Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Jó kis teszt lett, eddig sztem Év játéka.
Angliában első helyen nyított.

(#2) MrAndree


MrAndree
csendes tag

Jó a cikk. A játékot még nem próbáltam, majd PC-n, de az már a demóból is látszott, hogy itt valamit iszonyatosan el kellene rontani, hogy ne legyen zseniális az egész game.

Why so serious?

(#3) Markoka1993


Markoka1993
tag

Tényleg jó teszt lett, grat. Náalam így elsőre a demó alapján jónak tűnik, legutoljára az x-men tetszett ennyire. Kitettek magukért a játékkészítők :) Még jöhetnek ilyen minőségi játékok, mert mostanába sok volt a szemét... :K

live gt: Markoka1993

(#4) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szerintem meg a Nolan féle Batman filmekben a legszarabbak a verekedések; rossz szögekből, rángató kamerával felvettek, és a mozgások fele nem látszik. Rendesen fel is idegesített mikor a az uj batman filmeket néztem. A drámát és a történetet nem tárgyalom.

(#6) 64b0r


64b0r
aktív tag

Nem tűnik rossznak, egészen kedvet kaptam a kipróbáláshoz. Le is töltöm gyorsan (a demót persze :B :P ), majd ha lesz egy kis időm, ki is próbálom. Gratula a szerzőnek is, egész jól eltaláltad, hogy mennyit vagyok hajlandó elolvasni együltő helyemben. :P ;]
(#5) ,,no name": Nemsokára lesz, addig is ott van demó!

[ Szerkesztve ]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#7) nrgia


nrgia
őstag

A demót játszottam...bejött, a teljes játékot is be kell szereznem...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Engem csak a PC-s verzió érdekel:) De az írás jó:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#9) Breki's


Breki's
tag

Öhm. Sztem kicsit elfogult a 90%. Én 78-at is alig adnék rá.
Iszonyatosan monoton az egész. A játék 90%-ában kizárólag ugyanazt a baromkodást kell csinálni. Én 9 óra game után már az ereimet vagdostam fel.
Menj, kapcsolj, ölj le pár pancsert, aztán grasszálj át a térkép másik felére, majd újra menj végig rajta. Tárgyak interaktivitása 0, és ennél már csak az a viccesebb, hogy a Betmen mindig csak ugyanazok mögé a köszobrok mögé tud elrejtőzni egy teremben. Ennél több kreativitást vártam volna. Unreal motor kihasználásában sem merészkedtek túl messzire a fejlesztők, mert a főhős ruhája idővel megszakadozik meg lesz egy vágás a mellkasán. Most komolyan! Azért ennél már pro-b kidolgozást is láthattunk Unreal motorra, ahol a ruha ott szakad ahol eltalálják, nem pedig ott ahol a sztori előrehaladtával beiktatják a skinbe a programozók.

Batman mozgása nevetséges, olyan kocogás közben, mintha be lenne fosva. :)

További vicc még a Batman Szopóálarc! Igazi röhej hogy Batmannek olyan hosszú maszkfülei vannak, hogy azzal már egy normális ajtón nem tudna lehajolás nélkül bemenni. A mélypontot viszont akkor érjük el, amikor Batman grimaszol a maszkjával! Hogy ezt a faszságot melyik fejlesztő találta ki, azt szerencsére nem tudom, de ha tudnám adnék neki a faszkorbáccsal, az biztos! :)
A karakterek modelljei is nevetségesek, 90%-ban ugyanazt a testmodellt használják & kb. 70%-ban ugyanazzal a skinnel. Tehát rosszfiúból is kb. 3fajta van és mind ugyanazzal a szteroid porral gyúrt az Asylumban. :O
Persze ez nem újkeletű dolog, sajnos sok felületes fejlesztőgárda elkövette ezt már az Unreal motorral, pl. Mortal Kombat VS Dc Universe.

A játék szavatossága absz. 0., örülhet az ember ha már egyszer veszi a fáradtságot hogy végigjátsza. Teljesen lineáris és unalmas az egész. Én a hajamat téptem miután már az Asylum udvarán 10. alkalommal kellett átgrasszálnom szintén egy olyan helyre, ahol már legalább 2* jártam.

