Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) drachos


drachos
tag

De mohó itt valaki (akit Warner-nek hívnak :) ).

Aztán majd nehogy pofára essenek, és valamit elcsesz a Rocksteady. (Bár én remélem nem fognak, tényleg nagyon jó lett az első része, eddig egyetlen egy képregény adaptációs játék se jött be).

[ Szerkesztve ]

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Igen erről szól. Tudják, hogy kasszasiker lesz, így a Warner nem akar senkivel sem osztozkodni a hasznon, kockázatot meg most már nem kell vállalni.

(#3) elithun


elithun
őstag

Ha teljesen ugyanolyan lesz mint az első rész csak más helyen még akkor is minden játékindítás előtt megtörlöm a lábam, nehogy megszentségtelenítsem azt :D Várom a 2. részt, nagyon jó volt az első.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) menalcas


menalcas
őstag

Hát van egy sanda gyanum hogy bár az első rész sikerén felbuzdulva nagyot akarnak szakitani, de nem fognak semmi újat villantani a végén pedig csak bukta lessz :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#5) Isee


Isee
senior tag

Hát nem tudom, lehet nem ért majd velem egyet sok ember, de én ezt nem nevezném trailer-nek :(

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#6) aram01 válasza Isee (#5) üzenetére


aram01
nagyúr

én egyet értek veled

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) BalaNce87 válasza menalcas (#4) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát sajnos a legtöbb játék folytatása így jár, visszaélnek az első rész sikerével, és kiadnak egy alíg újabb 2. részt. Bukta semmiképp nem lesz, mert ha első rész jó volt akkor biztos jó lesz a 2. és ez alapján sokan megveszik simán.

[ Szerkesztve ]

(#8) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem még korai a 2. rész. :U

(#9) D1Rect válasza dunc (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Most ismerik még a nevet, most kell kaszálni.

(#10) Beerwolf válasza menalcas (#4) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Sajnos nekem is hasonló érzésem van. :(

(#11) infectedmann


infectedmann
őstag

Én aztán lesajnálom, hogy ki adja ki, a fejlesztőkön múlik milyen játékot kapunk.

(#12) elithun


elithun
őstag

Régen még (5-10éve kb) mikor volt egy játék és bejelentették, hogy jön a következő rész tűkön ült mindenki a folytatást várva,de manapság ez annyira ritka. :(

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#13) Gomez86 válasza elithun (#12) üzenetére


Gomez86
őstag

Azért amikor bejelentették hogy jön a következő Forza akkortól én is tűkön ültem :) De én vártam már a cod-ot is, meg az új Fable is tűzben tart, szóval azért szerintem mindíg van mit várni a folytatásoktól is...

De igaz ami igaz, hogy sokszor csak lehúzás.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.