10/10
Skyrim: 9.5/10
Batman AC: 9.5/10
AC: Revelations: 9/10
CoD MW3: 6/10

Deus Ex-re már nem emlékszem, sokan nem játszottam vele így most nem is értékelném. Szóval igen csak jó a Batman grafikája, semmi baj vele.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#43) julius666 válasza keIdor (#42) üzenetére


julius666
addikt

Nem úgy értettem.
Úgy mint #41.

BAC-ből csak képeket meg videókat láttam még, de azok alapján szarrá gyalázza mind a Skyrimet mind a Deus Exet. Főleg a karakterek kidolgozottságában illetve az animációkban, de a többiben is.

(#44) keIdor válasza julius666 (#43) üzenetére


keIdor
titán

De en jatszottam mindegyikkel, szerintem nem kidolgozottabb. Bar nagyon nem is szabad osszehasonlitani pl. a Skyrimmel, ott sokkal nagyobb a terulet, tobb a jatekido stb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) julius666 válasza keIdor (#44) üzenetére


julius666
addikt

Bar nagyon nem is szabad osszehasonlitani pl. a Skyrimmel, ott sokkal nagyobb a terulet, tobb a jatekido stb.

Továbbra is grafikáról beszélünk, abból a szempontból a játékidő, terület teljesen irreleváns.

(#46) keIdor válasza julius666 (#45) üzenetére


keIdor
titán

Igen, de mivel magát a játékot is hosszabb idő alatt készítették (mert komplexebb) elhiszem, hogy nem maradt idő a grafikát is javítgatni még... ez a lényeg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#47) doncortio válasza keIdor (#46) üzenetére


doncortio
senior tag

Nehogy már öt év alatt ne tudják csiszolni a grafikát :U És attól, hogy sokkal nagyobb a terep, stb. még irreveláns. Nameg, ha hoszabb ideig készítették akkor meg hülyeség a játékmenetre fogni a gyengébb grafikát. Persze attól még jól néz ki, de az Arkham City szvsz szebb (Xboxon legalábbis), mivel az egész egy városban játszódik, ezért érdemes összevetni a Skyrim településeivel. És a karakterek kidolgozása, animációja is fejletteb.

Talán azért lett 9 pontos a grafika, mert "egyhangú", de emiatt meg hülyeség lenne lepontozni, hiszen a sztori köti a területet.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#48) keIdor válasza doncortio (#47) üzenetére


keIdor
titán

Jó hát Xbox... azon a hardveren már egyik motor se tudja kimutatni a foga fehérjét. Az alapján ne vonj le semmit, nézd meg PC-n.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#49) doncortio válasza keIdor (#48) üzenetére


doncortio
senior tag

PC-n is láttam, Xboxon viszont játszottam velez de a lényegen nem változtat.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#50) Vistaboy válasza julius666 (#40) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azoknak, akik nem értik, miért kapott 9 pontot a játék:

A Batman Arkham City grafikája tényleg szép, DX9 alatt valóban olyan minősége van a látványnak, mint egyes DX11 játékok esetében. Nem azért vontam le egy pontot, mert csúnyább lenne, mint a Deus Ex vagy a Skyrim.

Azért kapott 9-et, mert a DX11 mód HIBÁSAN KERÜLT BELE, tehát bugos. Márpedig - most nem grafikabuziként mondom - de az is a program része, mégpedig grafikai rész, ezért kapott ez a rész ÖSSZEVONVA 9 pontot.

AC-vel kapcsolatban: Nem tudom, a videók alapján nagyon lopakodósnak és taktikázósnak tűnik, de ha tényleg így dicséritek, majd kipróbálom, ha sikerül rá időt szakítanom.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.