Az egyetlen pozitív dolog ami nagyon tetszett, hogy a Tim Burton féle Batman végre egy olyan formában kelt életre ami az én szememnek is tetszik.

[ Szerkesztve ]

Breki's

(#10) BalaNce87 válasza Breki's (#9) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát szerintem meg épp tök hülyén néz ki a Batman, mindig eltúlozzák a kinézetét, meg összképileg se a legjobb, bár nekem a filmbe se tetszett a ruha, de ott inkább a Jokertől voltam kész, a játékba jobban néz ki az az igazi joker és nem aki a filmbe volt.

(#11) Breki's válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


Breki's
tag

Te valamit keversz. Olvasd újra sztem a dolgokat.

Breki's

(#12) BalaNce87 válasza Breki's (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem azt írtad hogy neked tetszik a Batman kinézete ahogy megvalósították vagy mégis mire értetted?

(#13) Breki's válasza BalaNce87 (#12) üzenetére


Breki's
tag

A stílus tetszik belőlle. A látványvilág, meg a díszletek. Hogy a Croc egy nagy szörny a batmanhez képest, a Joker meg egy cingár alattomos bűnöző. + a kosztümök.

Breki's

(#14) BalaNce87 válasza Breki's (#13) üzenetére


BalaNce87
addikt

Értem.

(#15) Duree


Duree
veterán

Most fogom feltelepíteni a PC-s változatot.Remélem nem sokban különbözik az X-Boxostól

duree54

(#16) Gebriel válasza Breki's (#9) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért a többségnek más a véleménye.
Ha figyelembe veszed a mostani megjelent játékokat akkor megérdemli a 90% szerintem.
Egyetlen egy dolgot sajnáltam a játékba, hogy rövid volt.

[ Szerkesztve ]

(#17) Def26 válasza Gebriel (#16) üzenetére


Def26
félisten

Rövid? :Y Fél órát küszködtem vele és 0% -on állok. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18) Gebriel válasza Def26 (#17) üzenetére


Gebriel
veterán

Most erre mit mondjak ;] :DDD

(#19) Def26 válasza Gebriel (#18) üzenetére


Def26
félisten

Hogy "te szerencsétlen, menjél inkább udvart seperni." :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20) Gebriel válasza Def26 (#19) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább ajánlom ezt a játékot talán nem lesz vele ennyi gondod :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#21) kaik21


kaik21
tag

Tisztelet az írónak :R :R jó kis iromány :C :C

Feel me, Lick me, Love me....

(#22) Tolkarius


Tolkarius
tag

Sztem jó a játék, bár a montonitás is részben igaz... de vhogy a hangulata az nagyob bejövős..

(#23) Breki's válasza Gebriel (#16) üzenetére


Breki's
tag

A többség úgy látszik megelégszik valami középszerű monoton szarral. Erről nem én tehetek. De cáfold meg azokat amiket leírtam, mert akkor meggyőzől arról, hogy ez tényleg egy jó játék. :O

Breki's

(#24) Mantin


Mantin
aktív tag

Hello én PC játszok és amikor vannak ilyen rácsok a padlón ugye kiírja hogy Lctrl + space a kinyitás de nekem sehogy sem akarja kinyitni! és egy csomo titkos cuccot csak így lehetni megszerezni + a játék is nehezebb

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#25) kovacsroli válasza Breki's (#23) üzenetére


kovacsroli
senior tag

A Batman sztorik erről szólnak, amit ki lehetett hozni a játékból, azt kihozták, szerintem épphogy változatos:) Minden nap játszom vele egy kicsit, nem egyhuzamban(?) 9 órát. Óriásiak a bunyók, a detective mod stb. Grimaszok? Ha fapofával tépne le egy szellőzőt a falról az jobb lenne? Vagy ha úgy sprintelne mint Bolt? Nemtudom...nem értem ezeket az érveket :N Mondj egy jobb játékot ebben a kategóriában, kipróbálom azt is. :K

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#26) jak21


jak21
csendes tag

jó lett

http://gameboy.lapunk.hu/

(#27) roliii


roliii
tag

Szerintem , jó lett a game. Jó lenne kipróbálni is.
Minden esetre a teszt kitűnő , azaz jó :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.