Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Azt hiszem nem ártana végre kijátszani az első részt :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) AS


AS
félisten

Nagyon jó:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Jó lesz, jó lesz.. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) WayneGace válasza Xaels (#1) üzenetére


WayneGace
őstag

"kijátszani" :F

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5) Xaels válasza WayneGace (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Ne kezd te is... Ha nem tetszik a kifejezés ignorálj azt jól van. Ez nem a magyar helyesírás szabályai topik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Hóóóhóó :Y...
nem semmi... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) julius666


julius666
addikt

Oké, asszem megvan az új "legjobb képregény játékadaptáció" cím várományosa. :)
Az eddigiek alapján ha lesz 3. rész is akkor a top3-at bitorolni fogják a Batman címek. :))

(#8) Kanczy


Kanczy
veterán

Tapsikolni lenne kedvem :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#9) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Jujj, ezt már nagyon várom:D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#10) gtasystem


gtasystem
őstag

egy ilyen macskanővel én is eljátszanék.. :D

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#11) fricz19


fricz19
őstag

nagyon város,
aranyos kiscica

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#12) andras87


andras87
tag

Alig várom!!! Az első részben szerintem nagyon eltalálták a harcot! Remélem az Arkham City is legalább olyan jó lesz!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#13) wikings2


wikings2
őstag

Egyike a mostanság megjelenő játék"sorozat"oknak amelyek hozzák a színvonalat :)
Várom :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#14) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

:Y :C ez nagyon jó lesz, a látványvilág nagyon szuper

(#15) GeryFlash


GeryFlash
veterán

miben érhető tetten a grafikai fejlődés?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Egy múltkori hírnél megemlítettem, hogy jó lenne egy co-op bele.
Remélem megoldják. . . :)
Nagyon város!

Attól viszont tartok, hogy "csak" egy új sztorit kapunk, és semmi eget verő változás nem lesz benne. De ne legyen igazam.
A harcrendszerhez meg ne is nyúljanak hozzá, úgy jó, ahogy van. Ezt már csak elrontani lehet. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#17) - = Zk = - válasza GeryFlash (#15) üzenetére


- = Zk = -
félisten

láttad a csaj seggét....? ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem megy a video...

(#19) Serpiko


Serpiko
addikt

De a videót hol tudom megnézni? Nem találom sehol itt az oldalon kérek szépen segítséget. :F

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#20) - = Zk = - válasza Serpiko (#19) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pl a youtube-on? :F
[link]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) Serpiko válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm! Az előző rész is tetszet a videó alapján ez is jó lesz. Őszre meglesz a program. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#22) - = Zk = - válasza Serpiko (#21) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szívesen....

én is várom. igaz, Fizika nélkül játszom, de nem baj. jó is az:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) Serpiko válasza - = Zk = - (#22) üzenetére


Serpiko
addikt

Fizika itt nem számít szerintem a szórakozás a lényeg. Elég volt a fizikából sőt sok is volt a tanórákon belőle még maturáltam is fizikából. :D :))

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#24) - = Zk = - válasza Serpiko (#23) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt mond az nV-nek is pls:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) Serpiko válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


Serpiko
addikt

Már hívom is őket. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#26) - = Zk = - válasza Serpiko (#25) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hangosítsd ki, köszi! :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#27) Serpiko válasza - = Zk = - (#26) üzenetére


Serpiko
addikt

Inkább konferencia beszélgetésre hívom őket. Aki szeretne csatlakozni az szóljon. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#28) - = Zk = - válasza Serpiko (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bátor vagy, hogy megadod a "válaszoljatok" lehetőséget:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.